Návod na použitie

Návod na použitie Clean Inside® Programu

Návod na použitie ToxiClean® Programu

Návod na použitie Clean Inside® Programu a ToxiClean® Programu (pri súčasnom užívaní)

Návod na použitie Parasic Jr.®-u

Clean Inside® Program návod na použitie

Očista čreva 1. krokOčista čreva 1. krok Očista čreva 2. krokOčista čreva 2. krok Očista čreva 3. krokOčista čreva 3. krok Očista čreva 4. krokOčista čreva 4. krok

Ráno na lačno užite 2 kapsuly Parasic®.

O 15 minút neskôr zmiešajte 1 lyžicu vlákniny Clean Inside® s 3 dl-ami vody.

Pred spaním vypite jednu šálku Slim Tea®.

Denne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré si skúste rovnomerne rozdeliť na celý deň.

Clean Inside® Program

  Prvých 5 dní 6 – 30 deň 31 – 60 deň 61 – 90 deň
Ráno: 2 kapsule Parasic®

1/2 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 31. až 35. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 61. až 65. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

Cez deň: Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre čistej vody v priebehu dňa
Večer: 1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 31. až 35. dňom)
1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 61. až 65. dňom)

Vyspelý Program NaturalSwiss Clean Inside® na vnútornú očistu sa skladá z nasledujúcich troch produktov, ktoré podporujú optimálne zdravie a vitalitu rôznymi spôsobmi:

1) Clean Inside® na očistu čriev (vláknina vo forme prášku)
2) Parasic® antiparazitárny prípravok (kapsule vhodné pre vegetariánov)
3) Slim Tea® na dosiahnutie pravidelnej stolice a detoxikácie (čaj z liečivých rastlín)

Hlavnou zložkou Clean Inside® vlákninu na očistu čriev je psyllium – skorocel indický. Skorocel je prirodzený objemový agens, ktorý poskytuje 60-70% rozpustnej vlákniny – osem násobok ovsených vločiek. Psyllium podporuje absorpciu toxínov z hrubého čreva vytváraním hubovitej, želatínovej hmoty v črevách. Svojím zväčšovaním a absorpciou tekutín sa rozkladá a odnáša toxické splodiny prilepené v záhyboch a štrbinách hrubého čreva.

Čisté hrubé črevo zabraňuje škodlivým baktériám a parazitom, aby prežívali na ľudských výkaloch. Väčšina komerčne vyrábaných skorocelových doplnkov obsahuje skorocel bežnej triedy. Clean Inside®, na druhej strane obsahuje skorocel najvyššej kvality, aký je dnes vôbec dostupný na celom svete. Je to jeden z dôvodov, prečo je Clean Inside® účinnejší ako ktorýkoľvek iný vlákninový produkt. Okrem skorocelu, Clean Inside® vláknina obsahuje aj 18 esenciálnych liečivých rastlín, z ktorých všetky hrajú dôležitú úlohu v dôkladnej očiste hrubého čreva. Tieto liečivé rastliny sú tiež najvyššej kvality a pochádzajú z najlepších zdrojov v Śvajčiarsku. Kontinuálne používanie Clean Inside® vlákninu na očistu čriev zabraňuje tomu, aby sa v tráviacej sústave tvorili zhluky hlienu, toxínov a splodín metabolizmu. Podporuje udržovať hrubé črevo čisté a pohyb výkalov je voľný a efektívny. Vláknina tiež vyživuje a udržuje zdravú črevnú flóru.

Antiparazitárny prípravok Parasic® je účinná kombinácia 18 vysoko kvalitných liečivých rastlín, ktoré sa už tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z tela. Je vysoko účinný a pritom bezpečný a dobre tolerovaný dospelými. Prosíme, aby ste venovali pozornosť tomu, že používanie Parasic®-u sa neodporúča tehotným a dojčiacim matkám ako aj deťom mladším ako 18 rokov. (Pre deti staršie ako tri roky odporúčame Parasic Jr.®). Parasic® kapsule sa môžu užívať v priebehu maximálne troch mesiacov s trojmesačnými intervalmi. Napriek tomu, je táto kombinácia bezpečná a účinná, aby jej dvoj- až trojmesačné používanie bolo normálne postačujúce pre každého.

