Je Vaše telo čisté zvnútra?

Prečo je kúra na očistu čreva pre ľudský organizmus taká dôležitá?

V dnešných dňoch je už široko známy fakt, že očista čriev a detoxikácia organizmu je nevyhnutná pre obnovu a zachovanie zdravia. Ešte pred tým, ako si vyberieme spomedzi mnohých možností detoxikácie, mali by sme sa oboznámiť s tým, ako očista čriev a detoxikácia funguje.

 • Parasic®Parasic® antiparazitárny doplnok výživy pomáha odstrániť škodlivé parazity, medzi inými črevné parazity a ich vajíčka z hrubého čreva a iných častí organizmu.
  Ďalej...
 • Špeciálna kombinácia určitých liečivých rastlín sa s úspechom používa už po tisíce rokov na likvidáciu a odstránenie parazitov. Parasic® je účinná kombinácia 17 rastlín vynikajúcej kvality, ktoré sa tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z organizmu. Je to účinný a napriek tomu bezpečný produkt, ktorý nezaťažuje dospelý organizmus. (Pre svoje špecifické zloženie doporučujeme deťom prípravok Para​sic​ Jr.®.)
 • Clean Inside®Clean Inside® na prečistenie čriev je doplnok vlákniny, ktorý za pomoci vlákniny prečistí hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabráni ich ďalšiemu vytváraniu.
  Ďalej...
 • Pravidelné používanie Clean Inside® na prečistenie čriev zabezpečí, aby sliz, toxíny a výkaly neuzavreli tráviacu sústavu. Pomáha udržovať čistotu hrubého čreva a podporuje voľný a efektívny pohyb výkalov. Vláknina tiež pomáha udržovať zdravú črevnú flóru, resp. podporuje vstrebávanie toxických látok tým, že vytvára v črevách hubovitú, gélovitú hmotu. Vstrebávaním tekutín odbúrava a odstraňuje toxické exkrementy, ktoré sa usadili v klkoch a záhyboch hrubého čreva. Vláknina pomáha tiež udržovať zdravú črevnú flóru. Čisté hrubé črevo zabraňuje škodlivým baktériám a parazitom, aby sa živili z ľudskej stolice.
 • Slim Tea®Posledným krokom je liečivý čaj Slim Tea®, určený k detoxikácii a zabezpečeniu pravidelnej stolice.
  Ďalej...
 • Má laxatívny účinok, čím prispieva k procesu detoxikácie, aj naopak- ukľudňujúci účinok na nervovú sústavu, čo ho robí ideálnym nápojom pred spaním. Neobsahuje kofeín.

NaturalSwiss a Clean Inside® na čistenie čriev

Švajčiarsky NaturalSwiss.ch je vďaka kúre Clean Inside® na čistenie čriev a detoxikačnému programu ToxiClean® svetovým lídrom v oblasti detoxikácie a očisty čriev.

Teraz si môžete objednať najpopulárnejší detoxikačný program a program na čistenie čriev celosvetovo so zľavou 22 až 45 % - s dopravou zadarmo! Nenechajte si ujsť!

69€ alebo 88€ (v závislosti od objednaného množstva) – za túto cenu môžete teraz získať program Clean Inside® na čistenie čriev. Použitie produktu Clean Inside® na čistenie čriev je jednoduché, bezpečné, produkt má vysokú účinnosť – dokonca je aj chuťovo lahodný.

TU A TERAZ – objednajte si program Clean Inside® na čistenie čriev!

Na všetky Vaše otázky v súvislosti s programom Clean Inside® na čistenie čriev a jeho priebehom dostanete odpovede na tejto stránke, a nájdete tu aj všetky informácie o zložení kúry ,,očista črieva,, o tom, ako samotná očista čriev prebieha.

Pozrite sa na názory tisíce zákazníkov, toľko ľudí sa nemôže mýliť!

Novinka! Vlákninu môžete teraz dostať už aj v pomarančovej chuti. Vybrať si ju môžete pri dokončení objednávky.
Program Clean Inside očista čriev
Program Clean Inside očista čriev
EU flag Povolenie OHVBPKV/7764/Kr

69 € / balenie

3 balenie: 207 €

30 % zľava na 3.balenie

Ponuka

79 € / balenie

2 balenie: 158 €

20 % zľava na 2.balenie

88 € / balenie

1 balenie: 88 €

Prírodné zloženie Neobsahuje GMO Švajčiarska kvalita 60 dňová garancia Dodanie Klinické výsledky
Popis produktu

Kúra ToxiClean® ako doplnok produktu Clean Inside® na čistenie čriev

Úplná detoxikácia sa dá dosiahnuť výlučne len pri spoločnom použití programových balíkov Clean Inside® na čistenie čriev a detoxikačný program ToxiClean®, pretože keď sa skončí samotná očista čriev, nasleduje detoxikácia.

Popis produktu Clean Inside® na čistenie čriev

Čo Vám ponúkajú produkty Clean Inside® na čistenie čriev?

Clean Inside® na čistenie čriev v záujme úplnej očisty čriev, detoxikácie, zachovania zdravia a vitality organizmu obsahuje tri výrobky:

Prvým výrobkom je Clean Inside® na čistenie čriev, čo je vlákninový doplnok. Tento produkt je najdôležitejším faktorom pri tom, aby očista čriev prebehla optimálne. Pomocou vláknin z liečivých rastlín, ktoré sa nachádzajú v produkte, predchádza usadzovaniu ďalších toxických látok. Clean Inside® na čistenie čriev bol vyvinutý na každodenné užívanie: nakoľko očista čriev je pri ňom nepretržitá, zabraňuje nahromadeniu odpadových a toxických látok, slizkých útvarov v zažívacom trakte. Clean Inside® na čistenie čriev zabezpečuje čistotu hrubého čreva, zbavuje ho výkalov a zároveň podporuje jeho peristaltiku. Rovnováhu črevnej mikroflóry zaisťuje vláknina nachádzajúca sa v produkte Clean Inside® - očista čriev. Ďalej vláknina účinne absorbuje aj toxické látky tak, že vytvorí v črevách gélovitú hmotu, ktorá vstrebávaním tekutín odbúrava a odstraňuje toxické a odpadové látky, ktoré sa usadili v klkoch a záhyboch hrubého čreva. Clean Inside® na čistenie čriev zaistí to, že sa ďalej nedokážu rozmnožovať najväčší nepriatelia - parazity a škodlivé baktérie.

