Fotogaléria

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Skúsenosti a názory v súvislosti s výrobkom:

Alena Mám 37 rokov a som mamička 2 detí. Myslím si, že každá žena v mojom veku by mala absolvovať prieskum zdravotného stavu, preto som sa jedného zúčastnila. Predpísali mi rôzne liečivé tabletky, ktoré detoxikujú organizmus a odstránia parazity (to ešte nebol NaturalSwiss). Ku koncu kúry som sa cítila stále horšie. Bolela ma hlava, cítila som sa veľmi unavená – poradca mi povedal, že sú to normálne príznaky detoxikácie. Po uplynutí dvoch, troch týždňov sa príznaky stupňovali, až som trpela príšernou migrénou, na čo som brala v maximálnej dávke Cataflam, a ešte aj pri tom som mala neznesiteľné bolesti. Pracovať som nemohla. Na debrecínskej klinike som absolvovala viaceré vyšetrenia, ale nezistili žiadnu príčinu. Jediné, čo bolo z krvného obrazu zrejmé, bola vysoká hladina zápalov. V tom čase som si ešte nemyslela, že toto všetko je kvôli detoxikačnej kúre (nie NaturalSwiss), pretože poradca to považoval za vylúčené. A predsa sa v mojom tele začal proces toxikácie, v dôsledku čoho boli bolesti hlavy, kĺbov, svalov a zubov, ako aj sčervenanie očí. (Hrozné bolesti trvali 3 mesiace, potom sa začali zmierňovať, ale neustali, pričom bolesť hlavy prešla do bolesti končatín).

Po uplynutí 6 mesiacov som na odporúčanie jedného známeho začala užívať produkt NaturalSwiss, a zároveň som urobila radikálne zmeny v mojom stravovaní. Vynechala som, alebo maximálne som obmedzila biele potraviny: mliečne výrobky, múku, cukor, každý deň doobeda som vypila 1 liter čerstvo lisovanej zeleninovej alebo ovocnej šťavy. Nebolo to ľahké, ale oplatilo sa!:)

Prvý týždeň ma často bolelo brucho, ale nevzdala som sa. Každý deň zo mňa odchádzali smradľavé, sírou zapáchajúce plyny, často sa mi grgalo. Stávala som sa časom odolnejšou voči nepríjemným pachom, a po týždni som sa odhodlala, aby som s pomocou špáradla preskúmala svoje výkaly. Na začiatku som oddelila 3cm dlhé, neskôr dlhšie a hrubšie tvary. Tieto útvary boli samozrejme nehybné, keďže som predtým takéto nikdy neobjavila, myslím si, že program na očistu čriev mal tie správne účinky.

Od druhého týždňa bolesti brucha ustali a súčasne začali miznúť aj ostatné príznaky: bolesti končatín, kĺbov, svalov a zubov. Dovtedy som každú noc musela vstávať, pretože prechádzka mi miernila bolesti. Po 2 týždňovej kúre som to už vôbec nepotrebovala. Niektoré noci som sa viac potila – v týchto prípadoch bola z nejakého dôvodu detoxikácia účinnejšia. Ale väčšinou som noci prespala. Nemám žiadne bolesti! A to je fantastické preto, lebo od marca 2013 som to nemohla povedať ani jeden deň! :) (a teraz je stred novembra).

V 3. týždni čistiacej kúry som mala stolicu takú, ako pred začatím kúry.

Vo 4. týždni sa nič nezmenilo.

Po uplynutí prvého mesiaca som si dala týždňovú prestávku. Vtedy sa mi na ruke objavili vyrážky, čo sa mi vždy na jar objavovalo aj v minulosti. Myslím si, že to boli prejavy detoxikácie.

Druhý mesiac prvý týždeň:

Prvý deň: výkaly mám veľmi čudné, majú želatínový charakter.

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Druhý deň: ráno som zaspala, musela som sa veľmi ponáhľať, aby som nezmeškala do práce. Na záchode som si vybavila potrebu, a rozhodla som sa, že preskúmam svoju stolicu pomocou drievka.. Veru, hrozne ma prekvapilo, keď som našla veľmi jednoducho oddeliteľný cca 30 cm dlhý, vlnitý útvar. Drievkom som ho mohla zdvihnúť bez toho, aby sa roztrhol.

