Dr. Csaba Podlupszki Autor: Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ

Program na čistenie čriev |​ Pre jednoduchšie trávenie l Čisté a zdravé črevá

cistenie-criev 1Dnešný moderný spôsob života je spojený s neustálym stresom, konzumáciou toxínov a nezdravých potravín, ktoré sú nepotrebné pre organizmus, stravovaním sa na cestách a celkovým nedostatkom zdravej výživy. Vďaka tomu sa z času na čas u každého objaví hnačka, zápcha, alebo nadúvanie spôsobené prekyslením organizmu.

Program na očistu čreva prináša nielen ukončenie nepríjemných (alebo dokonca aj dosiaľ nespozorovaných) príznakov, ale umožní aj to, aby sa prijaté živiny s väčšou účinnosťou vstrebali. Preto sa môže stať, že stratíme chuť do jedla, čím sa súčasne môžeme zbaviť aj niekoľkých nadbytočných kilogramov.

Napriek tomu je dôležité poznamenať, že program na čistenie čriev nie je o chudnutí. Je síce pravda, že popri pravidelnom pohybe a vyváženom stravovaní môže byť chudnutie príjemným vedľajším účinkom, rovnako ako pôsobí na očistu čreva zdravé stravovanie a pravidelný pohyb, avšak počas programu na očistu čriev sa zbaví organizmus výlučne toxínov, čo je naopak pri chudnutí iba prvým krokom.

Každý, kto sa stará o svoje telo a o svoje zdravie a má v pláne podstúpiť detoxikáciu a očistu čriev, spraví najlepšie, ak si vyberie program na očistu čreva. Keď sa rozhodneme, že začneme žiť zdravšie a dáme prednosť správnej výžive, pitiu dostatočného množstva vody, konzumácii čajov, ale pritom súčasťou zosúladeného procesu nie je zároveň zrýchlenie metabolizmu ani užívanie doplnkov výživy, žiadne opatrenia nemôžu byť dostatočne účinné.

Na rozdiel od toho dobre premyslený a dokonale naplánovaný program na očistu čriev môže s našim unaveným a problematickým organizmom robiť zázraky počnúc tým, že odstráni z tela rôzne parazity, je dokonale účinný v boji proti infekcii candida, ale tiež odstráni mnohé ďalšie ťažkosti. Je preto ideálny aj napr. pri pravidelnej zápche.

Prečo je potrebná dôkladná detoxikácia?

cistenie-criev 2Ak sme ešte nikdy nepodstúpili detoxikáciu, môžeme si byť istí, že aj napriek hoci aj tej najväčšej starostlivosti o naše telo sa v ňom počas desaťročí nášho života nahromadilo mnoho toxických látok. Ak patríme k ľuďom, ktorí podstúpili detoxikáciu iba párkrát v živote, mali by sme sa zamyslieť nad tým, že črevá a detoxikačné orgány (pečeň, obličky, krv) je potrebné vyčistiť ročne prinajmenšom raz, vhodné je i dvakrát.

Ľudia si veľakrát ani neuvedomujú, že majú nejaké ťažkosti, veď sú privyknutí na to, že sa vo svojej koži cítia tak, ako sa cítia. Ani nás nenapadne, že by sme mohli byť viac fit, živší, energickejší, alebo to, že mať zápchu nie je prirodzené, tak ako nie je samozrejmosťou mať po konzumácii niektorých jedál hnačky, nadúvanie či prekyslenie organizmu.

Mnohí ľudia si vysvetľujú tráviace ťažkosti psychickými príčinami, myslia si, že na príčine ich chronickej hnačky alebo zápchy je pracovný stres, tréma pred skúškami, alebo neustály zhon. Až po očiste čriev si uvedomia, že tieto nepríjemné príznaky spôsobujú v organizme nahromadené toxické látky.

V dnešnej dobe sa civilizačným ochorením stala už aj alergia. Kýchajúci začnú v sezóne užívať lieky proti alergii, tí, ktorých trápia ochorenia pokožky, sa obracajú na kožných lekárov, a ľudia, ktorí trpia alergiou na jedlá, prejdú na diéty. Uvedomme si: znečistenie vnútorných orgánov môže spôsobiť aj také príznaky, ktoré nemajú očividnú spojitosť s tráviacim ústrojenstvom. Všeobecná detoxikácia organizmu a dôkladná očista čriev môže viesť k odstráneniu nepríjemných a často až nebezpečných príznakov.