Slim Tea® je základnou súčasťou Programu Clean Inside®. Slim Tea® má preháňací účinok, pričom sa zúčastňuje na detoxikacích pochodoch nielen hrubého čreva, ale tiež ladvín, pečene a krvi. Má ukludňujúci účinok na nervovú sústavu, čo z neho robí ideálny nápoj pred spaním. Slim Tea® je vyvinutý na pravidelné prevádzanie očisty, naraz až do troch mesiacoch, s 3-mesačnými intervalmi. Po skončení začiatočnej očisty, sa doporučuje len na príležitostné použitie, alebo ako súčasť programu ročnej očisty. Slim Tea® se nedoporučuje pre tehotné a kojacie ženy a deťom pod 18 rokov.

Všetky tri produkty je potrebné používat naraz k dosiahnutiu efektívnej a dôkladnej vnútornej očiste. Dlhodobé používanie celkového programu sa nedoporučuje, lebo keď je prevedená začiatočná fáza očisty, ktorá normálne trvá 2-3 mesiace, vlákninu Clean Inside® môžete používat denne. Toto sa obzvlášť doporučuje, keď Vaša strava neobsahuje dostatečné množstvo potravinovej vlákniny. Clean Inside® poskytuje 8 gramov potravinovej vlákniny v jednej porcii (jedna tretina doporučenej dennej dávky) a dve porcie za deň se môžu prijímať dlhšiu dobu. Prášok Clean Inside® nemá žiadne návykové účinky a je úplne bezpečný.

Ako používať Program Clean Inside®

Prvých 5 dní:
Ráno:
1. krok: 2 kapsule Parasic®

Užite 2 Parasic® kapsule s pohárom vody na lačný žalúdok. Dôležitá poznámka: Pod slovom “pohár”, používaným v celej tejto brožúre, sa rozumie 2,5 dl vody. V čase uskutočňovania očisty musíte denne vypiť najmenej 8 pohárov po 2,5 dl (2 litre) čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody.

2. krok: pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití Parasic® kapsúl pokračujte s Clean Inside®om na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári ½ jednej lyžičky vlákniny Clean Inside® s akýmkoľvek Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside® vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak si ju zmiešate so 100% ovocným džúsom než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože ak ho necháte stáť príliš dlho zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

Raňajky si môžete dať o niekoľko minút po užití vlákniny. Ak nemáte veľmi naponáhlo, tak chvíľu počkajte, môže sa totiž stať, že budete musieť ísť na toaletu krátko po užití vlákniny. Ak užívate nejaké lieky alebo liečivé doplnky na predpis lekára, neužívajte ich spolu s Vašim vlákninovým nápojom – radšej asi 1 až 2 hodiny po ich užití. Prosíme, aby ste sa poradili so svojím lekárom, ak neviete, ako to urobiť.

Počas dňa:
3. krok: Voda

Voda predstavuje absolútne kľúčovú zložku programu Clean Inside®. Aby bola očista čo najúčinnejšia, musíte denne vypiť najmenej 2 litre čistej (filtrovanej alebo minerálnej) vody. To znamená asi 2 litre denne. Oveľa väčšie množstvo treba vypiť iba v prípade, ak by bola v miestnosti klíma veľmi teplá alebo si vaša práca vyžaduje veľkú fyzickú záťaž, prípadne sa nadmerne potíte. Toto sa môže pozdávať niekomu ako obrovské množstvo vody. Rovnako ako si neviete predstaviť vonkajšiu očistu tela bez vody, nejde to ani zvnútra. Vláknina, tak aj liečivé rastliny absorbujú veľa vody. Faktom je, že samotná vláknina môže spôsobiť zápchu, ak príjem vody nie je adekvátny v priebehu jeho užívania. Môžete piť v priebehu programu ovocné džúsy alebo bylinkový čaj, tieto však nenahradia 8 pohárov vody, ktoré musíte vypiť každý jeden deň.

