Slim Tea Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Po kúre som sa cítila výborne, odľahčená a celkovo čistejši"
po-kure-som-sa-citila-vyborne-odlahcena-a-celkovo-cistejsi 1

Vážený tím Natural Swiss! K prípravkom z programu Clean Inside som sa dostala úplne náhodou cez nejakú reklamu na internete. Vlastne ma zaujali listy a skúsenosti užívateľov týchto prípravkov. Ako čerstvá päťdesiatnička mám zdravotných problémov neúrekom. Po operácii žlčníka, štítnej žľazy a pri…

04.05.2010
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.
"Slim Tea mal pozitívny účinok nielen na moje trávenie, ale aj na nočný odpočinok: Ráno som sa budila znovuzrodená!"
Slim Tea mal pozitívny účinok nielen na moje trávenie, ale aj na nočný odpočinok: Ráno som sa budila znovuzrodená! 1

Odkedy sa len pamätám, mala som vždy zápchu. Kto to zažil, vie s akými nepríjemnosťami to chodí. Užívala som preháňadlá, ale tie len stupňovali problém. Pokiaľ som ich neužívala, nebola som schopná sa bez pomoci sama vyprázdniť, moje trávenie a črevá boli natoľko spomalené. Musela som nájsť iné…

Mária Turanitzová
04.07.2011
Prečítam ďalej
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0