Je Vaše telo čisté zvnútra?

Detoxikačná kúra s prípravkami ToxiClean®!

ToxiClean® je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside® mohla dosiahnuť komplexná detoxikácia a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov. Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean® teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside®. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.

Detoxikačná kúra ToxiClean® pozostáva z troch produktov, ktorých cieľom je kompletná detoxikácia:

ToxiClean® ToxiClean® je počas procesu detoxikácie zodpovedný za očistu pečene. Detoxikačná kúra ToxiClean® pomáha očistiť telo aj od nánosov ťažkých kovov (olovo, ortuť a od iných usadenín). Detoxikácia znamená, že sa očistí naša pečeň, ľadviny, krv a tak aj ostatné orgány.
Detox Vital® Detox Vital® je nepostrádateľnou zložkou každodenného procesu zvaného detoxikácia. Ako súčasť detoxikačnej kúry dodáva do tela antioxidanty, aminokyseliny, rastlinné živiny a rôzne enzýmy. Pomáha tak organizmu počas prirodzenej detoxikácie a nahradzuje životu dôležité živiny v organizme, ktoré sú nevyhnutné na posilnenie imunitného systému.
Swiss Probiotix® Swiss Probiotix® je tretím produktom detoxikačnej kúry, ktorý bol vyvinutý na vytvorenie zdravej črevnej mikroflóry. Swiss Probiotix® pomáha udržiavať vyváženú črevnú flóru. Celkom prírodný vegetariánsky probiotický doplnok stravy, ktorý obsahuje na rozdiel od iných podobných výrobkov 10 najprospešnejších druhov baktérií nachádzajúcich sa v ľudskom tele. Zabezpečuje obnovenie rovnováhy črevnej flóry pri 99% užívateľov. Viacpočetné bakteriálne kmene nemliečnych probiotík, zabezpečujú zdravé fungovanie črevnej mikroflóry.

Pozrite sa na názory tisíce zákazníkov, toľko ľudí sa nemôže mýliť!

Detoxikačný Program ToxiClean
Program ToxiClean®
EU flag Povolenie OHVBPKV/7764/Kr

66 € / balenie

3 balenie: 198 €

30 % zľava na 3.balenie

Ponuka

74 € / balenie

2 balenie: 148 €

20 % zľava na 2.balenie

80 € / balenie

1 balenie: 80 €

Prírodné zloženie Neobsahuje GMO Švajčiarska kvalita Dodanie Klinické výsledky
Rozšírený popis produktu

Očista čriev Clean Inside® a detoxikačná kúra ToxiClean® – prečo je dôležité, aby sme ich v priebehu detoxikácie užívali súčasne?

Na to, aby detoxikačná kúra - detoxikácia bola naozaj komplexná, sú potrebné štyri kroky:

1. Program Clean Inside® – detoxikácia čriev

Pokiaľ sa nezbavíme v črevách nahromadených toxických látok a parazitov, detoxikačná kúra je zbytočná, zbytočne užívame rôzne doplnky výživy – kvôli usadeninám nie sú živiny schopné dostatočne sa vstrebať.

Každá očistná kúra by sa mala začať „vytiahnutím zátky”, ktorá blokuje cestu vylučovaniu odpadových látok. „Zátka” sa nachádza v črevách, v záverečnej fáze tráviacej sústavy. Keď sa pred očistou krvi, lymfatických uzlín alebo pečene nezaoberáme upchatým hrubým črevom, vylúčené toxíny sa ihneď dostanú späť do organizmu a ochorieme ešte viac, než pred začatím kúry.

Na to, aby mohla detoxikácia prebehnúť v celom organizme, je očista čriev nevyhnutná. Túto skutočnosť zohľadňuje len málo na trhu dostupných výrobkov, určených na detoxikáciu. Pritom nepopierateľný je fakt: očista čriev je tým prvým správnym krokom, než sa začne detoxikačná kúra.

Filozófia v NaturalSwiss sa líši od ostatných výrobkov tým, že bola vytvorená z viacerých súvisiacich produktov.
Aby počas užívania v rôznych časových intervaloch mohli vyvinúť ten najlepší účinok.

Súčasným užívaním detoxikačnej kúry ToxiClean® spolu s Clean Inside® kúrou na prečistenie čriev dosiahnete komplexný účinok (užívať sa môže aj samostatne). Užíva sa súčasne, (pozri tabuľku), alebo po absolvovaní Clean Inside® kúry sa odporúča ihneď začat s kúrou ToxiClean®, lebo takto môžeme zabezpečiť najlepšie podmienky pre detoxikáciu organizmu.

Pokiaľ si neželáte užívanie oboch kúr spoločne, v tom prípade dbajte na to, aby medzi kúrami Clean Inside® a ToxiClean® neuplynulo viac než 2-5 mesiacov.
Očistu čriev-detoxikáciu sa odporúča zopakovať o 6-12 mesiacov.