Večer:
4. krok: Slim Tea®

Na začiatok si pred spaním nechajte 1-2 minúty vylúhovať sáčok Slim Tea® v šálke horúcej vody. (Nikdy epoužívajte vodu zahriatu v mikrovlnke!) Tento špeciálny prípravok Vám pomôže pri trávení večere, zabezpečí správnu elimináciu, bude mať čistiaci účinok na obličky, pečeň a črevá a zaistí Vášmu telu relaxáciu. Budete sa môcť pekne vyspať a odpočinúť si. Je normálne, že prvá vec ráno čo budete cítiť, bude silné nutkanie na stolicu, sprevádzať ho môžu mierne kŕče – najmä v priebehu prvých dní. Slim Tea® funguje tak, že vyvoláva mierne kontrakcie v črevách, čím podporuje vylučovanie výkalov, usadenín a parazitov.

V priebehu 6. – 30. dňa
(Prípadne ak sa nedosiahne dôkladná očista,čo je normálne do 90 dní)

Ráno:
1. krok: 4 kapsule Parasic®

Dajte si nalačno 4 Parasic® kapsule s pohárom vody.

2. krok: Clean Inside® na prečistenie čriev

Približne 15 minút po užití Parasic® kapsúl pokračujte s Clean Inside®-om na prečistenie čriev. Použite pribalenú lyžičku z umelej hmoty a zmiešajte v pohári 1 lyžičku vlákniny Clean Inside® s niektorým Vami vybraným nápojom. Nie je ťažké vyrobiť koktail z rastlinnej vlákniny, ktorý je veľmi dobrej chuti a zároveň aj efektívny. (Takmer všetky prášky z rastlín sú horké, preto sa predávajú v kapsulách.) Podľa našej mienky je prášok Clean Inside® vysoko kvalitná vláknina najlepšej chuti, ktorá je k dispozícii na trhu, hoci je možné, že Vám bude chutiť viac, ak ju zmiešate so 100% ovocným džúsom, než iba s vodou. Váš vlákninový koktail vypite rýchlo, pretože po dlhšom čase zhustne a budete si musieť pripraviť novú porciu. Zapite ho 2,5 dcl pohárom vody.

Počas dňa:
3. krok: Voda

Mali by ste si rozdeliť príjem vody na celý deň. Môžete začať vypitím dvoch pohárov vody ráno, jeden s Parasic®-om a druhý s vlákninovým nápojom Clean Inside®. Následne si môžete dať ďalších 6 pohárov v priebehu celého dňa. Ako sme to už uviedli, musíte vypiť približne 2 litre vody na to, aby mohla vláknina fungovať ako huba, ktorá rozloží a rozriedi toxíny a vyplaví ich z tela.

Večer:
4. krok: Slim Tea® (každý alebo každý druhý deň podľa potreby k dosáhnutiu pravidelnej stolice)

Pred spaním nechajte 2-6 minút vylúhovať sáčok Slim Tea® v šálke horúcej vody. (Nikdy nepoužívajte vodu ohriatu v mikrovlnke!) Budete si musieť naladiť Slim Tea® na požiadavky Vášho tela. Rozdiel dĺžky lúhovania večer môže spôsobiť veľké zmeny na nastávajúce ráno. Niektorí ľudia majú ráno silné nutkanie na stolicu už po 1-2 minútovom lúhovaní čaju. Iní môžu potrebovať 6 alebo dokonca 10 minút k dosiahnutiu rovnakého výsledku. Prosíme, pozrite sa na Tipy na užívanie Slim Tea®.

31. – 60. alebo 90 deň

Odporúčame Vám, aby ste si pred začiatkom druhého mesiaca očisty urobili 5 dňovú prestávku s Parasic® kapsulami a Slim Tea®-om a pokračujte iba v prijímaní vlákniny Clean Inside®. Šiesty deň začnete užívať 4 Parasic® kapsule a nezabudnite si vypiť čaj každý večer. Dôvodom tejto prestávky je to, poskytnúť oddych svojmu organizmu a “šokovať” parazity ich ľahším spôsobom eliminácie, pokiaľ sú ešte stále prítomné, pretože pokračujete v užívaní 4 Parasic® kapslí.

Pre viac informácií si prečítajte Často kladené otázky.

ToxiClean® Program návod na použitie

Detoxikácia 1. krokDetoxikácia 1. krok Detoxikácia 2. krokDetoxikácia 2. krok Detoxikácia 3. krokDetoxikácia 3. krok Detoxikácia 4. krokDetoxikácia 4. krok

1 kapsulu (od 6. dňa 2 ks) kapsuly ToxiClean® pred obedom, alebo večerou

3 kapsuly Detox Vital® počas obeda, alebo večere

2 kapsuly Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri, alebo pred spaním

Denne vypite aspoň 8 pohárov vody, ktoré si skúste rovnomerne rozdeliť na celý deň.