Počas kúry Clean Inside® na čistenie čriev očistu čriev podporuje aj antiparazitná kapsula Parasic®. Je to doplnok výživy, ktorý popri tom, ako prebieha očista čriev, odstraňuje aj z ďalších miest organizmu škodlivé parazity a ich vajíčka. Na očistu organizmu od črevných parazitov a na očistu čriev sa už tisíce rokov používajú rôzne bylinné kombinácie, preto je ich čistiaci účinok všeobecne uznávaný. Bylinné zložky Parasic®-u, ktoré sú veľmi účinné a samy o sebe majú antiparazitný účinok, užívali už aj naši predkovia na to, aby odstránili parazity z organizmu, zahubili ich vajíčka a vyliahnuté larvy. Parasic® je účinný produkt, ktorý nezaťažuje organizmus dospelého človeka, preto je úplne bezpečný. (Deťom sa odporúča Parasic Jr.®!)

Clean Inside® na čistenie čriev obsahuje aj tretí komponent, ktorým je Slim Tea®. Slim Tea® vyženie toxické látky z organizmu a zabezpečí pravidelnú stolicu. Produkt vďaka svojmu preháňaciemu účinku napomáha proces očisty. Jeho užívanie sa odporúča pred spaním, nakoľko má upokojujúce účinky na nervový systém.

Zloženie

Clean Inside®

Parasic®

Slim Tea®

Clean Inside®

Parasic®

Slim Tea®

Clean Inside®

Vláknina Psyllium
Vláknina Psyllium
(Psyllium) V súčasnosti najpopulárnejšia vláknina. Účinné látky skorocelu majú mimoriadne dobré účinky na funkcie pečene. Užívanie vlákniny psyllium je účinnou pomocou pri hnačkách, pálení žalúdka, proti kašľu, ďalej vďaka účinku na čistenie krvi zlepšuje celkový pocit pohody.
Jablčná vláknina
Jablčná vláknina
Jemne sušená a mletá vláknina, bohatá na flavonoidy, polyfenoly, enzýmy, minerálne látky a vitamíny. Má priaznivý účinok na žalúdok a produkciu žlče, taktiež na črevný trakt (peristaltika, očista čriev, detoxikácia) a na rovnováhu črevnej mikroflóry.
Fiber Aid
Fiber Aid
Ľan siaty
Ľan siaty
(Linum usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.
Prášková aróma z banánu
Prášková aróma z banánu
Inulín
Inulín
Inulín je komplexný sacharid, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Nestráviteľná, vo vode rozpustná vláknina. Má prebiotické vlastnosti a priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru.
Pomarančový prášok
Pomarančový prášok
(Citrus sinensis) Pomaranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Vzhľadom na množstvo jeho účinných látok má protizápalové, antibiotické.
Pomarančová vláknina
Pomarančová vláknina
Pomarančová vláknina má priaznivý vplyv na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry.
Múka z jadra fenikla
Múka z jadra fenikla
(Foeniculum vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. V lekárstve sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu a na zlepšenie chuti do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečbe niektorých gynekologických problémov.
Aloe vera
Aloe vera
(Aloe Vera) Biogénne stimulátory nachádzajúce sa v aloe vera zvyšujú odolnosť organizmu a schopnosť regenerácie. Dôležitú úlohu zohráva aloe pri liečbe žalúdočných vredov a vredov dvanástnika (ulcus ventriculi et duodeni), ďalej pri zápale hrubého čreva (colitis). Zvyšuje chuť do jedla a celkový pocit pohody.
Prášok z kombuchy
Prášok z kombuchy
Pravidelné užívanie kombuchy má veľké množstvo priaznivých účinkov. Medzi inými pomáha pri zachovaní vitality organizmu, alkalizuje telo, detoxikuje pečeň, zrýchľuje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie, pomáha pri obnove spojivového tkaniva, znižuje bolesť hlavy, podporuje trávenie, uľahčuje pri zápche. Podľa Americkej protirakovinovej spoločnosti kombucha zohráva účinnú úlohu v prevencií mnohých ochorení, vrátane plešatosti, nespavosti, tráviacich ťažkostí, ochorení kĺbov, chronickej únavy, sklerózy multiplex.
Prášok z kurkumy
Prášok z kurkumy
(Curcuma longa) Táto rastlina je v tradičnej indickej medicíne známa už tisíce rokov. Používa sa ako stimulant trávenia, pri rôznych horúčkovitých ochoreniach, infekciách, ochoreniach kĺbov a pečene. Je známa i v čínskej medicíne. Číňania kurkumu využívali na zlepšenie krvného obehu, zabraňuje totiž vzniku krvných zrazenín, čím znižuje možnosť výskytu trombózy. Ďalej ju používali na zmiernenie krvácania a na liečbu menštruačných ťažkostí.
Prášok z huby Reishi
Prášok z huby Reishi
Leskokôrovku obyčajnú (Ganoderma lucidum) poznajú a používajú v Číne už vyše 2000 rokov. Odjakživa ju sprevádzal veľký rešpekt a úcta. Využíva sa vo forme kúry na zlepšenie zdravotného stavu a imunitného systému.
Múka z jadier grepu
Múka z jadier grepu
(Citrus paradisi) Jedinečné zloženie výťažku z jadier grepu má silné protihnilobné účinky. Niekoľko výskumných tímov nezávisle na sebe skúmalo tieto účinky grepových jadier na baktériách, hubách, vírusoch a parazitoch. Priaznivý účinok jadier grepu na organizmus dokázali mnohé laboratórne testy. Je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe mnohých žalúdočných ochorení.
Mletý koreň sladkého drievka
Mletý koreň sladkého drievka
(Glycyrrhiza glabra) Odporúča sa na liečbu ochorení močového mechúra, chorôb obličiek a žalúdočných vredov, a to kvôli jeho účinkom, ako sú: rozpúšťanie hlienov,
stimulácia trávenia, čistenie krvi, diuretické a protizápalové účinky. Účinná pomoc
pri vredoch, artritíde, vírusovej infekcii herpes, zápale a cirhóze pečene, ale rovnako vyniká pri zmierňovaní príznakov niektorých ochorení dýchacích ciest.
Papája ovocná múka
Papája ovocná múka
(Carica papaya) Konzumácia papáje môže priniesť úľavu pre plný žalúdok, nakoľko listy, šťava aj ovocie obsahujú enzýmy, ktoré napomáhajú proces trávenia. Účinne sa dá použiť aj pri liečbe žalúdočných vredov.
Aníz
Aníz
(Pimpinella anisum) Liečivá rastlina, ktorá podporuje trávenie, pomáha pri odkašlávaní, vynikajúco pôsobí proti nadúvaniu a znižuje plynatosť. Má cielené účinky pri niektorých gynekologických ochoreniach a ochoreniach mužských pohlavných orgánov.
Riasa Spirulina Bio
Riasa Spirulina Bio
Riasa Spirulina vo veľkom množstve obsahuje živiny potrebné pre ľudský organizmus. Má významný obsah beta-karoténu, vitamínu B, vitamínu E a kyseliny listovej. Vo veľkom množstve sa v nej nachádza draslík, vápnik, horčík, selén, zinok a železo. Obsahuje tiež omega 3-mastné kyseliny, ktoré pomáhajú v prevencii artériosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení. Spirulina má priaznivé účinky na fungovanie pečene, zlepšuje prívod kyslíka do buniek, ďalej má antioxidačné účinky a posilňuje imunitu.
Jablkový pektín
Jablkový pektín
Jablkový pektín je vo vode rozpustná vláknina. Zmiešaním s vodou sa stáva gélovitým. Jablkový pektín má priaznivé účinky na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k uchovaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Účinne znižuje cholesterol v krvi. Na základe výskumov sa zistilo, že jablkový pektín má priaznivý vplyv na žalúdočné vredy a zápal hrubého čreva. Jablkový pektín je účinná pomoc aj pri odstránení toxínov a ťažkých kovov z organizmu.
Stevia
Stevia
(Stevia rebaudiana) Sladidlo na prírodnej báze. Známy je aj jej prospešný účinok na metabolizmus rastlinného cukru a pečene, ďalej má protizápalový účinok a napomáha aj pri trávení. Má vysoký obsah vitamínu C a A, z minerálnych látok je významný jeho obsah zinku, železa a horčíka. Stevia je vhodná aj pre diabetikov.