Detoxikačná kúra ToxiClean® je nevyhnutná pre to, aby detoxikácia mohla pokračovať tromi ďalšími krokmi. Podrobný popis jednotlivých komponentov si môžete prečítať nižšie.

2. Swiss Probiotix®– probiotiká pre zdravú črevnú mikroflóru

V hrubom čreve sa nachádzajú dvojaké baktérie: tie, ktoré sú pre organizmus škodlivé, a tie, ktoré sú užitočné. Škodlivé baktérie ako vedľajší produkt metabolizmu produkujú toxické látky - preto sú škodlivé baktérie zodpovedné za vznik dlhodobej choroby a za zhoršenie telesných funkcií. Keď prebieha detoxikácia, snažíme sa telo týchto škodlivých baktérií zbaviť. Užitočné baktérie (prospešné probiotiká) sú nevyhnutné pre rovnováhu črevnej mikroflóry: nedovolia, aby sa škodlivé baktérie rozmnožili, pomáhajú pri trávení, posilňujú imunitný systém – zvyšujú tak odolnosť organizmu voči infekciám. Keď organizmu počas detoxikácie dodáme živé probiotiká, stávame sa chránenými aj voči baktériám, ktoré spôsobujú rôzne epidémie.

Pre harmóniu črevnej mikroflóry sú teda potrebné doplnky s obsahom probiotík. Detoxikácia vyžaduje aj to, aby užitočné baktérie boli odolné voči žalúdočnej kyseline, a aby svoj priaznivý účinok prejavili až neskôr, keď sa dostanú do čriev. Probiotiká v črevách potrebujú na prežitie potravinársku vlákninu. Vlákniny nevyhnutné na to, aby detoxikácia bola úspešná, dokáže organizmu vo veľkom množstve dodať Clean Inside® (1/3 množstva obsahuje odporúčanú dennú dávku). Swiss Probiotix® obsahuje výživu pre probiotiká (takzvaný FOS). Vďaka tomu – keď prebieha detoxikácia – užitočné baktérie nielenže zostanú živé, ale dokážu sa aj rozmnožovať.

Tu si môžete o produkte Swiss Probiotix® prečítať viac

3. Detoxikačná kúra ToxiClean® – komplexná detoxikácia, aby boli pečeň, ľadviny a iné orgány očistené

Najnebezpečnejšie a najčastejšie sa vyskytujúce kovy, ako sú ortuť, kadmium, nikel, hliník, arzén, olovo a iné nahromadené toxíny, odstránime z tela pomocou detoxikačnej kúry ToxiClean®. Detoxikácia zároveň pomáha aj pečeni a iným orgánom. Detoxikácia si vyžaduje aj rôzne aminokyseliny: L-metionín, L-glutation a L-cysteín. Počas detoxikačnej kúry je najdôležitejší glutatión, ktorý dokáže zabojovať s mnohými jedmi, ako napr. s cigaretovým dymom, žiarením, výfukovými plynmi, chemikáliami, drogami a inými rakovinotvornými látkami. L-cysteín pomáha zabrániť oxidácii a pomáha viazať ťažké kovy, hlavne ortuť (v čom pomáha aj vitamín C a selén).

Detoxikácia je podporená aj jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorým je alfa-mastná kyselina, pomáhajúca obnoviť hladinu vitamínov C a E po oxidácii a podporujúca aj pečeň. Mastná kyselina je natoľko účinný antioxidant, že spolu s hepatoprotektívami podobnými silimarínu či selénu zachránil mnoho ľudí pred transplantáciou pečene z dôvodu postihnutia hepatitídou.

Silimarín, ako výťažok zo semena pestreca mariánskeho, chráni pred toxickými látkami produkovanými pečeňou, ale účinne sa zúčastňuje aj na čistení ľadvín, pokožky a krvi. Výťažok zo semena pestreca mariánskeho chráni bunky pečene tým, že neutralizuje jedy, naviaže ich na seba a odplaví ich do čreva, aby sa z organizmu odstránili.

Detoxikácia vyžaduje aj ďalšie nevyhnutné súčasti, ktorými sú vitamín C, z minerálnych látok zinok, selén a horčík. Zinok a selén pomáhajú aj pri odstránení ťažkých kovov (ortuť), rovnako ako aj vitamín B1.

K-Humifulvate sú také prospešné humínové kyseliny, ktoré vytvoria na črevnej sliznici tenkú vrstvu gélu, ktorý chráni pred infekciami a účinkami toxínov. V prípade črevných klkov, alebo poškodenia či zápalu epiteliálnej vrstvy podporuje rýchle hojenie. Vďaka gélovej vrstve sa znižuje vplyv abnormálnych impulzov periférnych nervov v čreve, čím sa zmierni bolesť, a obnový sa normálny pohyb čriev.