ToxiClean® Program

  Prvých 5 dní 6 – 30 deň 31 – 60 deň 61 – 90 deň
Cez deň: 1 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

Večer: 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním

A Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean® pozostáva z nasledujúcich troch produktov, ktoré rôznym spôsobom napomáhajú detoxikácii a dosiahnutie ideálneho zdravotného stavu:

1) ToxiClean® odstraňuje ťažké kovy a toxíny, detoxikuje pečeň. Pomáha organizmu odstraňovať ťažké kovy (vrátane olova, ortuti, a ďalších toxických látok) počas detoxikácie krvi, pečene, obličiek a ďalších orgánov.

2) Detox Vital® každodenná detoxikácia a antioxidačná podpora pomocou vitamínov, minerálnych látok, enzýmov, aminokyselín a zelených rastlinných živín. Pomáha prirodzeným detoxikačným procesom v organizme tým, že dopĺňa živiny, ktoré sa v týchto procesoch spotrebovali a doplní imunitný systém antioxidantmi.

3) Swiss Probiotix® probiotický doplnok na každý deň chráni črevnú flóru tým, že dopĺňa najdôležitejšie užitočné črevné baktérie. Zdravá črevná flóra tvorí základ silného imunitného systému, prekypujúceho zdravia a dlhý život. Probiotiká sú tie užitočné baktérie, ktoré ochraňujú náš črevný systém

Ako sa má program ToxiClean® užívať

Prvých 5 dní:
Cez deň:
1. krok: 1 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Tesne pred obedom alebo večerou užite 1 kapsule ToxiClean®-u a počas obeda alebo večere zasa 3 kapsule Detox Vital®-u. (Je úplne jedno, či užívate kapsule pri obede alebo večeri, dôležité je jedine to, aby ste po užití vlákniny Clean Inside® – ak užívate aj tento produkt – dodržali čo najdlhšiu pauzu. Najlepšie vstrebanie Detox Vital®-u sa dosiahne vtedy, ak sa kapsule užijú s väčším jedlom.)

2. krok: Neperlivá minerálna voda:

Ak užívate program Clean Inside® súčasne s programom ToxiClean®, už užívate dostatočné množstvo tekutiny. Dôležité je, aby ste počas kúry vypili aspoň 8 pohárov vody denne. To predstavuje približne 2 litre vody denne. Detoxikácia jednoducho neúčinkuje bez dostatočného množstva vody.

Večer:
3. krok: 2 kapsule Swiss Probiotix®

Minimálne jednu hodinu po poslednom jedle alebo tesne pred spaním užite 2 kapsule probiotík Swiss Probiotix® a zapite ich vodou. (Ak používate aj Slim Tea®, je možné kapsule užiť aj súčasne s týmto čajom.) Kapsule Swiss Probiotix® sú obalené špeciálnou ochrannou vrstvou, aby sa probiotiká (užitočné baktérie) bezpečne dostali cez žalúdok do hrubého čreva. Tento proces uľahčíte, ak kapsule užijete 1-2 hodiny po poslednom jedle – keď už v žalúdku neprebieha trávenie – alebo tesne pred spaním.

V priebehu 6. – 30. dňa
(alebo do úplného odstránenia toxínov, čo za normálnych okolností môže trvať až 90 dní, prípadne dlhšie.)

Cez deň:
1. krok: 2 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Tesne pred obedom alebo večerou užite 2 kapsule ToxiClean®-u a naďalej užívajte 3 kapsule Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere.

2. krok: Neperlivá minerálna voda

Počas kúry vypite aspoň 8 pohárov (približne 2 litre) vody denne. Bez dostatočného množstva vody je detoxikácia neúčinná.

Večer:
3. krok: Swiss Probiotix®

Naďalej užívajte 2 kapsule probiotika Swiss Probiotix® s vodou, minimálne jednu hodinu po poslednom jedle, prípadne pred spaním.

