Najčastejšie otázky

1. Výskumníci potvrdzujú, že očista čriev je pre ľudí veľmi dôležitá. Keby ľudia žili na ďalekom opustenom ostrove, od narodenia by boli vegetariánmi a potrebné potraviny si vlastnoručne pestovali, očista čriev by nebola potrebná. (Keďže to tak vo svete nie je, určite nie je pre ľudí príjemná myšlienka, že aj v ich organizme sa nachádza všetko to, čo vidíte vo fotogalérii na našej webovej stránke.)
2. Celosvetovo vedúca spoločnosť na trhu Vám ponúka svoje najbezpečnejšie, najkvalitnejšie a oceňované detoxikačné produkty, ktoré ako produkty na očistu čreva už aj na Slovensku dokázali svoje vynikajúce účinky.

Prečítam ďalej ...
Program Clean Inside® čistí tráviaci systém, hlavne sa očistí hrubé črevo od odpadových látok, nahromadených za niekoľko rokov, ktoré nie je organizmus schopný samočinne odstrániť. Program zložený z troch častí napomáha dosiahnuť optimálne trávenie, ľahké vyprázdňovanie a pravidelnú stolicu. Ďalej zbaví organizmus parazitov a ich lariev zdržujúcich sa v črevách. Program ToxiClean® na jednej strane umožňuje detoxikáciu, na druhej strane poskytuje potrebné živiny pre črevnú mikroflóru. V prvom rade zbaví pečeň nahromadených toxických látok a ťažkých kovov. Druhá zložka dodáva telu vitamíny a minerálne látky, zabezpečuje správne prostredie pre zdravú mikroflóru. Pri prvej kúre sa odporúča začať s očistou čreva – Program Clean Inside® – pretože vďaka očistenému tráviacemu systému sa výživné látky dodané Programom ToxiClean® vstrebávajú oveľa účinnejšie. Keď začneme Program ToxiClean® v období pred ukončením Clean Inside® kúry, dosiahneme oveľa účinnejšiu a úplnejšiu detoxikáciu. Kombináciou oboch prípravkov sa teda dôkladne očistí a detoxikuje pečeň a črevá, rovnako ako celý organizmus.
V prípade platby platobnou kartou budete presmerovaní na bezpečnú stránku PayPal, alebo PayLine, kde prebehne platba.
Na fungovanie Programu Clean Inside® nemôžeme dať garanciu, ale až na nepatrné výnimky všetci ľudia, ktorí ho absolvovali, produkt chválili. Ich názory – ktoré nám posielajú v čoraz väčšom množstve – sú zverejnené na našej webovej stránke. Ako píšu, výrazne sa im zlepšilo trávenie, získali pravidelné a ľahké vyprázdňovanie. V prípade, že sa niekomu program neosvedčí alebo niektorá jeho zložka vyvolá alergické reakcie, je možnosť využiť 60-dňovú garanciu vrátenia peňazí.
Náklady na doručenie

Pod rámec zadanej hodnoty
Hodnota objednávky pod 50€
Nad rámec zadanej hodnoty
Hodnota objednávky nad 50€
Platba kartou 3 € Zdarma
PayPal 3 € Zdarma
Dobierka 6 € 3 €
Produkty spolu:
0