Pri zostavovaní detoxikačnej kúry ToxiClean® brali odborníci do úvahy to, že cigaretový filter nie je schopný úplne filtrovať nebezpečné ťažké kovy (ako napríklad meď a kadmium), ktoré keď sa dostanú do organizmu môžu vyvolať škodlivé účinky. Pozor! Odvykanie od fajčenia zďaleka neznamená vydýchnuť si - detoxikačný program ToxiClean® je optimálnym riešením pre vylúčenie toxínov - čistenie pečene.

Pri vývoji produktu ToxiClean® – detoxikačná kúra brali do úvahy aj spoločné fungovanie s ďalším produktom, s Detox Vital®om.

Tu si môžete o produkte ToxiClean® prečítať viac

4. Detox Vital® – ktorý, keď prebieha detoxikácia, dodáva organizmu antioxidanty a životne dôležité vitamíny

Toxíny spotrebúvajú pre organizmus dôležité minerálne látky a vitamíny, čím sa stávame menej odolnými voči infekciám a ochoreniam. Túto skutočnosť berie do úvahy len málo detoxikačných programov. Toxické látky a ťažké kovy vytvárajú voľné radikály, ktoré oslabujú imunitný systém. Voľné radikály sú molekuly nachádzajúce sa v organizme, ktoré poškodzujú bunkové membrány a tkanivá. Množstvo voľných radikálov výrazne zvyšujú rôzne chemikálie, znečistenie životného prostredia, toxíny, stres, fajčenie a jedlá rýchleho stravovania. Zbaviť sa týchto škodlivých vplyvov nám pomôže práve detoxikácia. Neutralizáciu voľných radikálov vykonávajú antioxidanty, ktoré je potrebné v čase, keď prebieha detoxikácia, v dostatočnom množstve doplniť.

Aby bola detoxikácia čo najúspešnejšia, obsahuje Detox Vital® v špeciálnom pomere životu dôležité minerálne látky (okrem železa) a vitamíny, ďalej enzýmy, aminokyseliny a zelené rastlinné živiny. Pomocou prípravku Detox Vital® sa organizmus zásobí rôznymi živinami, čím sa náš imunitný systém posilňuje - detoxikácia je teda i z tohto pohľadu prínosná.

Tento širokospektrálny antioxidančný doplnok, vyvinutý odborníkmi s cieľom podporiť proces detoxikácie, je základom trvalého zdravia a vitality. Užívaním produktu Detox Vital® zabezpečíme pre organizmus nenahraditeľné vitamíny, enzýmy, minerálne látky, aminokyseliny a rôzne iné dôležité živiny kedykoľvek nezávisle na tom, či detoxikácia práve prebieha, už prebehla alebo sa na ňu len chystáme. Detox Vital® je kvalitný produkt: medzi komponentmi sa nachádzajú aj zelené živiny (výťažok zo zeleného čaju, jačmeň myší, spirulina), aby detoxikácia bola čo najkomplexnejšia. Železo sa v ňom nenachádza z toho dôvodu, pretože ak by sa do organizmu dostalo viac železa než je potrebné – hlavne u mužov – mohlo by to byť škodlivé.

Detox Vital® sa môže užívať na detoxikačné účely osobitne, alebo spolu s detoxikačnou kúrou ToxiClean®, a taktiež môže byť doplnkom iných produktov NaturalSwiss. Odporúča sa užívať každý deň, aby boli výsledky, ktorá dosiahla detoxikácia, dlhodobé.

