Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na servis@naturalswiss.ch.

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Ustali problémy s tráviacim systémom."

Ustali problémy s tráviacim systémom 1

Popri užívaní probiotík mi ustali problémy s tráviacim systémom, ktoré spôsobila liečba antibiotikami. Bohužiaľ tieto príznaky ma sprevádzali každý deň, zhoršila sa kvalita môjho života. Pred užívaním Swiss Probiotix som vyskúšal mnoho liečebných metód, diét a probiotík, ale zmenu som nepociťoval.  Vysvitlo, že tento produkt už raz pomohol jednému členovi mojej rodiny, takže som dal na jeho radu a objednal som si ho. Užil som spolu dve balenia, a už druhý týždeň som pocítil pozitívne zmeny. Cítim sa oveľa lepšie, vrátila sa mu chuť do života. Podľa mňa, kto je z akéhokoľvek dôvodu odkázaný na užívanie antibiotík, by mali byť probiotiká súčasťou receptu.

Karol Apor
21.08.2018
Prečítam ďalej

"Po niekoľkých dňoch príznaky zmizli a po niekoľkých mesiacoch gastroenterológ neveril vlastným očiam"

Po niekoľkých dňoch príznaky zmizli a po niekoľkých mesiacoch gastroenterológ neveril vlastným očiam 1

Dlhé roky neustupoval u mňa chronický zápal čriev (colitis uclerosa), ktorý je považovaný za neliečiteľné ochorenie (IBD). Pri vážnejšej liečbe aplikujú Imuran, alebo najnovšie pochybné mikroorganizmy, ktorými zámerne oslabujú aktivitu imunitného systému. Imuran má okrem iného aj rakovinotvorný účinok, preto som nemal potrebu vyskúšať ho. Na jar som pre mamu objednal kúru na očistu čriev, nakoľko trpela hnačkami, spôsobenými Candidou (IBS). Rozhodol som sa, že ju vyskúšam aj ja. Po niekoľkých dňoch príznaky zmizli a po niekoľkých mesiacoch gastroenterológ neveril vlastným očiam. Moja Colitída sa ocitla v stave remisie, takže steny čriev sa úplne zregenerovali. Spoločnosti NaruralSwiss som za to veľmi vďačný, zvlášť aj pre účinné prípravky pre regeneráciu imunitného systému a prípravky s obsahom probiotík. Kto má podobné problémy, nech nezabúda chodiť pravidelne na endoskopické vyšetrenie, ako prevenciu proti rakovine hrubého čreva.

So srdečnou vďakou

Dr Imrich Tóth
11.08.2018
Prečítam ďalej

"Tráviace ťažkosti - pre- a probiotiká pomôžu"

traviace-tazkosti-marianna-makaiova 1

“Pomaly tri roky ma trápia tráviace ťažkosti, ktoré mierne ustúpili zmenou životného štýlu a stravovacích návykov. Vo všeobecnosti sa snažím stravovať uvedomelo, preto mi tieto zmeny nerobili ťažkosti. Príznaky - silné bolesti - však o to viac, na ktoré mi doporučovali mnoho druhov doplnkov stravy, liečebné metódy, no ich účinok som nepociťovala dlhodobo.

Odkedy užívam Pro- a Prebiotiká od NaturalSwiss, cítim sa omnoho lepšie! Som veľmi vďačná, že som na ne natrafila!”
Marianna Makaiová
10.06.2018
Prečítam ďalej

"Program na očistu čriev: “Už v prvých dňoch ustúpil pocit zasýtenia a nadúvanie, cítila som sa energickejšia a celkový pocit sa zlepšil"

program-na ocistu-criev-gabriela-harsanyiova

Vážený NaturalSwiss!

