Zdravá strava Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Iveta

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na servis@naturalswiss.ch.

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Vyberajte si spomedzi príspevkov podľa tém : Kliknite sem

"Clean Inside ma zbavil ťažkostí."

clean-inside-ma-zbavil-tazkosti 1

Dobrý deň, kto nemal nikdy problémy so stolicou tak neuverí čo je to za trápenie, môj najväčší "rekord" bol 6 dní na cypre a tomu sa už potom nehovorí dovolenka... skúšala som všetko možné ale zápcha bola moja nočná mora... cleaninside ma zbavil ťažkostí a už je to v pohode chodím na stolicu každý deň, nejak ma nezaujímalo čo zo mňa ide skôr že to vôbec išlo a hlavne pravidelne... samozrejme že som zmenila príjem potravy jem viacej zeleniny a ovocia a hlavne semená orechy a pod. a základ všetkého vidím v pitnom režime čo sa snažím dodržiavať a pijem min. 2 - 3 l cez deň prajem veľa úspechov

Marta Pernišová
13.03.2013
Prečítam ďalej
K nahliadnutiu notársky overenej recenzie kliknite na pečiatku.

"Moje skúsenosti s Clean Inside kúrou"

moje-skusenosti-s-clean-inside-kurou 1

Keď som odišla do dôchodku, hneď potom som odcestovala do Nemecka za synom. Mala som sa u neho zdržať dlhší čas, tak som si so sebou zobrala aj zásobu nutných liekov. Keď syn videl tieto zásobu, povedal, že mi z USA objedná Clean Inside program – očistnú kúru na prečistenie organizmu, ktorú mu odporučili jeho známi a aj on osobne ju absolvoval. Zbieravam si bylinky, varím si z nich rôzne čaje, a z toho dôvodu som bola sama zvedavá na ten „americký zázrak“. Zo začiatku užívania ma ihneď šokoval jeho základný účinok týkajúci sa vyprázdňovania. Možno by som aj s touto kúrou predčasne skončila, keby ma nebol syn povzbudzoval a poskytoval mi rady a podporu. Jeho rady boli totožné s tými, ktoré sú na letáku. Odporúčam vrtkým, aby si letákdobře riadne prečítali. Podľa účinkov kúry na jednotlivý organizmus je totiž potrebné regulovať aj účinky, čo sa uvádza aj v návode. Pozorne som sledovala najmä dĺžku lúhovania čaju Slim Tea a počet naberačiek vlákniny (1 až 2,5) na ranné užívanie. Priebežne som v jedálničku znižovala množstvo mäsa a predovšetkým mäsových výrobkov. Za tie tri mesiace kúry som sa naučila prijímať oveľa viac zeleniny a stratila sa moja chuť na sladkosti. A aký je výsledok? Zdravé stravovanie a kúra Clean Inside mali účinok aj na zníženie mojej váhy. Napríklad nohavice, ktoré som predtým sotva zapla, mi po kúre dokonca padali cez boky! Avšak najpríjemnejšie prekvapenie som zažila o pol roka na prehliadke u lekára. Môj krvný obraz bol v norme a znížil sa mi krvný tlak. Tešili ma aj slová mojich priateľov a známych, jako vraj dobre vyzerám. K tomuto môjmu stavu prispieva aj fakt, že ma neohrožujú stresové situácie. Priaznivé je aj to, že kúru Clean Inside si už možno objednávať aj na Slovensku. Možnosť udrží si tento dosiahnutý priaznivý stav opakovaným užívaním ma veľmi teší - pretože Clean Inside verím.

Slávka M.
Žilina, 03.02.2010
Prečítam ďalej
Fotogaléria

Fotogaléria

Zaujíma Vás, prečo ostatní začali s očistou organizmu? Pozrite si skúsenosti spokojných zákazníkov v obrázkoch.

Zobraziť fotogalériu
Produkty spolu:
0