Tu si môžete o produkte Detox Vital® prečítať viac

Zloženie

ToxiClean®

Detox Vital®

Swiss Probiotix®

ToxiClean®

Detox Vital®

Swiss Probiotix®

ToxiClean®

K-Humifulvát
K-Humifulvát
K-Humifulvát je univerzálna účinná látka na prírodnej báze, ktorá pomáha využiť všetky stopové prvky, dokáže znižovať účinky otravy ťažkými kovmi a zabraňuje vstrebávaniu ťažkých kovov pochádzajúcich zo znečisteného životného prostredia a z negatívnych vplyvov prostredia niektorých pracovísk.
Prášok z kurkumy
Prášok z kurkumy
(Curcuma longa) Táto rastlina je v tradičnej indickej medicíne známa už tisíce rokov. Používa sa ako stimulant trávenia, pri rôznych horúčkovitých ochoreniach, infekciách, ochoreniach kĺbov a pečene. Je známa i v čínskej medicíne. Číňania kurkumu využívali na zlepšenie krvného obehu, zabraňuje totiž vzniku krvných zrazenín, čím znižuje možnosť výskytu trombózy. Ďalej ju používali na zmiernenie krvácania a na liečbu menštruačných ťažkostí.
Silymarin
Silymarin
Silymarin zvyšuje a posilňuje funkcie pečene tým, že zabraňuje nedostatku látky glutation, ktorú produkuje pečeň. Glutation je pri procese detoxikácie organizmu nevyhnutnou zložkou.
Extrakt z feniklu
Extrakt z feniklu
(Foeniculum vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. Vo farmaceutickom priemysle sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu, zlepšuje chuť do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečbe niektorých gynekologických problémov.
Výťažok z mäty piepornej
Výťažok z mäty piepornej
(Mentha piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa pri žalúdočných, žlčníkových a črevných problémoch. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.
Výťažok z artičoku
Výťažok z artičoku
(Cynara cardunculus) Účinné látky nachádzajúce sa v artičoku sú: cinarin, laktóny, alkaloidy, flavonoidy a horké látky. Tieto účinné látky pomáhajú pri regenerácii tkaniva pečene, pri vylučovaní žlče, prispievajú k zníženiu cholesterolu a podporujú aj trávenie. Konzumácia artičoku prispieva k zníženiu rizika vysokého krvného tlaku a vzniku aterosklerózy, ďalej má blahodarné účinky na cukrovku, na poruchy obličiek a močového mechúra. V koreni artičoku sa nachádzajú účinné látky s antibiotickými účinkami.
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
(acidum ascorbicum) Kyselina askorbová je látka nevyhnutná pre tvorbu kolagénu užitočného pre pokožku. Povzbudzuje činnosť imunitného systému a vďaka svojim antioxidačným schopnostiam chráni organizmus pred škodlivými účinkami rakovinotvorných látok.
Mikrokryštalická celulóza
Mikrokryštalická celulóza
Táto látka rastlinného pôvodu nám umožní, aby sme počas výroby vedeľi naplniť kapsule.