Parasic®

Zelený čaj
Zelený čaj
(Camellia sinensis) Zelený čaj obsahuje rôzne antioxidanty, ktoré majú všeobecné účinky na zdravie. Sú to polyfenoly a flavonoidy, ktoré zabraňujú aktivitám voľných radikálov. Konzumácia zeleného čaju znižuje pravdepodobnosť výskytu kardiovaskulárnych ochorení, artritídy a Alzheimerovej choroby. Zelený čaj obsahuje vo veľkom množstve aj draslík, vápnik a fluór, preto jeho pitie znižuje aj rozsah osteoporózy. Vďaka obsahu katechínov má čaj antiseptické a antibakteriálne účinky.
Kapsula (VCAPS)
Kapsula
Pšeničné klíčky
Pšeničné klíčky
(Triticum) Pšenica obsahuje všetky známe minerály a stopové prvky, ďalej ju charakterizuje vysoká hladina antioxidantov a aktívne enzýmy. Z toho vyplýva, že má širokospektrálny protizápalový, detoxikačný a čistiaci účinok. Účinne zlepšuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla. Prispieva aj k optimálnemu fungovaniu imunitného systému. Pšenica má vysoký obsah chlorofylu, preto jej konzumácia tým, že zvyšuje obsah kyslíka v krvi.
Tekvicové jadierko
Tekvicové jadierko
(Cucurbitae semen)Vďaka obsahu kukurbitinu s antihelmintickým efektom sa bez kompromisov pustí do boja proti parazitom v črevách, je obzvlášť účinný proti pásomnici. Olej nachádzajúci sa v tekvicovom jadierku patrí medzi najcennejšie rastlinné tuky. Má zásadný vplyv na prepravné procesy, enzymatické reakcie a fungovanie bunkových imunitných reakcií v organizme.
Cesnak
Cesnak
(Allium sativum) Cesnak je bohatý na vitamíny B a C a na minerálne látky (bróm, kobalt, jód, horčík, kremík a zinok). Konzumáciou cesnaku sa zvyšuje účinnosť imunitného systému. Mimoriadnou vlastnosťou cesnaku je, že stabilizuje krvný tlak, čím znižuje riziko srdcových ochorení. Úspešne sa používa aj proti črevným parazitom.
Extrakt z yzopu lekárskeho
Extrakt z yzopu lekárskeho
(Hyssopus officinalis) Bylinkári odporúčajú yzop lekársky na liečenie prechladnutia, proti kašľu, bronchitíde, nadúvaniu, na liečenie tráviacich problémov, proti ťažkostiam pri menštruácii a na liečbu epileptických záchvatov. Posilňuje žalúdok a znižuje potenie. Yzop bol ako liečivá rastlina známy už v praveku, podľa Knihy byliniek „lieči ťažké dýchanie a zabíja červy v žalúdku“.
Pau D'Arco
Pau D'Arco
(Tabebuia impetiginosa) Strom udomácnený v Južnej Amerike. Jeho kôru využívajú obyvatelia kontinentu na liečbu rôznych ochorení. V indickom ľudovom liečiteľstve sa používa na zníženie krvácania a zápalu a ako preháňadlo, ďalej sa používa na infekcie močových ciest, žalúdočné problémy, candidu a ochorenia spôsobené kvasinkami. Vďaka rastlinným účinným látkam prispieva k optimálnemu fungovaniu obranyschopnosti organizmu a chráni organizmus pred vírusmi a baktériami. Vďaka imunostimulačnému efektu zvyšuje odolnosť organizmu.
Mäta pieporná
Mäta pieporná
(Mentha piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa na žalúdočné, žlčové a črevné ťažkosti. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.
Fenikel
Fenikel
(Foeniculum vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. V lekárstve sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu, zlepšuje chuť do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečení niektorých gynekologických problémov.
Pestrec mariánsky
Pestrec mariánsky
(Silybum marianum) Účinnosť pestreca mariánskeho je známa pri liečbe ochorení pečene. Za svoje liečivé účinky vďačí hlavne látke silymarín. Silymarín sa nachádza v semenách rastliny, zvyšuje a posilňuje funkcie pečene tým, že zabraňuje úbytku látky glutation, produkovanej v pečeni. Glutation je nevyhnutnou látkou pre detoxikáciu organizmu. Pestrec mariánsky má antioxidačný účinok proti škodlivým voľným radikálom.
Tymian
Tymian
(Thymus vulgaris) Už skoro 4000 rokov používaná bylina a korenina. Jeho účinné látky využívané v medicíne sú najmä esenciálne oleje, rovnako ako triesloviny a flavonoidy. Tymian sa používa na dezinfekciu vonkajších rán, vnútorne na tráviace ťažkosti, bolesti hrdla, zápal hrtana, kašeľ a na upokojenie nervového systému.
Horec pľúcny
Horec pľúcny
(Gentiana pneumonanthe) Zvyšuje sekréciu žalúdočnej šťavy a chuť do jedla, účinne zlepšuje trávenie a je žlčopudný. Horec pľúcny sa používa pri liečbe tráviacich ťažkostí sprevádzaných stratou chuti do jedla, alebo pocitu plnosti, čím sa prejavujú účinky ochrany pečene.
Oman pravý
Oman pravý
(Inula helenium) Táto liečivá rastlina je medzi bylinkármi populárna pre svoju univerzálnosť. Využíva sa pri strate chuti do jedla, pri ochorení obličiek, žlčníka, pri črevných parazitoch, astme a vysokom krvnom tlaku. Jeho esenciálne oleje sú základnou zložkou močo- a žlčopudných prípravkov. Ničí baktérie, ktoré produkujú hnis, preto sa používa aj na dezinfekciu močových ciest. Pôsobí proti problémom pri menštruácii.
Šalvia
Šalvia
(Salvia officinalis) Šalvia obsahuje v liečiteľstve dobre využiteľné esenciálne oleje, triesloviny, diterpenoidy a flavonoidy. Vzhľadom na mnohé účinné látky sa dá využívať pri širokej škále ochorení. Šalvia má vynikajúce využitie pri zápaloch a nadmernom potení. Extrakt zo šalvie sa používa ako kloktadlo pri zápale ďasien, ústnej dutiny a zápale sliznice ústnej dutiny. Šalvia je jednou z najlepších bylín pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Vnútorné použitie sa odporúča pri nadúvaní a tráviacich ťažkostiach.
Kurkuma
Kurkuma
(Curcuma longa) Táto rastlina má už celé tisíce rokov históriu v tradičnej indickej medicíne. Používa sa ako stimulant trávenia, pri rôznych horúčkovitých ochoreniach, infekciách, ochoreniach kĺbov a pečene. Kurkuma bola známa už aj v starej čínskej medicíne. Číňania ju používali na zlepšenie krvného obehu, zabraňuje totiž vzniku krvných zrazenín, čím znižuje možnosť vzniku trombózy. Používa sa ďalej na zmiernenie krvácania a menštruačné ťažkosti.
Štiavec konský
Štiavec konský
(Rumex) Plodina a listy rastliny obsahujú hlavne flavonoidy, hlavnými účinnými látkami nachádzajúcimi sa v koreňoch sú deriváty antrachinónu a triesloviny. Plody a semená sú známe predovšetkým kvôli svojim antimikrobiálnym účinkom. Koreň v závislosti od toho, aký pomer účinných látok sa v ňom nachádza, posilňuje žalúdok, zlepšuje trávenie a môže mať aj preháňavé účinky.
Horčík
Horčík
Horčík je pre organizmus nenahraditeľná minerálna látka, nakoľko má dôležitú úlohu v metabolizme a je potrebný aj pre funkciu enzýmov. Horčík sa popri vápniku podieľa aj na pevnosti kostí a zubov. Jeho vplyvom rastie pružnosť ciev a zlepšuje aj efektivitu činnosti srdca.

