Očistná kúra Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na servis@naturalswiss.ch.

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Zdravý životný štýl je pre mňa veľmi dôležitý"

zdravy-zivotny-styl-je-pre-mna-velmi-dolezity 1

Zdravý životný štýl je pre mňa veľmi dôležitý – a to bez toho, aby som to nejakým spôsobom preháňal. Je pre mňa veľmi dôležité, aby som si v každom prípade uvedomil úzke prepojenie, ktoré existuje medzi „závislosťou“ a medzi tým, ak mám len na niečo chuť. Toto je už polovicou úspechu a je základom pri mojom ďalšom rozhodovaní. V súvislosti s mojou prácou poznám rôzne spôsoby a postupy vnútornej očisty, ktoré som aj vyskúšala. Aj také, od ktorých sa môžete vzdialiť od toalety len na 3 metre, ale aj také, ktoré by sa mohli absolvovať len v prípade, že je človek na dôchodku, pretože sú natoľko časovo náročné. Pri tomto produkte som zistila, že sa pri ňom dá pravidelne chodiť do práce a zároveň vykonať efektívnu očistu tela.
Keďže som poslednú vážnejšiu čistiacu kúru absolvovala len pre rokom a pol, myslela som si, že veľa toho zo mňa „vyjsť“ nemôže – ale mýlila som sa. Aj za tento čas sa do tela dokážu nasťahovať podnájomníci, napr. slizké riasovité usadeniny.
Môj celkový psychický a fyzický stav sa zlepšil už po niekoľkých dňoch, mala som pocit, že je moje telo oveľa ľahšie. Vďaka tomuto pocitu odľahčenia som bola aj oveľa pokojnejšia. Zvládam každodenné problémy s ľahkosťou a všetko sa zdá byť zrazu oveľa krajšie.

Júlia Tóthová, štúdio Aviva
Budapešť, 02.02.2014
Prečítam ďalej
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0