Detox Vital®

Vitamínový premix
Vitamínový premix
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
L-Kyselina askorbová (vitamín C)
(acidum ascorbicum) Kyselina askorbová je látka nevyhnutná pre tvorbu kolagénu užitočného pre pokožku. Zvyšuje činnosť imunitného systému a vďaka svojim antioxidačným schopnostiam chráni organizmus pred škodlivými účinkami rakovinotvorných látok.
Vitamín K1
Vitamín K1
(phillokinon) Vitamín K1 je dôležitým regulátorom krvnej zrážanlivosti, ďalším jeho prínosom je, že napomáha pri detoxikácii pečene. Niektoré výskumy potvrdili, že je potrebný aj pre stavbu kostí.
Vitamín D3
Vitamín D3
(cholecalciferol) Vitamín D3 zlepšuje využitie vápnika v organizme, podporuje stavbu kostí. Priamo pôsobí na fungovanie buniek pri budovaní kostí[M1] , ďalej má priaznivý účinok na správne funkcie imunitného systému.
Beta-karotén
Beta-karotén
Karotenoidy majú antioxidačný účinok, môžu znižovať výskyt nádorových ochorení pľúc, pokožky, žalúdka a hrubého čreva. Beta-karotén je provitamín vitamínu A. Organizmus je schopný premeniť beta-karotén v potrebnom množstve na vitamín A. Vitamín A je dôležitý pre udržanie dobrého zraku a zdravých slizníc, prvým znakom jeho absencie je šeroslepota.
Uhličitan vápenatý
Uhličitan vápenatý
(vápnik , calcium carbonate, CaCO3) Uhličitan vápenatý je anorganická zlúčenina patriaca medzi uhličitany. V medicíne sa využíva na viazanie kyseliny a na vstup vápnika. Z minerálnych látok vyskytujúcich sa v organizme má v organizme najvyšší podiel, pričom tento podiel predstavuje 1,5 – 2 % telesnej hmotnosti. 99 % tohto množstva sa nachádza v kostiach. Vápnik podporuje stavbu silných kostí a kĺbov a spolu s fyzickou aktivitou je obzvlášť dôležitý pri prevencii i liečbe osteoporózy. Adekvátny príjem vápnika môže znížiť vysoký krvný tlak.
Horčík
Horčík
Horčík je pre organizmus nenahraditeľná minerálna látka, zastáva totiž dôležitú úlohu pri metabolizme a je potrebný aj pre správnu funkciu enzýmov. Ďalej sa horčík popri vápniku podieľa aj na budovaní kostí a zubov. Vplyvom horčíka sa zvyšuje pružnosť ciev a zlepšuje sa efektivita činnosti srdca.
Extrakt z hnedých rias (0,1% obsah jódu)
Extrakt z hnedých rias (0,1% obsah jódu)
(Fucus vesiculosus) Hnedé riasy sú bohaté na jód, minerálne látky (horčík, draslík, železo a zinok), vitamíny a antioxidačné zlúčeniny. Obsah jódu pomáha správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Antioxidanty chránia cievy, podporujú fungovanie nervového systému a spomaľujú starnutie. Hnedé riasy ďalej posilňujú imunitný systém, stimulujú a regenerujú bunkový metabolizmus, okrem toho zabraňujú ukladaniu tukov. Hnedé riasy účinne pomáhajú pri odstraňovaní usadených toxických ťažkých kovov z organizmu.
Seleničitan sodný
Seleničitan sodný
Fyziologická úloha selénu vyplýva z jeho antioxidačných vlastností, vďaka ktorým chráni pred oxidačným stresom, čím znižuje riziko vzniku rakovinových ochorení. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou selénu je posilnenie imunitného systému, v prítomnosti selénu sa totiž v organizme intenzívnejšie odohráva ochranný proces proti mnohým patogénnym látkam. Prispieva ďalej k uchovaniu zdravých nechtov a vlasov.
Oxid zinočnatý
Oxid zinočnatý
Zinok je zložkou rôznych enzýmov v tele. Dôležitú úlohu zohráva v metabolizme, pri regulácii hladiny cukru v krvi, pri procese fotosyntézy bielkovín, fungovaní hormónov v organizme a pri tvorbe kostí. Zinok je pre organizmus potrebný pri využití vitamínu A a prispieva k zachovaniu zdravia zraku, pokožky, nechtov a vlasov. Je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému, chráni pred oxidačným stresom, čím znižuje riziko vzniku rakovinových ochorení. Zinok je ďalej zapojený do procesu bunkového delenia a syntézy DNA.
Síran meďnatý
Síran meďnatý
Meď je dôležitou súčasťou spojivového tkaniva. Ďalej zohráva úlohu pri regulácii energie v organizme, pri procesoch prepravy železa a pri fungovaní nervového a imunitného systému. Meď chráni pred oxidačným stresom, čím znižuje riziko vzniku rakovinových ochorení.
Molybdénan sodný
Molybdénan sodný
Molybdén je zložkou enzýmov, ktoré sú zapojené do procesu metabolizmu purínov v organizme.
Síran chromitý
Síran chromitý
Chróm má dôležitú úlohu pri metabolizme sacharidov a pri regulácii hladiny cukru v krvi. Stabilizuje energiu v organizme a zvyšuje výkonnosť organizmu.
Chlorid mangánatý
Chlorid mangánatý
Mangán je dôležitou súčasťou spojivového tkaniva. Dôležitú úlohu má aj pri regulácii energií organizmu, pri tvorbe kostí, chráni proti oxidačnému stresu, čím znižuje riziko vzniku rakovinových ochorení.
Pšeničná múka
Pšeničná múka
Pšenica obsahuje všetky známe minerály a stopové prvky, ďalej ju charakterizuje vysoká hladina antioxidantov a aktívne enzýmy. Z toho vyplýva, že má širokospektrálny protizápalový, detoxikačný a čistiaci účinok. Účinne zlepšuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla. Prispieva aj k optimálnemu fungovaniu imunitného systému. Pšenica má vysoký obsah chlorofylu, preto jej konzumácia tým, že zvyšuje obsah kyslíka v krvi.
Riasa Spirulina prášok
Riasa Spirulina prášok
Riasa Spirulina vo veľkom množstve obsahuje živiny potrebné pre ľudský organizmus. Má významný obsah beta-karoténu, vitamínu B, vitamínu E a kyseliny listovej. Vo veľkom množstve sa v nej nachádza draslík, vápnik, horčík, selén, zinok a železo. Obsahuje tiež omega 3-mastné kyseliny, ktoré pomáhajú v prevencii artériosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení. Spirulina má priaznivé účinky na fungovanie pečene, zlepšuje prívod kyslíka do buniek, ďalej má antioxidačné účinky a posilňuje imunitu.
Extrakt zo ženšena
Extrakt zo ženšena
(Panax ginseng) Ženšen je rozsiahle používaná liečivá rastlina, ktorá vďaka obsahu ginsenoidov odstraňuje problémy spôsobené stresom, ďalej zlepšuje duševnú a telesnú výkonnosť. Ženšen sa preto dobre využíva na zvýšenie pracovného výkonu a koncentrácie, ďalej v prípade rekonvalescencie po chorobe alebo proti únave. Ďalšími prospešnými zložkami sú panaxy, ktoré znižujú hladinu cukru v krvi, ako aj polysacharidy, ktoré posilňujú imunitu. Na základe niektorých štúdií má ženšen aj antioxidačné účinky a pomáha pri predchádzaní vzniku artériosklerózy, ochorení pečene a zraku.
Výťažok zo zeleného čaju
Výťažok zo zeleného čaju
(Camellia sinensis) Zelený čaj obsahuje rôzne antioxidanty, ktoré majú všeobecný ochranný vplyv na zdravie. Sú to polyfenoly a flavonoidy, ktoré zabraňujú aktivite voľných radikálov. Konzumácia zeleného čaju znižuje pravdepodobnosť vzniku kardiovaskulárnych a cievnych ochorení, nádorových ochorení a Alzheimerovej choroby. Zelený čaj ďalej vo veľkom množstve obsahuje draslík, vápnik a fluór, preto môže jeho konzumácia znižovať aj možnosť vzniku osteoporózy. Vďaka katechínom, ktoré obsahuje, má čaj aj antiseptické a antibakteriálne účinky.
Prášok zo šťavy ananásu
Prášok zo šťavy ananásu
(Ananas) Ananás obsahuje významné množstvo vitamínu A, B a C, kyseliny listovej a draslíka. Ďalšou cennou vlastnosťou ananásu je to, že obsahuje enzým bromelain, ktorý zohráva úlohu pri trávení bielkovín a podporuje metabolizmus tukov.
Enzým papaín
Enzým papaín
Enzým papaín nachádzajúci sa v papáji odbúrava bielkoviny, podporuje trávenie mäsových pokrmov a iných potravín s obsahom bielkovín. Môže sa použiť aj ako súčasť liečby proti črevným parazitom.
Kapsula (VCAPS)
Kapsula

