Od roku 2006 sme tu pre Vás
Viac ako milión zákazníkov z celého sveta
13 štátov
Niekoľko tisíc notársky overených pozitívnych recenzí z celého sveta
Viac ako 30 kolegov z celého sveta v našej rodinnej firme
prísne prírodná 100% kvalita
NaturalSwiss

V čom spočíva naše poslanie:

V roku 2006 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.

Úspech NaturalSwiss spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.

Už viac ako 10 rokov sme Vám k dispozícii, nech Vás trápia akékoľvek problémy s trávením, zavolajte nám a my Vám pomôžeme: NaturalSwiss - Odborník na trávenie!

NaturalSwiss

Prečo máme radi, čo robíme:

NaturalSwiss je spoločnosť s najväčšími skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu, preto sa stala renomovanou značkou na trhu.

Publikujeme uznávané odborné články, ktoré sú vysoko hodnotené. NaturalSwiss je medzinárodne uznávaná značka, zastúpená v 13 krajinách. S našimi prípravkami sme získali medzinárodné ocenenia. Spolupracujeme s uznávanými odbornými lekármi a špecialistami.

Naše produkty vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Máme profesionálny a kvalifikovaný zákaznícky servis. Portrét kolegyne zákazníckeho servisu zodpovedá skutočnosti. Obráťte sa na nás s dôverou – a my Vašu dôveru nesklameme! Naše vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia, čoho dôkazom sú notársky overené hodnotenia našich zákazníkov.

Spokojnosť našich zákazníkov je zaručená na 100%. Naše ocenené programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión ľudí po celom svete..

Naši odborníci z úzadia:

Dr. Csaba Podlupszki
Dr. Csaba Podlupszki

Volám sa Dr. Csaba Podlupszki, Študoval som na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde som v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti som v roku 2000 úspešne doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Od tejto chvíle pracujem ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss som sám používal s veľkou spokojnosťou, vtedy som sa stal ich fanúšikoma a veľmi často ich odporúčam aj svojim pacientom.

Barbara Márkus
’Dr Barbara Márkus

Volám sa ’Dr Barbara Márkus, som liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka.
Venujem sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúmam aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre, a prírodnými liečebnými metódami ich liečim do úplného vyliečenia. V posledných rokoch som sa zahĺbila do výskumu ochorení spôsobených ženským hormonálnym systémom a s poľutovaním badám množstvo žien, ktoré v liečbe hľadajú trvalé riešenia. V mnohým prípadoch som vhodnú liečbu naozaj našla, preto môžem tieto skúsenosti s radosťou poskytnúť tehotným ženám a ženám v menopauze. Vzťah medzi emóciami a vznikom ochorení skúmam dnes už tridsať rokov, a tiež pomáham svojim pacientom v patových situáciách. Mojím najväčším učiteľom je môj vlastný život. Neustále sa snažím na telesnej aj duševnej úrovni byť príkladom pre svojich pacientov a učencov. Už roky prednášam na svojich vlastných kurzoch, na základe poverenia firiem, živnostníkov a škôl robím školenia a kurzy. Od tohto roka vyučujem alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Moje certifikáty a získané vzdelanie za posledných 25 rokov:

  • Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
  • Prananadi I.-II.
  • Schlüsslerove soli v praxi
  • Selfness sprievodca životom
  • Osviežujúca masáž a masáž chodidiel
  • Kosmo - genetická a thajská masáž
  • Nekonvenčné terapie
  • Metafyzická – a psychoterapeutka

Ako odborná poradkyňa spoločnosti NaturalSwiss Vám odporúčam bez kompromisov produkty z liečivých bylín výbornej kvality v produktoch NaturalSwiss.

Dr. Sára Tóth
Dr. Sára Tóth

Volám sa Dr. Sára Tóth,v roku 2016 som ukončila štúdium na Fakulte všeobecného lekárstva Univerzity v Debrecíne s kvalifikáciou summa cum laude. Byť lekárkou bol môj sen od detstva, takže od ukončenia štúdia s nadšením pracujem v tejto profesii. Už pred začatím vysokoškolského štúdia som sa prihlásila ako dobrovoľníčka v detskej nemocnici, takže som mohla veľmi zblízka spoznať krásy, ale aj závažnosť a dôležitosť tejto profesie. Počas rokov strávených na univerzite som vykonávala niekoľko dobrovoľníckych zamestnaní, prednášala som deťom o poskytovaní prvej pomoci a o prevencii týkajúcej sa mnohých oblastí. Momentálne som kandidátkou na internistu (vnútorné lekárstvo), od doby získania diplomu pracujem na oddelení zameranom na kardiológiu, ale mala som možnosť podieľať sa aj na urgentnej starostlivosti o pacienta, pravidelne som vykonávala služby praktického lekára na vidieku a bola som lekárkou zdravotníckeho tímu na športových podujatiach
Pri liečbe je pre mňa mimoriadne dôležitý holistický prístup, pravidelné vzdelávanie pacientov, komunikácia a možnosť duševne viesť pacienta. Rada zdôrazňujem dôležitosť prevencie a skríningu. Rovnako aj v súkromnom živote sa snažím o vytvorenie harmónie, udržiavania vyrovnanosti a toto by som rada preniesla aj na pacientov.

Naši odborníci sú Vám k dispozícii už dlhé roky na stránke Lekár-odpovedá, kde može ktokoľvek klásť otázky týkajúce sa zdravotných problémov, odborná odpoveď príde veľmi rýchlo.

Naši odborníci
Si tým čo zješ

Naše poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokratész

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou.

Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami.

Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Pomocou byliniek a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočistiaci mechanizmus nášho tela – má pozitívny vplyv na vylučovacie a detoxikačné kanáliky organizmu. Najväčšia hodnota byliniek spočíva v tom, že povzbudzujú funkcie nášho tela. Každý človek má šesť navzájom súvisiacich vylučovacích kanálikov. Keď všetky kanáliky fungujú správne, vtedy sa cítime zdraví.

NaturalSwiss, odborník na trávenie, verí v Úplnú Očistu Tela, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je nielen odkyslenie, ale aj účinná a zdravá výživa organizmu. V záujme toho sme sa stali partnermi www.supergreens.sk prevádzkovateľom Prémium a Bio superpotravín. O Úplnej Očiste Tela sa viac dočítate tu. Sídlo spoločnosti NaturalSwiss v rámci Európskej únie nájdete na Slovensku: Herbal Life s.r.o., Ul. Františkánov 5, 945 01, Komárno, EU VAT: SK2024132649

Služby spoločnosti NaturalSwiss® aj v nasledujúcich štátoch:

Česká republika
Česká republika
Rakúsko
Rakúsko
Francúzsko
Francúzsko
Taliansko
Taliansko
Maďarsko
Maďarsko
Švajčiarsko
Švajčiarsko
Poľsko
Poľsko
Anglicko
Anglicko
Rumunsko
Rumunsko
Nemecko
Nemecko
Holandsko
Holandsko
Švédsko
Švédsko
Slovenská republika
Slovenská republika
NaturalSwiss =
Produkty spolu:
0