Clean Inside® Program a ToxiClean® Program – návod na použitie (v prípade súčasného užívania oboch prípravkov)

Program
Clean Inside

program
na očistu čriev
Program Clean Inside
Clean
Inside

Vláknina
Clean Inside rost
Parasic
Antiparazitná
kapsula
Parasic
Slim
Tea

Liečivý čaj
Slim Tea
Program
ToXiClean

Detoxikačný
program
Program ToxiClean
ToXiClean
kapsula
ToxiClean kapszula
Probiotix
Probiotický
doplnok
Swiss Probiotix
Detox Vital
Antioxidant
podporujúci
imunitu
Detox Vital
Prvých 5 dní 6 – 30 deň 31 – 60 deň 61 – 90 deň
Ráno 2 kapsule Parasic®

1/2 lyžičky vláknin Clean Inside®
4 kapsule Parasic®

1 lyžičky vláknin Clean Inside®
4 kapsule Parasic®
(vynechať medzi 31. až 35. dňom)

1 lyžičky vláknin Clean Inside®
4 kapsule Parasic®
(vynechať medzi 61. až 65. dňom)

1 lyžičky vláknin Clean Inside®
Cez deň 1 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou
3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere
Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa
2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou
3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere
Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa
2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou
3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere
Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa
2 kapsule ToxiClean® pred obedom alebo večerou
3 kapsule Detox Vital® počas obeda alebo večere
Plus 8 pohárov (po 2,5 dl) spolu 2 litre neperlivej minerálnej vody v priebehu dňa
Večer 2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním
1 šálka Slim Tea® pred spaním
2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním
1 šálka Slim Tea® pred spaním
2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním
1 šálka Slim Tea® pred spaním (vynechať medzi 31. až 35. dňom)
2 kapsule Swiss Probiotix® 1 hodinu po večeri alebo pred spaním
1 šálka Slim Tea® pred spaním (vynechať medzi 61. až 65. dňom)
v prípade 1 kúry v prípade 2 kúr v prípade 3 kúr

Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean® vyvinuli tak, aby spoločne s programom Clean Inside® dôkladne prečistil a detoxikoval, chránil a vyživoval celý organizmus. Nezabúdajte, že spoločné užívanie programov Clean Inside® a ToxiClean® je dnes najúčinnejšia dostupná črevná očista na detoxikáciu celého organizmu. Tieto dva programy sa môžu spoločne užívať už od prvého dňa, ale to sa odporúča iba tým, ktorých zdravotný stav je dobrý a/alebo svoj organizmus pravidelne detoxikujú.

Ak je Váš zdravotný stav priemerný alebo slabý alebo ste ešte nikdy predtým svoj organizmus nedetoxikovali, v prvom mesiaci Vám odporúčame iba program Clean Inside®, podľa možnosti v kombinácii s Swiss Probiotix®-om. Iba potom užívajte spoločne programy Clean Inside® a ToxiClean®. Užívanie programu ToxiClean® odporúčame po 1-3-mesačnej kúre Clean Inside®; teda ak ste si objednali naraz programy Clean Inside® a ToxiClean®, odporúčame Vám, aby ste v prvom mesiaci balík ToxiClean® odložili bokom a užívali iba program Clean Inside®. Ak by ste chceli s programom Clean Inside® užívať aj Swiss Probiotix®, vyberte ho z balíka ToxiClean®. Neskôr, pred začatím programu ToxiClean® si môžete doobjednať Swiss Probiotix® na stránke NaturalSwiss. Ak by ste okrem ľahkých detoxikačných prejavov spozorovali počas súčasného užívania oboch programov čokoľvek iné, prosíme Vás, prerušte program ToxiClean® až do absolvovania 1-3-mesačnej kúry Clean Inside®. Čistiaci účinok dvoch programov súčasne môže byť príliš intenzívny najmä vtedy, ak Váš zdravotný stav nie je najlepší alebo ak ste nikdy predtým svoj organizmus nedetoxikovali.