Swiss Probiotix®

Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium lactis
Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich druhov užitočných baktérii v črevnej mikroflóre človeka. Často sa využívajú v probiotických mliečnych výrobkoch. Majú blahodarné účinky pri hnačke a ako prevencia zápchy, sú účinnou pomocou pri rôznych zápalových črevných ochoreniach, prispievajú k účinnému fungovaniu imunitného systému a znižujú riziko infekcií dýchacích ciest.
Enterococcus faecium
Enterococcus faecium
Baktérie nachádzajúce sa v ľudskej črevnej mikroflóre. Pomáhajú ako probiotiká pri odstránení hnačky.
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus acidophilus
Druh užitočných baktérií kyseliny mliečnej, ktoré podporujú trávenie, zabraňujú rozmnoženiu rôznych parazitov a húb, pomáhajú predchádzať zápche, sú účinnou pomocou pri liečbe rôznych zápalových ochorení čriev, zlepšujú fungovanie imunitného systému a znižujú riziko niektorých infekcií dýchacích ciest.
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus paracasei
Užitočné baktérie, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre v ľudskom organizme. Účinná pomoc pri odstránení hnačky, v jednotlivých prípadoch znižujú príznaky alergie, pomáhajú regulovať krvný tlak a znižujú cholesterol. Ďalej prispievajú k udržaniu zdravej črevnej sliznice.
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus plantarum
Užitočné baktérie, ktoré sú účinné pri rôznych zápalových ochoreniach čriev, prispievajú k účinnému fungovaniu imunitného systému a zabraňujú v kolonizácii a rozmnožení niektorých patogénnych parazitov v črevnom trakte.
Lactobacillus salivarius
Lactobacillus salivarius
Užitočné baktérie, ktoré pomáhajú pri trávení bielkovín, zabraňujú baktériám a hubám rozmnožiť sa v črevách, ďalej sú účinné pri liečení rôznych zápalových ochorení.
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium infantis je baktéria s priaznivým účinkom, ktorá sa nachádza v každom ľudskom organizme. Jej úlohou je podporovať trávenie, ďalej má protizápalové účinky a prispieva k zdraviu tráviaceho systému. Je veľmi účinná na zmiernenie príznakov, ktoré charakterizujú syndróm dráždivého čreva.
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium longum je baktéria s priaznivým účinkom, ktorá je súčasťou prirodzenej črevnej mikroflóry človeka. Prispieva k udržaniu zdravia hrubého čreva, zabraňuje šíreniu škodlivých baktérií a má pozitívny vplyv na funkciu imunitného systému.
Streptococcus thermophilus
Streptococcus thermophilus
Streptococcus thermophilus je druh baktérie mliečneho kvasenia, ktorá sa vyskytuje vo fermentovaných mliečnych výrobkoch. Zvyčajne sa používa pri výrobe jogurtov. Baktéria s blahodarným účinkom pomáha udržať zdravú črevnú mikroflóru človeka, čím prispieva k zdraviu tráviaceho systému.
Lactobacillus lactis
Lactobacillus lactis
Lactobacillus lactis je prospešná baktéria, ktorá je súčasťou prirodzenej črevnej mikroflóry človeka, a možno ju nájsť aj v rôznych fermentovaných potravinách. Lactobacillus lactis podporuje trávenie a bráni premnoženiu baktérií v tráviacom trakte. Je veľmi účinná pri prevencii alebo liečbe chorôb spojených s hnačkami rôzneho pôvodu, ako aj pri prevencii a liečbe črevných a kožných ochorení.
Návod na použitie
Detoxikácia 1. krokDetoxikácia 1. krok Detoxikácia 2. krokDetoxikácia 2. krok Detoxikácia 3. krokDetoxikácia 3. krok Detoxikácia 4. krokDetoxikácia 4. krok

1 kapsulu (od 6. dňa 2 ks) kapsuly ToxiClean® pred obedom, alebo večerou

3 kapsuly Detox Vital® počas obeda, alebo večere

2 kapsuly Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri, alebo pred spaním

Denne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré sikúste rovnomerne rozdeľteliť na celý deň.