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Bola som veľmi zhrozená! Myslela som si, že takáto vec odchádza von z človeka len zriedka,, a napadlo ma aj to, že podobné fotky od iných ľudí nie sú ozajstné (až tak neveriacky som k tomu pristupovala). Nuž, nakoniec aj mne sa podarilo také niečo vyprodukovať!

Tretí deň: podobne ako predošlý deň, ale menej pružná forma stolice, čiže sa viac trhala.

Skúsenosti

Som veľmi vďačná, že som mohla spoznať tento úžasný výrobok (NaturalSwiss)! Rozhodne si myslím, keďže moje skúsenosti toto potvrdzujú, že NaturalSwiss – program na očistu čriev, spolu so zmenou stravovania podporil môj organizmus v samoliečebnom procese!

Bodaj by každý človek spoznal ozdravujúce, omladzujúce, skrášľujúce účinky správneho očisťovania tela, ešte predtým, než sa prejaví niektorá vážnejšia choroba!

Ďakujem:
Alena Kováčová
6. 12. 2013

„Smrť, ktorá sa vo mne ukrývala”

Katarína Katarína je jednou zo spokojných užívateľov NaturalSwiss, ktorá počas kúry prežila šokujúce skúsenosti. Už počas prvého týždňa vychádzali z jej črevného traktu divné útvary! Samozrejme, tieto neuveriteľné zážitky aj zapísala a poslala nám.

(Upozornenie! Nižšie uvedené fotografie môžete pokladať za znepokojujúce, nechutné, alebo priam odporné! To je však iba jeden z ďalších dôvodov, prečo je nutné začať s očistou nášho organizmu!)

„Po prvý raz za celý môj život sa idem podeliť o svoje skúsenosti. Nikdy som nemala vo zvyku sa zverovať, ale momentálne môžem urobiť prinajmenšom to, aby som pomohla iným ľuďom. Vy ste mi totiž zachránili život! Od 1. septembra 2012 užívam Vaše produkty, a s určitosťou viem, že ich budem objednávať aj naďalej.”

Skúsenosti

Som žena stredného veku. Podľa môjho vlastného uváženia mám celkom dobrú stavbu tela, za čo môžem vďačiť aj pravidelnému športovaniu za mlada. Ako mnohí ľudia, ani ja som v minulosti nepohŕdala zábavou a stretnutiam s blízkymi priateľmi, kde sa veselo popíjalo, čo by ani nebol problém, ibaže ma dosť trápili migrény, na ktoré som užívala veľké množstvo liekov proti bolesti, o ktorých neskôr vysvitlo, že môžu spôsobiť aj zápchu. Túto informáciu som objavila až vtedy, keď už u mňa začali problémy. Denne som síce chodila na toaletu 1- až 2x, ale stále som mala pocit, že som neskončila, zbytočne som sa namáhala, neviedlo to k viditeľnejšiemu výsledku, ak sa to dá takto formulovať. Ako čas plynul a a situácia sa nezlepšila, navštívila som svojho lekára, aby som sa ho spýtala na jeho názor. Povedal, že na pohľad nevyzerám chorá. Potom, ako som mu porozprávala, že sa vyskytli prípady, keď som mala trochu krvi v stolici, bez vyšetrenia vyhlásil, že mám zlatú žilu. Dal mi odporúčanie ku kolegovi, že on ma vyšetrí a dozvieme sa viac. Som zvedavý typ človeka typ, preto som večer do vyhľadávača zadala svoj problém a google našiel webovú stránku, ktorá sa zaoberá distribúciou programov na očistu čreva. Ani nemusím hovoriť, aký bol môj prvý dojem, keď si som prezrela galériu fotografií. Neverila som vlastným očiam, myslela som si, že je to len marketingový ťah, ktorým chcú prilákať zákazníkov. Premýšľala som i nad tým, čo ďalej, ak to nepomôže Čítala som však stránku ďalej a keď som zistila, že existuje záruka vrátenia peňazí, už som viac neváhala – veď som nemala čo stratiť, tak som si kúru objednala.

Potom, ako prišiel balík, už prvý deň som začala s kúrou, bola som zvedavá aká vlastne je. V prvých dňoch nič moc, ale na tretí deň už zo mňa vychádzalo niekoľko hororových, neuveriteľných vecí , nechcela som veriť vlastným očiam. Pretože podobne ako mnohí iní, aj ja bývam skeptická, urobila som zopár fotografií pre neveriacich, aby som ich presvedčila, že je to pravda!!! Funguje to!!!

