Energia Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Mám viac energie, a už sa teším na očistnú kúru pečeňovú."
Helena - referencia

Dobrý deň, volám sa Helena, je mi 56 rokov a očistnú črevnú kúru mi doporučila moja dcéra, ktorá z nej bola nadšená. Veľmi si ju chválila a tak som neváhala a začalu ju tiež užívať. Trápily ma bolesti kostí, extrémne chute na sladké, troška nadváha a celkové vyčerpanie. Musím povedať, že behom 3…

Helena Kurtíková
06.03.2018
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.
"Clean Inside ozaj funguje"
clean-inside-ozaj-funguje 1

Zdravím Vás, je to práve rok, čo som si u Vás objednal kompletný program Clean Inside na 3 mesiace. Môžem povedať, že som s ním nadmieru spokojný, tak som si ho teraz objednal znova. Priebeh užívania bol nasledujúci: zo začiatku som mal stolicu v častých intervaloch, rôznej kvantity a kvality.…

18.12.2010
Prečítam ďalej
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0