Prvých 5 dní 6 - 30 deň 31 - 60 deň 61 - 90 deň
Cez deň: 1 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

Večer: 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním

A Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean® pozostáva z nasledujúcich troch produktov, ktoré rôznym spôsobom napomáhajú detoxikácii a dosiahnutie ideálneho zdravotného stavu:

1) ToxiClean® odstraňuje ťažké kovy a toxíny, detoxikuje pečeň. Pomáha organizmu odstraňovať ťažké kovy (vrátane olova, ortuti, a ďalších toxických látok) počas detoxikácie krvi, pečene, obličiek a ďalších orgánov.

2) Detox Vital® každodenná detoxikácia a antioxidačná podpora pomocou vitamínov, minerálnych látok, enzýmov, aminokyselín a zelených rastlinných živín. Pomáha prirodzeným detoxikačným procesom v organizme tým, že dopĺňa živiny, ktoré sa v týchto procesoch spotrebovali a doplní imunitný systém antioxidantmi.

3) Swiss Probiotix® probiotický doplnok na každý deň chráni črevnú flóru tým, že dopĺňa najdôležitejšie užitočné črevné baktérie. Zdravá črevná flóra tvorí základ silného imunitného systému, prekypujúceho zdravia a dlhý život. Probiotiká sú tie užitočné baktérie, ktoré ochraňujú náš črevný systém

Ako sa má program ToxiClean® užívať

Prvých 5 dní:
Cez deň:
1. krok: 1 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Tesne pred obedom alebo večerou užite 1 kapsule ToxiClean®-u a počas obeda alebo večere zasa 3 kapsule Detox Vital®-u. (Je úplne jedno, či užívate kapsule pri obede alebo večeri, dôležité je jedine to, aby ste po užití vlákniny Clean Inside® – ak užívate aj tento produkt - dodržali čo najdlhšiu pauzu. Najlepšie vstrebanie Detox Vital®-u sa dosiahne vtedy, ak sa kapsule užijú s väčším jedlom.)

2. krok: Neperlivá minerálna voda:

Ak užívate program Clean Inside® súčasne s programom ToxiClean®, už užívate dostatočné množstvo tekutiny. Dôležité je, aby ste počas kúry vypili aspoň 8 pohárov vody denne. To predstavuje približne 2 litre vody denne. Detoxikácia jednoducho neúčinkuje bez dostatočného množstva vody.

Večer:
3. krok: 2 kapsule Swiss Probiotix®

Minimálne jednu hodinu po poslednom jedle alebo tesne pred spaním užite 2 kapsule probiotík Swiss Probiotix® a zapite ich vodou. (Ak používate aj Slim Tea, je možné kapsule užiť aj súčasne s týmto čajom.) Kapsule Swiss Probiotix® sú obalené špeciálnou ochrannou vrstvou, aby sa probiotiká (užitočné baktérie) bezpečne dostali cez žalúdok do hrubého čreva. Tento proces uľahčíte, ak kapsule užijete 1-2 hodiny po poslednom jedle – keď už v žalúdku neprebieha trávenie – alebo tesne pred spaním.

V priebehu 6. - 30. dňa
(alebo do úplného odstránenia toxínov, čo za normálnych okolností môže trvať až 90 dní, prípadne dlhšie.)

Cez deň:
1. krok: 2 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Tesne pred obedom alebo večerou užite 2 kapsule ToxiClean®-u a naďalej užívajte 3 kapsule Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere.

2. krok: Neperlivá minerálna voda

Počas kúry vypite aspoň 8 pohárov (približne 2 litre) vody denne. Bez dostatočného množstva vody je detoxikácia neúčinná.

Večer:
3. krok: Swiss Probiotix®

Naďalej užívajte 2 kapsule probiotika Swiss Probiotix® s vodou, minimálne jednu hodinu po poslednom jedle, prípadne pred spaním.

Medzi 31. a 60., resp. 90. dňom:

Pokračujte v užívaní 2 kapsúl ToxiClean®-u, 3 kapsúl Detox Vital®-u a 2 kapsúl Swiss Probiotix®-u, kým sa Vaše zásoby neminú (60 alebo 90 dní). Kapsule ToxiClean® sa minú o niekoľko dní skôr ako ostatné výrobky, ale kvôli tomu sa znepokojovať nemusíte. Pri výrobkoch Detox Vital® a Swiss Probiotix® sa odporúča dlhodobé, každodenné užívanie.