Medzi 31. a 60., resp. 90. dňom:

Pokračujte v užívaní 2 kapsúl ToxiClean®-u, 3 kapsúl Detox Vital®-u a 2 kapsúl Swiss Probiotix®-u, kým sa Vaše zásoby neminú (60 alebo 90 dní). Kapsule ToxiClean® sa minú o niekoľko dní skôr ako ostatné výrobky, ale kvôli tomu sa znepokojovať nemusíte. Pri výrobkoch Detox Vital® a Swiss Probiotix® sa odporúča dlhodobé, každodenné užívanie.

Pre viac informácií si prečítajte Často kladené otázky.

Clean Inside® Program a ToxiClean® Program – návod na použitie (v prípade súčasného užívania oboch prípravkov)

  Prvých 5 dní 6 – 30 deň 31 – 60 deň 61 – 90 deň
Ráno: 2 kapsule Parasic®

1/2 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 31. až 35. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

4 kapsule Parasic®
(vynechajte ich medzi 61. až 65. dňom)

1 lyžičky vlákniny Clean Inside®

Cez deň: 1 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou

3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere

Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa

Večer: 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním
1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním 1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 31. až 35. dňom)
1 šálka Slim Tea® pred spaním
(vynechať medzi 61. až 65. dňom)

Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean® vyvinuli tak, aby spoločne s programom Clean Inside® dôkladne prečistil a detoxikoval, chránil a vyživoval celý organizmus. Nezabúdajte, že spoločné užívanie programov Clean Inside® a ToxiClean® je dnes najúčinnejšia dostupná črevná očista na detoxikáciu celého organizmu. Tieto dva programy sa môžu spoločne užívať už od prvého dňa, ale to sa odporúča iba tým, ktorých zdravotný stav je dobrý a/alebo svoj organizmus pravidelne detoxikujú.

Ak je Váš zdravotný stav priemerný alebo slabý alebo ste ešte nikdy predtým svoj organizmus nedetoxikovali, v prvom mesiaci Vám odporúčame iba program Clean Inside®, podľa možnosti v kombinácii s Swiss Probiotix®-om. Iba potom užívajte spoločne programy Clean Inside® a ToxiClean®. Užívanie programu ToxiClean® odporúčame po 1-3-mesačnej kúre Clean Inside®; teda ak ste si objednali naraz programy Clean Inside® a ToxiClean®, odporúčame Vám, aby ste v prvom mesiaci balík ToxiClean® odložili bokom a užívali iba program Clean Inside®. Ak by ste chceli s programom Clean Inside® užívať aj Swiss Probiotix®, vyberte ho z balíka ToxiClean®. Neskôr, pred začatím programu ToxiClean® si môžete doobjednať Swiss Probiotix® na stránke NaturalSwiss. Ak by ste okrem ľahkých detoxikačných prejavov spozorovali počas súčasného užívania oboch programov čokoľvek iné, prosíme Vás, prerušte program ToxiClean® až do absolvovania 1-3-mesačnej kúry Clean Inside®. Čistiaci účinok dvoch programov súčasne môže byť príliš intenzívny najmä vtedy, ak Váš zdravotný stav nie je najlepší alebo ak ste nikdy predtým svoj organizmus nedetoxikovali.

Prečítajte si jeden tip!

Ako užívať súčasne programy Clean Inside® a ToxiClean®

Prvých 5 dní:
Ráno:
1. krok: 2 kapsule Parasic®

Nalačno užite 2 kapsule Parasic®-u s pohárom vody. Je veľmi dôležité, že v tomto návode predstavuje 1 pohár približne 2,5 dl vody. Počas očisty musíte vypiť denne aspoň 8 pohárov vody.

2. krok: 1/2 odmernej lyžice vnútornej očistnej vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití kapsúl Parasic®-u nasleduje vnútorná očista Clean Inside®. Pomocou priloženej odmernej lyžice rozmiešajte pol lyžice vlákniny Clean Inside® v pohári ľubovoľnej tekutiny. Nie je možné, aby bola určitá bylinková vlákninová zmes súčasne aj veľmi chutná aj účinná. (Takmer každý bylinkový prášok je horký, preto sa predávajú vo forme kapsúl.) Podľa nášho názoru je prášok Clean Inside® najchutnejšia prvotriedna vláknina na trhu, ale je možné, že Vám bude chutiť viac, ak ho rozmiešate v ovocnej šťave namiesto čistej vody. Vlákninovú zmes vypite rýchlo, pretože ak ju necháte dlhšie stáť, priveľmi zhustne a budete si musieť pripraviť novú dávku. Zapite ju pohárom (2,5 dl) neperlivej minerálnej vody.