Účinné a správne zvolená očista čriev pomáha zbaviť sa mnohých nepríjemných príznakov. Dokonca je možné aj to, že niektoré ťažkosti spozorujeme až vtedy, keď sme už podstúpili očistu čriev a príznaky sa prestali objavovať.

"Program na očistu čriev: “Už v prvých dňoch ustúpil pocit zasýtenia a nadúvanie, cítila som sa energickejšia a celkový pocit sa zlepšil"

program-na ocistu-criev-gabriela-harsanyiova

Vážený NaturalSwiss!

Mám 35 rokov, dve deti a už roky ma trápi nadúvanie, únava, i napriek tomu, že pravidelne športujem, denne vypijem 3 litre tekutín a stravujem sa vedome. Ročne dva razy absolvujem 5-dňový tekutinový pôst, ale chcela som nájsť nejaký šetrnejší spôsob detoxikácie a vtedy som objavila program na očistu čriev Clean Inside. Čo sa mi na programe najviac páčilo je skutočnosť, že ho možno absolvovať popri stravovaní a nie je nutné hladovať. Absolvovala som program a už v prvých dňoch ustúpil pocit zasýtenia a nadúvanie, cítila som sa energickejšia a celkový pocit sa zlepšil. Od tej doby pravidelne užívam Slim tea z tohto programu, pretože sa mi upravilo trávenie a čo je najdôležitejšie, aj po dvoch rokoch pravidelného užívanie je účinný!!! Za uplynulé roky som vyskúšala veľa druhov čajov, ale každý z nich mi pomohol tak na jeden - dva týždne, potom už nie. Vyzdvihla by som aj prístup zákazníckeho servisu, ich ochotu, bezprostrednosť, nápomocnosť. Naozaj doporučujem každému.

S úctou,
Gabriela Harsányiová
, 2018-06-05

Pokiaľ si chcete prečítať ďalšie, (notárom overené) referencie zákazníkov na tému program na očistu čriev, kliknite na nasledovný odkaz:
Program na očistu čriev referencie

Aké sú možnosti detoxikácie?

cistenie-criev 3Existujú také metódy detoxikácie a očisty čriev, ktoré nemôžeme absolvovať v navyknutom každodennom režime. Buď preto, lebo majú príliš silný účinok (zrýchľujú látkovú výmenu), alebo preto, že ich aplikácia vyžaduje veľa úkonov či nemocničné prostredie, alebo sú na ich podstúpenie potrebné špeciálne pomôcky.

Mnohí ľudia si myslia, že ak má byť kúra naozaj účinná, musí byť práve takáto náročná, a preto sa len málokedy odhodlajú očistnú kúru absolvovať. Buď preto, lebo si nemôžu zobrať voľno, alebo je kúra finančne náročná. Pritom však už vedci vyvinuli niekoľko detoxikačných kúr na domáce použitie, ktoré nevyžadujú žiadne špeciálne nástroje a ani nezaťažujú ľudský organizmus tak, aby bolo nutné vzdať sa každodenných povinností.

Rôzne výplachy čriev sú odstrašujúce, bolestivé, a nie je ani zaručené, že okrem očakávanej efektívnosti nebudú mať aj nejaké nepríjemné následky či komplikácie. Tieto metódy prinášajú výhradne fyzikálne vyčistenie čriev, netýkajú sa prečistenia pečene a krvi, ani sa pri nich z tela neodstránia parazity a nedoplnia živiny do organizmu.

Oproti tomu program na očistu čriev by mal prebehnúť kompletne, čo znamená, že by sa mal prečistiť celý tráviaci systém. Správne zvolené očista čriev môže byť dlhodobým riešením takých ťažkostí, ako je zápcha, pravidelné prekyslenie organizmu, nadúvanie alebo hnačka.

Pokiaľ by ste chceli čítať články súvisiace s touto témou, kliknite na kľúčové slová: Zápcha | Detoxikácie | Očistou čriev | Detoxikácia

Kúra Clean Inside na domáce použitie

cistenie-criev 4Od tohto môže byť oveľa pohodlnejší, príjemnejší a šetrnejší taký program na čistenie čriev, ktorý sa dá absolvovať v pohodlí domova a ktorý komplexne pôsobí na celý organizmus, odstráni z tela tie parazity, ktoré sú pre organizmus zbytočné, ďalej pomáha aj v odstránení infekcie candida.