Na druhý deň ráno prvé, čo som urobila, som zavolala zákaznícku linku, aby som sa im poďakovala. Tá pani bola veľmi príjemná a poprosila ma, či by som svoje skúsenosti neopísala podrobnejšie, aby aj ľudia, ktorí pochybujú, nevideli iba text, ale aj „obrázkové fakty” /s prepáčením/.

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Môj krátky príbeh:

01.09.2012-03.09.2012: Neboli žiadne výsledky, dokonca som sa cítila nafúknutá, ale ranné vyprázdňovanie išlo ľahšie, nemusela som sa namáhať. Bola to pre mňa úľava, že som sa nemusela namáhať. Cítila som sa viac fit a veselšia.

08.09.2012: Bolo nedeľné ráno, vtedy už vychádzali zo mňa hororové útvary. Zažila som to na 3. a 4. deň, bolo to pre mňa neuveriteľné. Urobila som aj fotografie, je to naozaj pravda, nebol to len marketingový ťah, ako som si spočiatku myslela /za čo sa dodatočne ospravedlňujem/.

10.09.2012: V utorok ráno som pozorovala väčší, dlhší útvar naukladaných odpadových látok, ktoré som pomocou paličky vybrala zo záchoda. Vyzeralo to slizké. Ešte stále nemôžem uveriť tomu, že som to mala uložené na stene čreva.

13.09.2012: Dnes som mala stolicu ešte čudnejšiu ako doteraz, nakoľko som zbadala malé zhluky uzlov. Neskôr som si to overila a vysvitlo, že to boli červy, ktoré keď lepšie pozorujeme, môžeme ich rozoznať. Aj ja som to zistila až potom, keď som ich uložila na sedaciu plochu WC.

16.09.2012: Dnes ráno som pozorovala v záchodovej mise menej tých podivností, preto som sa obrátila na zákaznícky servis, kde mi povedali, že je možné, že väčšina už zo mňa vyšla, ale odporúčali, aby som na pár dní zvýšila dávku vlákniny. Zvedavo čakám výsledok, či ešte nejaký bude.

23.09.2012: V posledných dňoch vyšlo z môjho organizmu veľké množstvo toxických usadenín vďaka tomu, že som zvýšila raňajšiu dávku vlákniny z jednej lyžice na dve. Je neuveriteľné, aké veľké množstvo toxických usadenín sa dokáže uložiť v organizme, čo je pre telo veľmi nepriaznivé.

24.09.2012: Dnes sa ma moje kolegyne spýtali, čo sa so mnou stalo, či nie som zaľúbená? Lebo som vraj ožila, som energickejšia a mladistvejšia. Keď som im rozprávala, čo užívam, vysmiali sa mi. Keď som im ale ukázala fotografie, neverili vlastným očiam! Ešte ten istý deň si dve z nich objednali produkty.

28.09.2012: Žiaľ, dnes sa mi minula vláknina, nakoľko som posledné dni zvýšila dávku. Hneď som si objednala ďalší program, lebo aj dnes ráno som mala stolicu objemnejšiu a divnejšiu, ako zvyčajne.

Na konci mojej referencie by som sa Vám znova chcela poďakovať za tento produkt. Návštevníkom vašich stránok, ktorí sú skeptickí, by som chcela odkázať, že si uvedomujem, že dokumentačné fotografie sú nechutné a odpudzujúce, ale týka sa to nás ľudí, toto sa v nás nachádza, môžeme povedať, že je to hroziaca smrť. Ak si o tom prečítate viac, dozviete sa, koľko toxických látok sa vstrebe z uložených fekálií. Zasielam Vám fotografie a prosím, uverejnite ich na Vašej webovej stránke, aby aj si aj iní ľudia uvedomili, nakoľko je dôležité zaoberať sa svojím vnútrajškom, nielen vonkajškom.

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Ďakujem pekne.
S úctou: Katarína K.
15.10.2012

Som vďačný Bohu a všetkým tým, vďaka ktorým existuje detoxikačný program NaturalSwiss.

ŠtefanNiečo za niečo!!!
V skutočnosti som nemal až taký výrazný problém, ktorý by bol dôvodom na detoxikáciu. Chcel som len presvedčiť, čo všetko sa vo mne za 50 rokoch života nazhromaždilo.