Slim Tea®

Xilit
Xilit
Sladidlo na prírodnej báze, ktoré je účinné proti zubnému kazu, ďalej sú známe aj jeho antibakteriálne účinky.
Mäta pieporná
Mäta pieporná
(Mentha piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa na žalúdočné, žlčové a črevné ťažkosti. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.
Medovka lekárska
Medovka lekárska
(Melissa officinalis) Listy medovky lekárskej obsahujú esenciálne oleje, triesloviny, flavonoidy a kyselinu kávovú. Účinné látky medovky lekárskej majú upokojujúci a protivírusový efekt. Medovka lekárska pôsobí upokojujúco na nervový systém a srdce a má uvoľňujúce účinky na kŕče. Stimuluje trávenie a často sa používa pri bolestiach hlavy, nespavosti, poruchách spánku. Medovku lekársku sa mimoriadne odporúča používať v prípade pokazeného žalúdka, pri zvýšenej žalúdočnej kyseline, nevoľnosti či nadúvaní. Známe sú aj ďalšie účinky medovky lekárskej, ako sú napr. stimulačný účinok pri potení, pri vetroch a stimulačný účinok žlčových funkcií.
Krušina jelšová
Krušina jelšová
(Frangula alnus) Na liečenie sa v prvom rade využíva kôra krušiny jelšovej, ktorá má - vo forme čaju alebo extraktu - preháňavé účinky. Často sa primiešava k čajovej zmesi, ktorá sa užíva s cieľom zlepšenia chuti do jedla a zlepšenia trávenia, ďalej na liečbu ochorení žlčníka a pečene. Pridáva sa aj do čajových zmesí proti obezite a nadúvaniu. Ďalej sa využíva na liečbu aterosklerózy, liečbu vysokého krvného tlaku a pri menštruačných poruchách. Je známa aj ako prípravok proti črevným parazitom.
Pestrec mariánsky
Pestrec mariánsky
(Silybum marianum) Účinnosť pestreca mariánskeho je známa pri liečbe ochorení pečene. Za svoje liečivé účinky vďačí hlavne látke silymarín. Silymarín sa nachádza v semenách rastliny, zvyšuje a posilňuje funkcie pečene tým, že zabraňuje úbytku látky glutation, produkovanej v pečeni. Glutation je látkou nevyhnutnou pre detoxikáciu organizmu. Pestrec mariánsky má antioxidančný účinok proti škodlivým voľným radikálom.
Aníz
Aníz
(Pimpinella anisum) Liečivá rastlina, ktorá podporuje trávenie, pomáha pri odkašlávaní, vynikajúco pôsobí proti nadúvaniu a znižuje plynatosť. Má cielené účinky pri niektorých gynekologických ochoreniach a ochoreniach mužských pohlavných orgánov.
Škorica
Škorica
(Cinnamomum verum) Konzumáciou škorice sa rýchlejšie vytratí nadúvanie, ďalej môže byť škorica účinná ako pomoc pri nevoľnosti, alebo pri akýchkoľvek iných žalúdočných ťažkostiach. Škorica zmiešaná s medom môže mať priaznivý účinok aj pri prevencii žalúdočných vredov, preto rozhodne stojí za vyskúšanie.
Ďumbier lekársky
Ďumbier lekársky
(Zingiber officinale) Vďaka svojim vlastnostiam má priamy vplyv na fungovanie žalúdka a črevného traktu - pri kŕčoch a nadúvaní. Účinná látka rastliny sa nachádza v koreni, ktorý obsahuje esenciálne oleje. Tieto oleje znižujú dráždenie sliznice. Má protizápalové účinky, čo sa dá vynikajúco využiť v prípadoch prechladnutia a bronchitídy. O ďumbieri je všeobecne známe, že je vynikajúci na zmiernenie zažívacích ťažkostí, ale môže byť nápomocný aj pri nevoľnosti. Je dobrým stimulantom trávenia a zvyšuje chuť do jedla.
Ľan siaty
Ľan siaty
(Linum usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.
Rumanček kamilkový
Rumanček kamilkový
(Matricaria recutita) O rumančeku kamilkovom sa hovorieva aj ako o byline „na všetko dobrej“. Primárna oblasť použitia je tráviaca sústava. V tráviacom trakte sa najviac zužitkujú jeho protizápalové, protikŕčové a antiseptické účinky na črevá. Pomáha pri nadúvaní, hnačke, vyrážkach, žalúdočných problémoch a zápale žalúdka, ďalej pri poruchách menštruácie a iných ochorení dolnej časti tela, proti nespavosti, zápale nadsemenníkov, pri horúčke, bolestiach zubov a ošetrovaní rán. Rumanček kamilkový uľahčuje vyprázdňovanie bez toho, aby spôsoboval hnačku.
Ruža šípková
Ruža šípková