Mám 35 rokov, dve deti a už roky ma trápi nadúvanie, únava, i napriek tomu, že pravidelne športujem, denne vypijem 3 litre tekutín a stravujem sa vedome. Ročne dva razy absolvujem 5-dňový tekutinový pôst, ale chcela som nájsť nejaký šetrnejší spôsob detoxikácie a vtedy som objavila program na očistu čriev Clean Inside. Čo sa mi na programe najviac páčilo je skutočnosť, že ho možno absolvovať popri stravovaní a nie je nutné hladovať. Absolvovala som program a už v prvých dňoch ustúpil pocit zasýtenia a nadúvanie, cítila som sa energickejšia a celkový pocit sa zlepšil. Od tej doby pravidelne užívam Slim tea z tohto programu, pretože sa mi upravilo trávenie a čo je najdôležitejšie, aj po dvoch rokoch pravidelného užívanie je účinný!!! Za uplynulé roky som vyskúšala veľa druhov čajov, ale každý z nich mi pomohol tak na jeden - dva týždne, potom už nie. Vyzdvihla by som aj prístup zákazníckeho servisu, ich ochotu, bezprostrednosť, nápomocnosť. Naozaj doporučujem každému.

S úctou,
Gabriela Harsányiová
05.06.2018
Prečítam ďalej

"Objednávka programu Clean Inside bolo najlepšie rozhodnutie ktoré som pre svoje zdravie spravila."

objednavka-programu-clean-inside-bolo-najlepsie-rozhodnutie-ktore-som-pre-svoje-zdravie-spravila 1

Prajem Vám všetkým krásny deň a hlavne verím, že po prečítaní daných recenzií sa rozhodnete správne a vaše dni budú ešte krajšie. Na začiatok by som chcela venovať veľké ďakujem ľuďom majúcich na starosti objednávky a vybavovanie daných produktov, nakoľko som sa doteraz nestretla s tak príjemnou komunikáciou a ochotou informovať zákazníka ohľadne objednaného produktu. Ďakujem! Program Clean Inside som si objednala v situácii keď mi doslovne horelo pod zadkom. Žalúdočné problémy,nafúknuté bruško, problémy s vyprázdňovaním, bolesti žalúdka, pocit plnosti aj napriek málu jedla ktoré som do seba vedela dostať, ma sprevádzali spočiatku v pár dňoch, neskôr týždňoch,mesiacoch a koniec koncov aj posledné 2-3 roky. Premenlivá nálada, únava a často krát smútok ktorý sa prenášal aj na moju rodinu, sa stali mojou každodennou rutinou. Dni išli a tak ako som sa doktorovi vyhýbala, nakoľko som vedela, že by to bol dlhý proces odberov a vyšetrení,rozhodla som sa že pôjdem na to po svojom. Po prvom sklamaní z prírodných tabletiek ktoré mali ,,zlepšiť metabolizmus a odstrániť škodliviny z tela,, nasledovali rôzne čaje a oleje. Sklamaná z produktov do ktorých som investovala nemalé peniaze som rezignovala. Život išiel ďalej a moje problémy sa stali súčasťou mňa. Až do okamihu keď som v kŕčoch a strašných bolestiach nenavštívila pohotovosť.Po vyšetreniach, z ktorých som sa veľa nedozvedela som začala laicky pátrať v čom môže spočívaťmôj problém. Na internete som sa toho dočítala možno aj viac, ako som chcela. Zhrozená z chorôb ktoré som pravdepodobne ani nemala som natrafila na Vašu stránku. Spočiatku som trochu váhala ale po prečítaní nasledovných recenzií a googlení na internete o daných produktoch som sa rozhodla risknúť to.Čo som mohla stratiť? Nič. A bolo to najlepšie rozhodnutie ktoré som pre svoje zdravie za posledné roky spravila. Dnes sú to 3 týždeň po mojej procedúre a s úsmevom na tvári píšem túto recenziu a som nesmierne šťastná. Bruško nebolí a pocit plnosti a neustálej únavy je preč. Schudla som pár kil a vďaka kúre som nútená piť viac vody čo je veľké plus pre moje telo! Nielenže ja, som šťastná, ale aj ľudia okolo mňa,nakoľko si túto zmenu všímajú. Nesmierne sa teším na dalšiu procedúru a všetkým váhavým zákazníkom odkazujem vrelo do toho, nakoľko je zdravie prvoradé a všetko dobré spojené s tím postupne príde! Týmto spôsobom Vám veľmi pekne ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov, ktorý Vám po procedúre vyčarujú obrovitánsky úsmev na tvári.

Bianca Bublová
04.06.2018
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0