Kúra na očistu čriev Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Po niekoľkých dňoch príznaky zmizli a po niekoľkých mesiacoch gastroenterológ neveril vlastným očiam"
Po niekoľkých dňoch príznaky zmizli a po niekoľkých mesiacoch gastroenterológ neveril vlastným očiam 1

Dlhé roky neustupoval u mňa chronický zápal čriev (colitis uclerosa), ktorý je považovaný za neliečiteľné ochorenie (IBD). Pri vážnejšej liečbe aplikujú Imuran, alebo najnovšie pochybné mikroorganizmy, ktorými zámerne oslabujú aktivitu imunitného systému. Imuran má okrem iného aj rakovinotvorný…

Dr Imrich Tóth
11.08.2018
Prečítam ďalej
"Svoje telo detoxikujem pravidelne"
svoje-telo-detoxikujem-pravidelne 1

Svoje telo detoxikujem pravidelne rozličnými postupmi: tekutinovou diétou, očistami pečene a obličiek, pohybom. Keď som začala používať tento produkt, v mojom tele sa začal podobný čistiaci proces ako pri iných kúrach, až na ten rozdiel, že sa zlepšil môj celkový psychický a fyzický stav. Tento…

Dr. Barbara Márkusová
Senec, 03.11.2014
Prečítam ďalej
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0