Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na servis@naturalswiss.ch.

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Po kúre som sa cítila výborne, odľahčená a celkovo čistejši" Slim Tea

po-kure-som-sa-citila-vyborne-odlahcena-a-celkovo-cistejsi 1

Vážený tím Natural Swiss! K prípravkom z programu Clean Inside som sa dostala úplne náhodou cez nejakú reklamu na internete. Vlastne ma zaujali listy a skúsenosti užívateľov týchto prípravkov. Ako čerstvá päťdesiatnička mám zdravotných problémov neúrekom. Po operácii žlčníka, štítnej žľazy a pri problémoch s chrbticou, človek do seba napchá kvantum liekov, ktoré majú samozrejme všelijaké vedľajšie účinky. U mňa sa to prejavilo problémami s trávením a stálymi zápchami. Vyskúšala som všetko možné, od vlažnej vody na lačno, či kompótové šťavy, indickú vlákninu, ovsené vločky, všetko to zabralo iba na nejaký čas. Najhoršie bolo vlastne to, že moje bohatstvo - zlatá žila mi začala robiť najväčšie trápenie, pri každej akože stolici nepríjemne bolela a krvácala. Clean Inside program som si objednala už úplne zúfalá z môjho stavu, lebo chirurgický zákrok som odmietala. Čo všetko som už pojedla, preto som nemala problém s vlákninou ani s tabletkami. A čaje pijem pravidelne, takže Slim Tea  mi tiež nerobil problém vypiť. Po prvých dňoch som s obavami čakala reakciu môjho trávenia. Ale začala som pravidelne doobeda chodiť na veľkú potrebu. Zo začiatku to boli muky, ale nakoľko stolica nebola tvrdá, rýchlo sa mi zahojila zlatá žila a prestali bolesti. V stolici som neobjavila žiadne parazity, tie zrejme umreli od množstva liekov, ktoré som užívala a aj užívam, ale Parasic som doužívala celý už aj na prevenciu. Program som vybrala celý, schudnúť sa mi od neho pri mojej funkcii štítnej žľazy nepodarilo, ale upravilo mi to trávenie, zahojila sa mi zlatá žila, môj najväčší problém. Po kúre som sa cítila výborne, odľahčená a celkovo čistejšia. Výrobky som už odporučila aj známym a ja si určite v blízkej budúcnosti znova nasadím kúru, aby som predišla problémom. Ďakujem Vám za výborné produkty.

04.05.2010
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.

"Uplynuli dva mesiace od začiatku užívania a stratila som v páse 8 cm. " Ploché brucho

uplynuli-dva-mesiace-od-zaciatku-uzivania-a-stratila-som-v-pase-8-cm 1

Dobrý deň, volám sa Viera Drgoňová. Asi pred 2 rokmi som navštívila vašu webovú stránku Natural Swiss, všetko som si prečítala o Clean Inside, popozerala obrázky a bola som spokojná s tým, že ja ho nepotrebujem, pretože nemám žiadne zdravotné problémy. Stravujem sa zdravo, mám pravidelnú stolicu, veľa plávam, chodím do sauny, na masáže, bicyklujem. Avšak aj napriek týmto aktivitám som však v rámci menopauzy za tie dva roky, "nenápadne" nabrala 8 kg, pretože sa mi spomalil metabolizmus. Mala som, aj napriek pravidelnej stolici, stále taký pocit plných čriev ! Po dlhšom čase som sa stretla, nezávisle na sebe, s dvomi kamoškami, ktoré mali osobnú skúsenosť s užívaním Clean Inside . Obe vyzerali vynikajúco. Clean Inside som začala užívať 2. 11. 2012 ako vnútornú očistu organizmu a prevenciu proti rakovine hrubého čreva. Dnes po dvoch mesiacoch užívania mám v páse menej o 8 cm - pozri priložená fotografia. Cítim sa výborne a som veľmi šťastná, že sa pomaly oslobodzujem od toxických odpadov, ktoré sa mi dlhé roky usádzali v hrubom čreve.

Viera Drgoňová
Bratislava, 21.02.2013
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.

"Zmenila sa mi aj postava, schudla som 5 kg a cítim sa oveľa lepšie." Chudnutie

zmenila-sa-mi-aj-postava-schudla-som-5-kg-a-citim-sa-ovela-lepsie 1

Dobrý deň. Touto cestou Vám chcem srdečne poďakovať za Clean inside kúru, ktorú som absolovala v jarných mesiacoch tohto roka. Využívala som 3 mesačnú dávku a ja som nevyslovitelne šťastná ako sa môj zdravotný stav zlepšil. Mám pravidelnú stolicu a hlavne som trpela nespavosťou, brala som antidepresíva štrnásť rokov pre poruchu spánku a dnes som bez liečby a spím ako v bavlnke. Zmenila sa mi aj postava, schudla som 5 kg a cítim sa oveľa lepšie. Prajem to každému kto má podobné problémy ako ja, nech to vyskúša. Ešte ráz srdečná vďaka. Prajem pekný den a ešte veľa pozitívnych správ. Srdečná vďaka. Laurenčíkova

Mária Laurenčíková
18.07.2016
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.

"Pravidelné vyprázdňovanie, ideálna stolica bolesti po 10 dňoch ustúpili." Hrubé črevo

pravidelne-vyprazdnovanie-idealna-stolica-bolesti-po-10-dnoch-ustupil 1

Dobrý deň. Mával som problémy pri bolestiach v podbrušku resp. hrubého čreva a neveril som ale vyskúšal som očisťovaciu kúru Clean Inside. Neveril som že by mohla pomôct ale prekvapila ma. Pravidelne vyprázdňovanie, ideálna stolica bolesti po 10 dňoch ustúpili a nakoniec prestali úplne počas druhej detoxikačnej kúry.Určite si detox Clean Inside zopakujem vzhľadom na priaznivé účinky. S pozdravom Lukáš Kubánek

Lukáš Kubánek
12.09.2016
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.

"Zlepšilo sa mi trávenie, nadúvanie a mám menej plynov." Trávenie

zlepsilo-sa-mi-travenie-naduvanie-a-mam-menej-plynov 1

Dobrý deň, moje problémy sú dlhodobé:nadúvanie, problémy so stolicou a trávením,únava,kožné problémy,svrbenie,zápach z úst .Skúšal som všeličo,nepomohlo nič. Našiel som na internete NaturalSviss. Zaujal ma prípravok na očistu čriev Clean inside.Viac krát som si to prečítal a objednal.Užívam ho druhý mesiac. Povychádzali zo mňa veľmi škaredé veci.Na wc chodím každý deň aj viac krát. Prestal ma svrbieť konečník aj pokožka. Zlepšilo sa mi trávenie, nadúvanie a mám menej plynov. Cítim sa celkovo lepšie.Odporúčam každému,kto má podobné problémy. Ďakujem, že robíte takýto produkt.

Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0