Ako užívať súčasne programy Clean Inside® a ToxiClean®

Prvých 5 dní:
Ráno
1. krok
2 kapsule Parasic®

Nalačno užite 2 kapsule Parasic®-u s pohárom vody. Je veľmi dôležité, že v tomto návode predstavuje 1 pohár približne 2,5 dl vody. Počas očisty musíte vypiť denne aspoň 8 pohárov vody.

2. krok
1/2 odmernej lyžice vnútornej očistnej vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití kapsúl Parasic®-u nasleduje vnútorná očista Clean Inside®. Pomocou priloženej odmernej lyžice rozmiešajte pol lyžice vlákniny Clean Inside® v pohári ľubovoľnej tekutiny. Nie je možné, aby bola určitá bylinková vlákninová zmes súčasne aj veľmi chutná aj účinná. (Takmer každý bylinkový prášok je horký, preto sa predávajú vo forme kapsúl.) Podľa nášho názoru je prášok Clean Inside® najchutnejšia prvotriedna vláknina na trhu, ale je možné, že Vám bude chutiť viac, ak ho rozmiešate v ovocnej šťave namiesto čistej vody. Vlákninovú zmes vypite rýchlo, pretože ak ju necháte dlhšie stáť, priveľmi zhustne a budete si musieť pripraviť novú dávku. Zapite ju pohárom (2,5 dl) neperlivej minerálnej vody.

Niekoľko minút po požití vlákniny už môžete konzumovať svoje raňajky. Pokiaľ nemáte naponáhlo, môžete chvíľu počkať, lebo je možné, že sa ozve "volanie prírody". Pokiaľ užívate aj lieky na predpis, alebo iné výživové doplnky, pre dosiahnutie požadovaného účinku odporúčame užiť lieky 1-2 hodiny pred, alebo po užití vlákniny. V prípade neistoty sa poraďte s lekárom o postupe.

Cez deň
3. krok
Neperlivá minerálna voda

Voda hrá v programe Clean Inside® jednu z kľúčových úloh. Na to, aby očista prebehla čo najúčinnejšie, je treba vypiť denne aspoň 8 pohárov (2,5 dl/pohár) čistej vody (filtrovanej alebo balenej). To predstavuje 2 litre vody denne. Významne viac ako toto množstvo sa vypiť neoplatí, s výnimkou veľkých horúčav, ťažkej fyzickej práce, či nadmerného potenia. Pre niektorých to znamená obrovské množstvo vody, lenže tak, ako si bez vody nemôžete očistiť svoje telo zvonka, nedá sa to urobiť rovnako ani zvnútra. Skonzumovaná vláknina môže spôsobiť aj zápchu, ak pri jej konzumácii chýba dostatočný prísun vody. Počas programu môžete piť aj ovocné šťavy či liečivé čaje, ale ani jedno z nich nemôže nahradiť tých 8 pohárov vody, ktoré musíte každý deň vypiť.

4. krok
1 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Užite 1 kapsule ToxiClean®-u tesne pred obedom alebo večerou a 3 kapsule Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere. (Je úplne jedno, či ich užijete pri obede alebo pri večeri, dôležité je iba to, aby ste dodržali čo najdlhšiu pauzu po skonzumovaní vlákniny Clean Inside®, v prípade, že užívate aj tento výrobok. U kapsúl Detox Vital®-u sa dosahuje najlepšia absorpcia, ak ich užijete pri väčších jedlách.)

Večer
5. krok
2 kapsule Swiss Probiotix® a 1 šálka Slim Tea®

Užite 2 kapsule probiotík Swiss Probiotix® s vodou aspoň jednu hodinu po poslednom jedle alebo tesne pred spaním. (Je možné ich užiť aj vtedy, ako Slim Tea®.) Kapsule Swiss Probiotix® sú obalené špeciálnou ochrannou vrstvou, aby sa probiotiká (užitočné baktérie) bezpečne dostali cez žalúdok až do hrubého čreva. Tento proces uľahčíte, ak kapsule užijete 1-2 hodiny po poslednom jedle – keď už v žalúdku neprebieha trávenie, prípadne tesne pred spaním.