Popíšem všetky skutočnosti, aj to, čo nie je práve najpríjemnejšie, ale čo pokladám za dôležité. Detoxikáciu najprv vyskúšal môj známy, ale približne po 5 dňoch ju ukončil, lebo ako hovoril „nič” z neho nešlo. Nešlo, lebo nerobil to, čo tu opíšem.

Aby výsledok bol viditeľný, treba trošku hrabať. Ja som to robil s tečúcou vodou a výsledok sa ukázal, približne od 5. dňa. Neskôr sa veľakrát stalo, že len produkt oslobodenia prišiel. O umývaní som urobil video, na ktorom sa podľa mňa dobre dá vidieť, že to nie je stolica, ale množstvo oddeleného „netvora“ . Zo začiatku som v tichom ohromení sledoval, čo sa dialo. Potom som si zvykol. Teraz, okolo 90. dňa, opäť prišiel šok, lebo ešte stále zo mňa vychádza, o čom si ani nebol vedomý, že sa to môže vo mne nachádzať. Hovoril som s distribútorom, približne po pol roku by som mal pokračovať v kúre. Určite budem pokračovať, kým nebudem úplne čistý, nikto a nič mi v tom nezabráni.

V prvý deň mi vlákninový nápoj nechutil, bol veľmi nechutný, celý deň som mal nepokojný žalúdok . Od druhého dňa som zakaždým na dno pohára vyžmýkal pol citróna, odvtedy mi vlákninový nápoj chutí.

Ráno začínam užitím 4 ks kapsúl (zapijem 2,5 dl neperlivej minerálky), potom minimálne po 15 minútach čakania je na rade vláknina (2,5 dl vody), ktorú neskôr zapijem 2,5 dl vody. Deň ešte ani poriadne nezačal a už som vypil 7,5 dl vody. Večer pred spaním vypijem 2,5 dl vody, následne 2,5 dl čaju. Medzi pitím vody a čaju som sa veľmi často musel vyprázdňovať. Aj z toho som dospel k názoru, že pitie vody pomáha v dosiahnutí priaznivého výsledku. Boli časy, keď som sa aj postil, v kúre som pokračoval a ani vtedy som nič nezmenil.

Dostatočný príjem vody pokladám za mimoriadne dôležitý. Ten, kto to nechce disciplinovane prijať, podľa môjho názoru ani nemá začínať s detoxikáciou. Už spomenutý známy odmietal piť dostatočné množstvo vody a za pár dní ho skoro roztrhlo. Ale nebojte sa, s vodou nebudú problémy! Len preto sa opakujem, aby si každý uvedomil, že pitie vody je veľmi dôležité!

Vláknina: v opise predpísaná „vrchovatá lyžička“ vlákniny znamená viac, ako zarovnaná lyžička, ale menej, ako maximálne množstvo, približne medzi dvoma.

Večerný čaj: viackrát som zabudol vybrať vrecúško, nechal som ho lúhovať približne pol hodiny. Zistil som, že to nie je dobré, potom som nemohol spať. Dlhší čas som lúhoval 8 až10 minút, nakoniec som zostal pri 5 minútach. Cítil som, že takýto čas lúhovania je pre mňa najvhodnejší a myslel som, že proces netreba viac urýchľovať.

Na rozdiel od názoru iných som musel ísť na toaletu viackrát za deň, než predtým. Veľmi často sa stávalo, že zo mňa vychádzali tie podivné útvary nepriateľské telu, pričom som z tejto nepríjemnosti mal radosť, a nevadilo mi to.

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Urobil som niekoľko fotografií a videí, ktoré som odovzdal distribútorovi na voľné použitie. Pred prezeraním fotografií sa duševne pripravte, nebude to pekný pohľad!!!

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

K môjmu názoru pripájam aj svoje meno a fotografiu. Keď tým môžem pomôcť iným ľuďom, nie je to žiadna hanba!

SkúsenostiSkúsenostiSkúsenostiSkúsenosti

Každému prajem úspešnú detoxikáciu!
Niečo za niečo!


Gratulujeme! Darček je už skoro Váš...
Vláknina na čistenie čriev Clean Inside na pol mesiaca sa dostala do Vášho košíka, ale Váš darček sa objaví iba v prípade, ak do svojho košíka vložíte produkty v minimálnej hodnote 35 EUR

×