Počas dňa:
3. krok: Neperlivá minerálna voda

Voda hrá v programe Clean Inside® jednu z kľúčových úloh. Na to, aby očista prebehla čo najúčinnejšie, je treba vypiť denne aspoň 8 pohárov (2,5 dl/pohár) čistej vody (filtrovanej alebo balenej). To predstavuje 2 litre vody denne. Významne viac ako toto množstvo sa vypiť neoplatí, s výnimkou veľkých horúčav, ťažkej fyzickej práce, či nadmerného potenia. Pre niektorých to znamená obrovské množstvo vody, lenže tak, ako si bez vody nemôžete očistiť svoje telo zvonka, nedá sa to urobiť rovnako ani zvnútra. Skonzumovaná vláknina môže spôsobiť aj zápchu, ak pri jej konzumácii chýba dostatočný prísun vody. Počas programu môžete piť aj ovocné šťavy či liečivé čaje, ale ani jedno z nich nemôže nahradiť tých 8 pohárov vody, ktoré musíte každý deň vypiť.

4. krok: 1 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Užite 1 kapsule ToxiClean®-u tesne pred obedom alebo večerou a 3 kapsule Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere. (Je úplne jedno, či ich užijete pri obede alebo pri večeri, dôležité je iba to, aby ste dodržali čo najdlhšiu pauzu po skonzumovaní vlákniny Clean Inside®, v prípade, že užívate aj tento výrobok. U kapsúl Detox Vital®-u sa dosahuje najlepšia absorpcia, ak ich užijete pri väčších jedlách.)

Večer:
5. krok: 2 kapsule Swiss Probiotix® a 1 šálka Slim Tea®

Užite 2 kapsule probiotík Swiss Probiotix® s vodou aspoň jednu hodinu po poslednom jedle alebo tesne pred spaním. (Je možné ich užiť aj vtedy, ako Slim Tea®.) Kapsule Swiss Probiotix® sú obalené špeciálnou ochrannou vrstvou, aby sa probiotiká (užitočné baktérie) bezpečne dostali cez žalúdok až do hrubého čreva. Tento proces uľahčíte, ak kapsule užijete 1-2 hodiny po poslednom jedle – keď už v žalúdku neprebieha trávenie, prípadne tesne pred spaním.

Pred spaním alejte v šálke 1 sáčok Slim Tea® horúcou vodou a nechajte ho 1-2 minúty lúhovať. (Vodu nikdy nezohrievajte v mikrovlnnej rúre, lebo by to mohlo znížiť účinnosť liečivých rastlín.) Slim Tea® musíte zladiť s Vaším organizmom. Čas lúhovania čaju môže značne ovplyvniť účinok nasledujúce ráno. Niektorí pociťujú ráno silné nutkanie už po 1-2 minútovom lúhovaní. Iní zas potrebujú na dosiahnutie rovnakého účinku až 6, či dokonca 10 minút.

Medzi 6. a 30. dňom
(prípadne do zbavenia sa jedov, čo môže za normálnych okolností trvať až 90 dní, či dlhšie)

Ráno:
1. krok: 4 kapsule Parasic®

Nalačno užite 4 kapsule Parasic®-u s pohárom vody.

2. krok: 1 odmerná lyžica vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití kapsúl Parasic®-u nasleduje Vnútorná očista Clean Inside®. Použitím priloženej odmernej lyžice rozmiešajte jednu lyžicu vlákniny Clean Inside® v pohári ľubovoľnej tekutiny. Vlákninovú zmes urýchlene vypite, pretože ak ju necháte pridlho stáť, príliš zhustne a Vy si budete musieť pripraviť novú dávku. Zapite ju s pohárom (2,5 dl) neperlivej minerálnej vody.

V priebehu dňa:
3. krok: Neperlivá minerálna voda

Najlepšie je, ak potrebné množstvo vody vypijete rovnomerne rozdelené v priebehu dňa. Ráno môžete začať 2 pohármi vody: jeden pohár s kapsulami Parasic® a jeden s vlákninou Clean Inside®. Zvyšných 6 pohárov vody vypite počas zvyšku dňa. Ako sme už spomínali, denne je treba vypiť približne 2 litre vody na to, aby vláknina pôsobila ako špongia, rozpustila, zriedila a následne vyplavila toxíny z organizmu.