(Rosa canina) Ľudia už v staroveku poznali jej liečivé účinky, najmä proti chradnutiu tela. Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje obranyschopnosť organizmu, obsahuje flavonoidy, ktoré majú protizápalové a antibiotické účinky na posilnenie imunity.
Kôra pomaranča
Kôra pomaranča
(Citrus sinensis) Pomaranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Vďaka mnohým prospešným látkam má protizápalové, antibiotické účinky.
Pomarančová aróma
Pomarančová aróma
Návod na použitie

Očista čreva 1. krokOčista čreva 1. krok Očista čreva 2. krokOčista čreva 2. krok Očista čreva 3. krokOčista čreva 3. krok Očista čreva 4. krokOčista čreva 4. krok

Ráno na lačno užite 2 kapsuly Parasic®.

O 15 minút neskôr zmiešajte 1 lyžicu vlákniny Clean Inside® s 3 dl-ami vody.

Pred spaním vypite jednu šálku Slim Tea®.

Denne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré sikúste rovnomerne rozdeľteliť na celý deň.

Prvých 5 dní 6 - 30 deň 31 - 60 deň 61 - 90 deň
Ráno: 2 kapsule Parasic®

1/2 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 31. až 35. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 61. až 65. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

Cez deň: Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa
Večer: 1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 31. až 35. dňom)
1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 61. až 65. dňom)

Vyspelý Program NaturalSwiss Clean Inside® na vnútornú očistu sa skladá z nasledujúcich troch produktov, ktoré podporujú optimálne zdravie a vitalitu rôznymi spôsobmi:

1) Clean Inside® na očistu čriev (vláknina vo forme prášku)
2) Parasic® antiparazitárny prípravok (kapsule vhodné pre vegetariánov)
3) Slim Tea® na dosiahnutie pravidelnej stolice a detoxikácie (čaj z liečivých rastlín)

Hlavnou zložkou Clean Inside® vlákninu na očistu čriev je psyllium - skorocel indický. Skorocel je prirodzený objemový agens, ktorý poskytuje 60-70% rozpustnej vlákniny - osem násobok ovsených vločiek. Psyllium podporuje absorpciu toxínov z hrubého čreva vytváraním hubovitej, želatínovej hmoty v črevách. Svojím zväčšovaním a absorpciou tekutín sa rozkladá a odnáša toxické splodiny prilepené v záhyboch a štrbinách hrubého čreva. Tieto vysoko kvalitné liečivé rastliny pochádzajú z najlepších zdrojov Švajčiarska a Nemecka.

Čisté hrubé črevo zabraňuje škodlivým baktériám a parazitom, aby prežívali na ľudských výkaloch. Väčšina komerčne vyrábaných skorocelových doplnkov obsahuje skorocel bežnej triedy. Clean Inside®, na druhej strane obsahuje skorocel najvyššej kvality, aký je dnes vôbec dostupný na celom svete. Je to jeden z dôvodov, prečo je Clean Inside® účinnejší ako ktorýkoľvek iný vlákninový produkt. Okrem skorocelu, Clean Inside® vláknina obsahuje aj 14 esenciálnych liečivých rastlín, z ktorých všetky hrajú dôležitú úlohu v dôkladnej očiste hrubého čreva. Kontinuálne používanie Clean Inside® vlákninu na očistu čriev zabraňuje tomu, aby sa v tráviacej sústave tvorili zhluky hlienu, toxínov a splodín metabolizmu. Podporuje udržovať hrubé črevo čisté a pohyb výkalov je voľný a efektívny. Vláknina tiež vyživuje a udržuje zdravú črevnú flóru.

Antiparazitárny prípravok Parasic® je účinná kombinácia 18 vysoko kvalitných liečivých rastlín, ktoré sa už tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z tela. Je vysoko účinný a pritom bezpečný a dobre tolerovaný dospelými. Prosíme, aby ste venovali pozornosť tomu, že používanie Parasic®-u sa neodporúča tehotným a dojčiacim matkám ako aj deťom mladším ako 18 rokov. (Pre deti staršie ako tri roky odporúčame Parasic Jr.®). Parasic® kapsule sa môžu užívať v priebehu maximálne troch mesiacov s trojmesačnými intervalmi. Napriek tomu, je táto kombinácia bezpečná a účinná, aby jej dvoj- až trojmesačné používanie bolo normálne postačujúce pre každého.