Pred spaním alejte v šálke 1 sáčok Slim Tea® horúcou vodou a nechajte ho 1-2 minúty lúhovať. (Vodu nikdy nezohrievajte v mikrovlnnej rúre, lebo by to mohlo znížiť účinnosť liečivých rastlín.) Slim Tea® musíte zladiť s Vaším organizmom. Čas lúhovania čaju môže značne ovplyvniť účinok nasledujúce ráno. Niektorí pociťujú ráno silné nutkanie už po 1-2 minútovom lúhovaní. Iní zas potrebujú na dosiahnutie rovnakého účinku až 6, či dokonca 10 minút.

Medzi 6. a 30. dňom:
Ráno
1. krok
4 kapsule Parasic®

Nalačno užite 4 kapsule Parasic®-u s pohárom vody.

2. krok
1 odmerná lyžica vlákniny Clean Inside®

Približne 15 minút po užití kapsúl Parasic®-u nasleduje Vnútorná očista Clean Inside®. Použitím priloženej odmernej lyžice rozmiešajte jednu lyžicu vlákniny Clean Inside® v pohári ľubovoľnej tekutiny. Vlákninovú zmes urýchlene vypite, pretože ak ju necháte pridlho stáť, príliš zhustne a Vy si budete musieť pripraviť novú dávku. Zapite ju s pohárom (2,5 dl) neperlivej minerálnej vody.

Cez deň
3. krok
Neperlivá minerálna voda

Najlepšie je, ak potrebné množstvo vody vypijete rovnomerne rozdelené v priebehu dňa. Ráno môžete začať 2 pohármi vody: jeden pohár s kapsulami Parasic® a jeden s vlákninou Clean Inside®. Zvyšných 6 pohárov vody vypite počas zvyšku dňa. Ako sme už spomínali, denne je treba vypiť približne 2 litre vody na to, aby vláknina pôsobila ako špongia, rozpustila, zriedila a následne vyplavila toxíny z organizmu.

4. krok
2 kapsule ToxiClean® a 3 kapsule Detox Vital®

Zvýšte počet kapsúl ToxiClean®-u užitých pred obedom alebo večerou na 2 a pokračujte v užívaní 3 kapsúl Detox Vital®-u počas obeda, resp. večere.

Večer
5. krok
2 kapsule Swiss Probiotix® a 1 šálka Slim Tea®

Pokračujte v užívaní 2 kapsúl Swiss Probiotix® večer po poslednom jedle alebo tesne pred spaním a predĺžte čas lúhovania čaju Slim Tea® na 2-6 minút.

Medzi 31. a 60., prípadne 90. dňom:

Odporúčame Vám, aby ste pred začatím druhého mesiaca očistnej kúry Clean Inside® a ToxiClean® vynechali v užívaní kapsúl Parasic®-u a čaju Slim Tea® päťdňovú pauzu, ale naďalej pokračujte v užívaní vlákniny Clean Inside®, 2 kapsúl ToxiClean®-u, 3 kapsúl Detox Vital®-u a 2 kapsúl Swiss Probiotix®-u denne. Na šiesty deň znova začnite s užívaním 4 kapsúl Parasic®-u a po večeroch pokračujte v pití čaju Slim Tea®. (Cieľom prestávky je, aby si Váš organizmus oddýchol a zároveň pri opätovnom nasadení 4 kapsúl Parasic®-u denne chceme tým šokovať parazitov – ak ešte ostali v organizme – a uľahčiť ich odstránenie z tela.)

Pokračujte v užívaní jednotlivých zložiek až dovtedy, kým sa neminú. Kapsule ToxiClean®-u sa minú o niekoľko dní skôr, ako ostatné produkty, ale to Vás nemusí znepokojovať. Prípravky Detox Vital® a Swiss Probiotix® boli vyvinuté na dlhodobé, každodenné užívanie.

Program Clean Inside
Program CleanInside

Program Clean Inside očista čriev

Podrobnosti
Produkty spolu:
0