4. krok: 2 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Zvýšte počet kapsúl ToxiClean®-u užitých pred obedom alebo večerou na 2 a pokračujte v užívaní 3 kapsúl Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere.

Večer:
5. krok: 2 kapsule Swiss Probiotix® a 1 šálka Slim Tea®

Pokračujte v užívaní 2 kapsúl Swiss Probiotix® večer po poslednom jedle alebo tesne pred spaním a predĺžte čas lúhovania čaju Slim Tea® na 2-6 minút.

Medzi 31. a 60., prípadne 90. dňom

Odporúčame Vám, aby ste pred začatím druhého mesiaca očistnej kúry Clean Inside® a ToxiClean® vynechali v užívaní kapsúl Parasic®-u a čaju Slim Tea® päťdňovú pauzu, ale naďalej pokračujte v užívaní vlákniny Clean Inside®, 2 kapsúl ToxiClean®-u, 3 kapsúl Detox Vital®-u a 2 kapsúl Swiss Probiotix®-u denne. Na šiesty deň znova začnite s užívaním 4 kapsúl Parasic®-u a po večeroch pokračujte v pití čaju Slim Tea®. (Cieľom prestávky je, aby si Váš organizmus oddýchol a zároveň pri opätovnom nasadení 4 kapsúl Parasic®-u denne chceme tým šokovať parazitov – ak ešte ostali v organizme – a uľahčiť ich odstránenie z tela.)

Pokračujte v užívaní jednotlivých zložiek až dovtedy, kým sa neminú. Kapsule ToxiClean®-u sa minú o niekoľko dní skôr, ako ostatné produkty, ale to Vás nemusí znepokojovať. Prípravky Detox Vital® a Swiss Probiotix® boli vyvinuté na dlhodobé, každodenné užívanie.

Pre viac informácií si prečítajte Často kladené otázky.


Návod na použitie Parasic Jr.®-u

Parasic Jr.®Parasic Jr.®

Parazity sú také organizmy, ktoré žijú v organizme iného živočícha a parazitujú na potrave hostiteľa. Pretože parazity zväčšujú svoju veľkosť, tak svoj počet, môžu tiež ovplyvňovať zdravie hostiteľa. Parazity ako sú napríklad pásomnice sa často vyskytujú v ľudskom organizme. Deti sa často dostávajú do kontaktu s parazitmi, keď sa hrajú na piesku kontaminovanom parazitmi a následne strkajú svoje špinavé prsty do úst. Druhé veľké nebezpečenstvo predstavujú domáce zvieratá. Medzi príznaky infestácie parazitov patria bolesti v oblasti podbruška, hnačka, únava, váhový úbytok, zastavenie rastu, málokrvnosť a svrbenie v oblasti konečníka.

Táto šetrná formula, 100% na prírodnej báze je bezpečná a účinná pre deti od 4 rokov, respektíve pre dospelých, ktorí dávajú prednosť tekutine pred kapsulami. Je účinná aj u domácich zvierat. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Doporučené použitie:
Deti medzi 4-10 rokom: 1 čajovej lyžičky raz denne.
Deti nad 10 rokov: 2 čajovej lyžičky raz denne.
Dospelí: 2-3 čajová lyžička raz denne.
Pred použitím dobre pretrepať, obsahuje rastlinné vlákniny!

Odporúčame pri podaní deťom zmiešať s 1-2 dl ovocnej šťavy, aby sa zneutralizovala charakteristická chuť bylinky.

Neobsahuje alkohol, umelé farbivá, sladidlá a konzervačné látky.


Prejsť na začiatok stránky | Návod na použitie Clean Inside® Programu | Návod na použitie ToxiClean® Programu | Návod na použitie Clean Inside® Programu a ToxiClean® Programu (pri súčasnom užívaní) | Návod na použitie Parasic Jr.®-u

Gratulujeme! Darček je už skoro Váš...
Vláknina na čistenie čriev Clean Inside na pol mesiaca sa dostala do Vášho košíka, ale Váš darček sa objaví iba v prípade, ak do svojho košíka vložíte produkty v minimálnej hodnote 35 EUR

×