Slim Tea® je základnou súčasťou Programu Clean Inside®. Slim Tea® má preháňací účinok, pričom sa zúčastňuje na detoxikacích pochodoch nielen hrubého čreva, ale tiež ladvín, pečene a krvi. Má ukludňujúci účinok na nervovú sústavu, čo z neho robí ideálny nápoj pred spaním. Slim Tea® obsahuje sennu a je vyvinutý na pravidelné prevádzanie očisty, naraz až do troch mesiacoch, s 3-mesačnými intervalmi. Kontinuálne použitie sa nedoporučuje, lebo by jeho zložky mohly stratiť svoj telo prospešný účinok, čo je dané tím, že si hrubé črevo môže navyknúť na účinky senny. Po skončení začiatočnej očisty, sa doporučuje len na príležitostné použitie, alebo ako súčasť programu ročnej očisty. Slim Tea® se nedoporučuje pre tehotné a kojacie ženy a deťom pod 18 rokov.

Všetky tri produkty je potrebné používat naraz k dosiahnutiu efektívnej a dôkladnej vnútornej očiste. Dlhodobé používanie celkového programu sa nedoporučuje, lebo keď je prevedená začiatočná fáza očisty, ktorá normálne trvá 2-3 mesiace, vlákninu Clean Inside® môžete používat denne. Toto sa obzvlášť doporučuje, keď Vaša strava neobsahuje dostatečné množstvo potravinovej vlákniny. Clean Inside® poskytuje 8 gramov potravinovej vlákniny v jednej porcii (jedna tretina doporučenej dennej dávky) a dve porcie za deň se môžu prijímať dlhšiu dobu. Prášok Clean Inside® nemá žiadne návykové účinky a je úplne bezpečný.

Ako používať Program Clean Inside®

Prvých 5 dní:
Ráno:
1. krok: 2 kapsule Parasic®

Užite 2 Parasic® kapsule s pohárom vody na lačný žalúdok. Dôležitá poznámka: Pod slovom "pohár", používaným v celej tejto brožúre, sa rozumie 2,5 dl vody. V čase uskutočňovania očisty musíte denne vypiť najmenej 8 pohárov po 2,5 dl (2 litre) čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody.

2. krok: pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití Parasic® kapsúl pokračujte s Clean Inside®-om na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside® s akýmkoľvek Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside® vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak si ju zmiešate so 100% ovocným džúsom než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože ak ho necháte stáť príliš dlho zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

Raňajky si môžete dať o niekoľko minút po užití vlákniny. Ak nemáte veľmi naponáhlo, tak chvíľu počkajte, môže sa totiž stať, že budete musieť ísť na toaletu krátko po užití vlákniny. Ak užívate nejaké lieky alebo liečivé doplnky na predpis lekára, neužívajte ich spolu s Vašim vlákninovým nápojom – radšej asi 1 až 2 hodiny po ich užití. Prosíme, aby ste sa poradili so svojím lekárom, ak neviete, ako to urobiť.

Počas dňa:
3. krok: Voda

Voda predstavuje absolútne kľúčovú zložku programu Clean Inside®. Aby bola očista čo najúčinnejšia, musíte denne vypiť najmenej 2 litre čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody. To znamená asi 2 litre denne. Oveľa väčšie množstvo treba vypiť iba v prípade, ak by bola v miestnosti klíma veľmi teplá alebo si vaša práca vyžaduje veľkú fyzickú záťaž, prípadne sa nadmerne potíte. Toto sa môže pozdávať niekomu ako obrovské množstvo vody. Rovnako ako si neviete predstaviť vonkajšiu očistu tela bez vody, nejde to ani zvnútra. Vláknina, tak aj liečivé rastliny absorbujú veľa vody. Faktom je, že samotná vláknina môže spôsobiť zápchu, ak príjem vody nie je adekvátny v priebehu jeho užívania. Môžete piť v priebehu programu ovocné džúsy alebo bylinkový čaj, tieto však nenahradia 8 pohárov vody, ktoré musíte vypiť každý jeden deň.

Večer:
4. krok: Slim Tea®

Na začiatok si pred spaním nechajte 1-2 minúty vylúhovať sáčok Slim Tea® v šálke horúcej vody. (Nikdy epoužívajte vodu zahriatu v mikrovlnke!) Tento špeciálny prípravok Vám pomôže pri trávení večere, zabezpečí správnu elimináciu, bude mať čistiaci účinok na obličky, pečeň a črevá a zaistí Vášmu telu relaxáciu. Budete sa môcť pekne vyspať a odpočinúť si. Je normálne, že prvá vec ráno čo budete cítiť, bude silné nutkanie na stolicu, sprevádzať ho môžu mierne kŕče – najmä v priebehu prvých dní. Slim Tea® funguje tak, že vyvoláva mierne kontrakcie v črevách, čím podporuje vylučovanie výkalov, usadenín a parazitov.

V priebehu 6. - 30. dňa
(Prípadne ak sa nedosiahne dôkladná očista,čo je normálne do 90 dní)

Ráno:
1. krok: 4 kapsule Parasic®

Dajte si nalačno 4 Parasic® kapsule s pohárom vody.

2. krok: Clean Inside® na prečistenie čriev

Približne 15 minút po užití Parasic® kapsúl pokračujte s Clean Inside®-om na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári 1 lyžičku vlákniny Clean Inside® s niektorým Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside® vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak ju zmiešate so 100% ovocným džúsom, než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože po dlhšom čase zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

Počas dňa:
3. krok: Voda

Mali by ste si rozdeliť príjem vody na celý deň. Môžete začať vypitím dvoch pohárov vody ráno, jeden s Parasic®-om a druhý s vlákninovým nápojom Clean Inside®. Následne si môžete dať ďalších 6 pohárov v priebehu celého dňa. Ako sme to už uviedli, musíte vypiť približne 2 litre vody na to, aby mohla vláknina fungovať ako huba, ktorá rozloží a rozriedi toxíny a vyplaví ich z tela.