Kúra na domáce použitie, ktorá nie je ani nepríjemná a ani bolestivá, pozostáva z užívania doplnkov výživy, z detoxikačného čaju a z vlákniny. Táto kúra je účinná, nezaťažuje organizmus človeka a nie je ani nepríjemná. Tak dokáže vyvíjať svoju účinnosť, že popritom nezaťažuje organizmus človeka a ani jeho trpezlivosť. Účinnosť kúry spočíva v tom, že proces čistenia podporuje z viacerých aspektov, pričom kúra pozostáva z prírodných účinných látok, ktorých účinnosť je známa už niekoľko storočí.

Kúra je šetrná, čo je dôležité z toho hľadiska, že ak niekto ešte nikdy nepodstúpil detoxikáciu, drastická očistná kúra by mu dokonca mohla i ublížiť. Organizmus, ktorý bol niekoľko desaťročí zaťažovaný toxickými usadeninami, si musí zvyknúť na zmenený stav a musí sa nastaviť z „kompenzačného” režimu na normálnu prevádzku.

Nemusíte drasticky meniť jedálniček, aj keď odporúčame, aby ste počas očisty uprednostňovali ľahko stráviteľné jedlá. Zmena spôsobu stravovania nie je nutná kvôli absolvovanej detoxikačnej kúre, ale pôsobí ako jej podpora. Rovnako by sme mali venovať pozornosť kvalite stravy, ktorá by mala obsahovať hlavne čerstvé potraviny a mala by byť bohatá na vlákniny a minerály. Takáto zdravá strava poskytuje organizmu potrebnú energiu vo väčšej miere a zaťažuje ho menej, než nezdravá strava.

Väčšina našich spokojných zákazníkov počas kúry nepociťovala žiadne nepríjemné vedľajšie účinky a prvým príznakom, ktorý si všimli, bola celková úľava.

Nevyhnutnou súčasťou nášho kompletného programu na očistu čreva sú doplnky výživy, ktoré doplnia vitamíny, dodajú chýbajúce minerálne látky a zabezpečia obnovu rovnováhy črevnej flóry. Žiadny program na očistu čreva bez týchto doplnkov výživy nie je kompletný.

Čo môžeme očakávať po skončení programu?

Dobre zvolené a prevedené čistenie čriev nám prinesie uvoľnenejší život, zvýšenú kvalitu života a samozrejme ukončenie nepríjemných ťažkostí.

Tráviace problémy a ťažkosti s vyprázdňovaním sa vytratia a môžeme sa zbaviť aj tých najzarytejších príznakov. Brucho budeme mať ploché a v črevách pocítime úľavu. Už sa nemusíte viac trápiť nafúknutým bruchom a črevnými plynmi. Kúra popritom, že je šetrná, odstráni z čriev aj parazity. Po obnove črevnej flóry nezostanú v črevách žiadne zbytočné a škodlivé baktérie ani huby, ktoré tam nepatria, tak sa odstráni aj infekcia candida.

Ľudia, ktorí sa cítili unavení a bez energie, budú na konci programu prekypovať energiou. Vytratia sa bolesti hlavy a neznesiteľné migrény. Čistotu a známky oslobodenia organizmu zbadáme aj na pokožke a vlasoch: našou odmenou bude napnutá, hladká pokožka a lesknúce sa, pružné vlasy.

Okrem toho, že program na očistu čriev Clean Inside má mimoriadne priaznivé účinky, ponúkame našim zákazníkom v prípade, ak nebudú spokojní, aj záruku vrátenia peňazí.

Na základe Vašich predchádzajúcich vyhľadávaní Vám odporúčame nasledovné produkty.
Program Clean Inside
Program CleanInside

Program Clean Inside pozostáva z troch produktov, ktoré sme vyvinuli vyslovene pre najdôkladnejší a najprirodzenejší spôsob očisty hrubého čreva.

64.1 €
Podrobnosti
Vložím do košíka
Vláknina Clean Inside
Vláknina CleanInside

Vlákninový doplnok na očistu čriev pomocou vláknin očistí hrubé črevo od nahromadených toxických usadenín a zabraňuje tvorbe nových usadenín.

32.03 €
Podrobnosti
Vložím do košíka
Slim Tea
Slim Tea

Kombinácia 13 špeciálne vybraných rastlín. Podporuje optimálne fungovanie čriev a pravidelnú stolicu. Neobsahuje kofeín.

15.89 €
Podrobnosti
Vložím do košíka
NaturalSwiss =
Produkty spolu:
0