Pre viac informácií si prečítajte Často kladené otázky.

O nás

Klinické výsledky

V medzinárodnej literatúre píšu o nasledujúcich najdôležitejších biologických účinkoch humínových kyselín, ktoré sú dôležitou zložkou detoxikačnej kúry ToxiClean®:

Tieto fyziologické účinky potvrdili aj klinickými testami. Pre zobrazenie kliknite prosím sem!

 • Antioxidačný účinok: Vzhľadom k ich zvláštnym schopnostiam sú schopné udržať chemickú rovnováhu organizmu. S výnimočnou účinnosťou viažu na seba v organizme vzniknuté voľné radikály, ktoré spôsobujú rad ochorení. Voľné radikály sú schopné v organizme poškodiť bielkovinovú a molekulovú štruktúru DNA, čím môže dôjsť k poškodeniu genetického kódu buniek, a to predstavuje osobitné riziko pre rozvoj nádorových ochorení. Je to obzvlášť dôležité, pretože niektoré epidemiologické štúdie naznačujú významný nedostatok antioxidantov medzi svetovou populáciou;
 • Enzým zvyšuje účinok: Enzýmy a vitamíny zohrávajú základnú úlohu vo fungovaní ľudského tela. Podieľajú sa na výrobe energie, na rôznych metabolických procesoch a na syntéze buniek. Humínové kyseliny prispievajú k procesu enzýmovej aktivity.
 • Protistresový účinok: Humínové kyseliny ovplyvňujú stresové hormóny produkované nadobličkami, vplyv adrenalínu a noradrenalínu. Vysokú hladina týchto hormónov naznačuje intenzívny stres. Humínové kyseliny na seba naviažu zbytočne produkované hormóny, takže tie sa nedostanú k bunkám a nemôžu zvýšiť ich činnosť.
 • Antivírusové účinky: Antivírusové účinky humínových kyselín sú v humánnej medicíne už dlho známe. Humínové kyseliny sú pravdepodobne jednou najmocnejšou účinnou zložkou z prírody.
 • Bunkové účinky: Zvyšuje priepustnosť bunkovej steny, čím pomáha anorganickým minerálom prejsť cez bunkovú membránu.
 • Chelátové účinky: Humínové kyseliny na seba viažu fyziologicky dôležité minerály z prírody, v ľahko odnímateľnej forme (chelátová väzba), totiž na seba naviažu mikroelementy, ktoré sa premenia na organické zlúčeniny, čím sa takto vstrebú do buniek.
 • Využitie minerálov: Poskytujú pre organizmus optimálne množstvo príjmu minerálov, tak, že pravdepodobne bránia zbytočnému príjmu látok vo veľkých množstvách, a prítomným látkam v menšom množstve pomáhajú.
 • Detoxikačné účinky: Vzhľadom k chemickej štruktúre sú humínové kyseliny schopné vzájomne pôsobiť s niektorými zlúčeninami. Napríklad keď sa počas rádioterapie, chemoterapie nahromadia v organizme toxické látky, toxické ťažké kovy a rádioaktívne látky, vytvoria nerozpustnú väzbu, ktorú vylúčia z organizmu.
 • Imunostimulačné účinky: Pomáhajú funkciám imunitného systému, stimulujú produkciu protilátok a zlepšujú aktivitu bielych krviniek.
 • Regeneračné účinky pečene: Podporujú regeneráciu pečeňových buniek. Zlepšujú funkcie pečene a pomáhajú predchádzať niektorým chorobám pečene.
 • Antibakteriálne účinky: Stimulujú fungovanie prospešných baktérií, čím bránia rastu škodlivých baktérií.
 • Protizápalové účinky (ako je napríklad artritída)
 • Vplyv na tvorbu červených krviniek: Podľa niektorých výsledkov výskumu zvyšujú kapacitu nosnosti kyslíka v červených krvinkách, čím zlepšia celkovú pohodu a nárast vitality.

Najlepšie riešenie pre zachovanie zdravia vyvinula ako vždy príroda vo forme humínových kyselín, ktoré sú už pre Vás k dispozícii pomocou pokročilých biotechnológií.

×

Parazity a toxické látky

Viete, čo všetko prežíva vo Vás?

 

Lekárska odpoveď
Dostupné aj v lekárňach
Prírodné zloženie
Dodanie
Gratulujeme! Darček je už skoro Váš...
Vláknina na čistenie čriev Clean Inside na pol mesiaca sa dostala do Vášho košíka, ale Váš darček sa objaví iba v prípade, ak do svojho košíka vložíte produkty v minimálnej hodnote 35 EUR

×