Večer:
4. krok: Slim Tea® (každý alebo každý druhý deň podľa potreby k dosáhnutiu pravidelnej stolice)

Pred spaním nechajte 2-6 minút vylúhovať sáčok Slim Tea® v šálke horúcej vody. (Nikdy nepoužívajte vodu ohriatu v mikrovlnke!) Budete si musieť naladiť Slim Tea® na požiadavky Vášho tela. Rozdiel dĺžky lúhovania večer môže spôsobiť veľké zmeny na nastávajúce ráno. Niektorí ľudia majú ráno silné nutkanie na stolicu už po 1-2 minútovom lúhovaní čaju. Iní môžu potrebovať 6 alebo dokonca 10 minút k dosiahnutiu rovnakého výsledku. Prosíme, pozrite sa na Tipy na užívanie Slim Tea®.

31. - 60. alebo 90 deň

Odporúčame Vám, aby ste si pred začiatkom druhého mesiaca očisty urobili 5 dňovú prestávku s Parasic® kapsulami a Slim Tea®-om a pokračujte iba v prijímaní vlákniny Clean Inside®. Šiesty deň začnete užívať 4 Parasic® kapsule a nezabudnite si vypiť čaj každý večer. Dôvodom tejto prestávky je to, poskytnúť oddych svojmu organizmu a "šokovať" parazity ich ľahším spôsobom eliminácie, pokiaľ sú ešte stále prítomné, pretože pokračujete v užívaní 4 Parasic® kapslí.

Pre viac informácií si prečítajte Často kladené otázky.

i

Po kliknutí na otázku sa Vám zobrazí odpoveď.

 • Za aký dlhý čas začne Program Clean Inside® účinkovať?
 • V prípade prvého užívania prípravkov Programu Clean Inside® odporúčame dvoj- alebo trojmesačnú kúru, nakoľko v hrubom čreve sa nachádzajú po desaťročia ukladané odpadové látky - čo je značné množstvo. Odstránenie tak rozsiahleho množstva odpadových látok nemôže prebehnúť okamžite, ani počas niekoľkých dní. Pri následných očistách čreva už potom pravdepodobne postačí i jednomesačná kúra.
 • Je užívanie prípravkov Programu Clean Inside® bezpečné aj pri už existujúcich ochoreniach, alebo pri užívaní iných liekov?
 • Program Clean Inside® obsahuje výlučne bylinné zložky, z čoho vyplýva, že nemá negatívny vplyv ani na ostatné doplnky výživy, ani na účinnosť liekov. Treba dbať len na to, aby sa obvyklé lieky užívali dve hodiny buď pred, alebo po užití vlákninového nápoja. V prípade vážnejšieho ochorenia a jeho prípadnej liečby sa odporúča ohľadne očisty čreva a detoxikácie poradiť s lekárom. V takom prípade by kúra mala prebiehať pod lekárskym dohľadom.
 • Je počas Programu Clean Inside® potrebné dodržiavať nejakú diétu?
 • Program Clean Inside® nevyžaduje žiadnu špeciálnu diétu, ale zavedením zdravšieho životného štýlu a stravovania sa účinnosť Programu Clean Inside® môže zvýšiť, proces očisty sa tak dá uľahčiť. Počas očisty čreva je vhodné konzumovať viac zeleniny a ovocia, výrobky z celozrnnej múky, lebo tieto ešte zvyšujú účinnosť Programu Clean Inside® na čistenie čreva. Spotrebu červeného mäsa a spracovaných výrobkov sa odporúča znížiť na minimum. Pekárenským výrobkom z rafinovanej múky, konzervám s prídavnými látkami a polotovarom sa počas programu treba úplne vyhýbať. Treba sa vyhýbať aj cukrom, nasýteným tukom a neužitočným potravinám – ako napr. chipsom, sušienkam a sladeným nealkoholickým nápojom. Počas očisty čreva sa neodporúča ani konzumácia kávy, alkoholických nápojov a ani fajčenie.
 • Aké sú výhody Programu Clean Inside® a Programu ToxiClean®? S ktorým programom sa odporúča začať?
 • Program Clean Inside® čistí tráviaci systém, hlavne sa očistí hrubé črevo od odpadových látok, nahromadených za niekoľko rokov, ktoré nie je organizmus schopný samočinne odstrániť. Program zložený z troch častí napomáha dosiahnuť optimálne trávenie, ľahké vyprázdňovanie a pravidelnú stolicu. Ďalej zbaví organizmus parazitov a ich lariev zdržujúcich sa v črevách.

  Program ToxiClean® na jednej strane umožňuje detoxikáciu, na druhej strane poskytuje potrebné živiny pre črevnú mikroflóru. V prvom rade zbaví pečeň nahromadených toxických látok a ťažkých kovov. Druhá zložka dodáva telu vitamíny a minerálne látky, zabezpečuje správne prostredie pre zdravú mikroflóru.

  Pri prvej kúre sa odporúča začať s očistou čreva – Program Clean Inside® – pretože vďaka očistenému tráviacemu systému sa výživné látky dodané Programom ToxiClean® vstrebávajú oveľa účinnejšie. Keď začneme Program ToxiClean® v období pred ukončením Clean Inside® kúry, dosiahneme oveľa účinnejšiu a úplnejšiu detoxikáciu. Kombináciou oboch prípravkov sa teda dôkladne očistí a detoxikuje pečeň a črevá, rovnako ako celý organizmus.

 • Ako možno produkty získať?
 • Naše produkty sa dajú objednať na webovej stránke NaturalSwiss a tiež v nasledovných lekárniach. Program Clean Inside® obsahuje len prírodné látky. Síce v zásade si podobné očistné bylinky môže pripraviť každý sám, ale presný pomer zložiek a samotné zloženie Programu Clean Inside® je výsledkom dlhoročného experimentovania a kontrolných procesov. Domáca príprava nezaručuje ohľaduplnú, a pritom dokonale účinnú očistu čreva. Program Clean Inside®, vyvinutý a testovaný firmou NaturalSwiss, sa dá objednať len cez našu webovú stránku.
 • Kedy sa odporúča začať s Programom Clean Inside®?
 • Na to nie je žiadny predpis, s programom sa dá začať hocikedy. Program Clean Inside® je voči organizmu mimoriadne ohľaduplný. Na základe doterajších skúseností ľudí, ktorí ho vyskúšali, ani v prvých dňoch, ani neskôr u nich nenastali žiadne neprimerané nepriaznivé reakcie. Všeobecná skúsenosť je, že program harmonicky zapadá do každodenného života a nijako nenarušuje ani pracovné povinnosti užívateľa. Pre tých, ktorí by sa predsa len užívania obávali, odporúčame, aby s kúrou začali v dňoch, keď nemusia odchádzať z domova – napr. cez víkend.
Prírodné zloženie Prírodné zloženie
Obsahom produktov NaturalSwiss sú prírodné zložky.
Neobsahuje GMO Non – GMO
Učinili sme STOP genetickej modifikácii. Účinnosť našich očistných kúr spočíva v sile prírody, a my túto silu zachovávame.
Švajčiarska kvalita Švajčiarska kvalita
Naši vedci na základe svojich najlepších odborných znalostí vyvinuli pre Vás riešenie na úplnú očistu čriev. Naším tajomstvom je: úspešnosť detoxikácie – využitie kvalitných prírodných surovín, spôsob prípravy produktov a ich presné podávanie.
60-dňová garancia vrátenia peňazí 60-dňová garancia vrátenia peňazí
Využite naše zľavy, smelo kúpte dve – tri balenia nášho výrobku, a užite si naše záručné podmienky.
Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Magazín Constipation Remedies: No. 1 Čistič čriev Magazín Constipation Remedies: No. 1 Čistič čriev
Najslávnejší odborný časopis uskutočnil prieskum trhu v kategórii najlepších čističov čriev na základe týchto kritérií:
- Účinnosť na základe zloženia a bezpečnosť
- Spätná väzba od zákazníkov o efektívnosti
- Garančné podmienky
- Oplatí sa kúpiť?

Niet pochýb o tom, prečo sme na vrchole zoznamu.

Detoxikácia

Ako dlho má trvať detoxikácia?

 • 90 dňový program

  90 dňový program

  Potrebuje Váš organizmus “veľké jarné upratovanie”? Ľahko ho môžete realizovať pomocou dôkladnej detoxikácie. Detoxikačná kúra bude síce trvať dlhšie, ale výsledok určite stojí za zvýšené úsilie. Keď detoxikujete prvýkrát, alebo iba raz ročne, kvôli optimálnemu výsledku odporúčame 90 dňovú kúru. Zaručene ucítite rozdiel!

 • 60 dňový program

  60 dňový program

  Ak ste už detoxikačnú kúru absolvovali, ale kvôli zdravej životospráve, vplyvu životného prostredia alebo kvôli schudnutiu túžite po dôkladnejšej očiste, odporúčame Vám 60 dňový detoxikačný program.

 • 30 dňový program

  30 dňový program

  Voči produktom, ktoré sľubujú dokonalý výsledok v priebehu krátkeho času, by ste mali byť skeptickí. Ľudský organizmus potrebuje na odstránenie nahromadených toxínov dlhší čas. Šetrná detoxikačná kúra spoločne so zdravou stravou, pohybom a dostatočným príjmom tekutín zrýchli samočistiace procesy Vášho organizmu. Keď detoxikujete raz za pol roka, alebo aj častejšie, odporúčame 30 dňový.

Klinické výsledky

Výskum, na ktorom je založený program Clean Inside®

To, že program Clean Inside® je účinný, nie je žiadna náhoda. Zložky programu (špeciálna kombinácia byliniek) boli vybrané a pozorne skombinované na základe rozsiahleho vedeckého výskumu. Navyše boli tieto bylinky používané po stáročia na pravidelnú, bezpečnú a účinnú očistu tela. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) štyri miliardy ľudí - čo predstavuje 80% svetovej populácie - používajú lieky na báze byliniek na niektoré aspekty prvotnej starostlivosti o zdravie. Nasleduje niekoľko významných poznatkov z výskumu, ktoré poskytujú informácie o každej zložke, nachádzajúcej sa v programe Clean Inside®.

Clean Inside® Program sa skladá z týchto troch produktov:

Clean Inside® Vlákninový doplnok na očistu čriev

Ľan siaty Ľanové semeno (Linum usitatissimum)
Múka z jadra fenikla Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) semeno
Mletý koreň sladkého drievka Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) koreň
Aloe vera Aloe Vera (Aloe barbadensis/capensis/vera)
Múka z jadier grepu Pektín grapefruitu
Papája ovocná múka Papája (Carica papaya) plod
Múka z jadier grepu Grapefruit (Citrus paradisi) extrakt zo semena

Parasic®

Pau D'Arco Pau D’Arco/Lapacho (Tabebuia heptaphylla) prášková forma
Tekvicové jadierko Tekvica obyčajná (Cucurbita pepo) semeno
Cesnak Cesnak kuchynský (Allium sativum) prášok
Extrakt z yzopu lekárskeho Yzop lekársky (Hyssopus officinalis) list
Kurkuma Kurkuma/indický ďumbier (Curcuma longa/domestica) koreň
Horec pľúcny Horec žltý (Gentiana lutea) koreň
Mäta pieporná Mäta pieporná (Mentha peperita) prášok z listov
Oman pravý Oman pravý (Innula helenium)

Slim Tea®

Rumanček kamilkový Kamilka - rumanček kamilkový/paruman spanilý (Matricaria recutita; Chamaemelum nobile)
Aníz Aníz obyčajný (Pimpinella anisum) semeno
Mäta pieporná Mäta pieporná (Mentha peperita) listy
Ruža šípková Ruža šípová (Rosa canina/gallica/rugosa/villosa/spp.) šípky
Škorica Škoricovník ceylónsky (Cinnamomum zeylanicum/spp.) kôra
Ďumbier lekársky Ďumbier lekársky (Zingiber officinale) koreň
Pestrec mariánsky Pestrec mariánsky (Silybum marianum) semeno
×

Parazity a toxické látky

Viete, čo všetko prežíva vo Vás?

 

Lekárska odpoveď
Dostupné aj v lekárňach
Prírodné zloženie
60 dňová garancia
Dodanie
Voda

Počas používania programu Clean Inside® odporúčame vypiť minimálne 2 litre vody denne

Gratulujeme! Darček je už skoro Váš...
Vláknina na čistenie čriev Clean Inside na pol mesiaca sa dostala do Vášho košíka, ale Váš darček sa objaví iba v prípade, ak do svojho košíka vložíte produkty v minimálnej hodnote 35 EUR

×