Detoxikácia a čistenie zvnútra = kompletná vnútorná očista

Čistenie čriev s programom Clean Inside®, detoxikácia organizmu s programom ToXiClean®!
Začnite očistou čreva, pokračujte detoxikáciou. Programy môžete užívať aj samostatne, výber je na Vás! Pre dosiahnutie dlhodobého výsledku Vám odporúčame súčasné užívanie oboch programov v rámci jednej kúry! Neodmysliteľnou súčasťou vnútornej očisty je Clean Inside® na očistu čreva; očistené črevné steny potom dokonale dokážu vstrebať aj účinné látky detoxikačného programu. Pri objednaní niekoľkomesačnej dávky Vám poskytneme výrazné zľavy, navyše Vám poskytneme ďalšie zľavy v prípade objednávky oboch programov naraz.

Clean Inside® – prírodná očista čreva

1 balenie zodpovedá 1-mesačnej dávke a obsahuje nasledujúce 3 produkty:

- Vláknina Clean Inside® (program bol pomenovaný podľa tohto produktu) - 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Hlavnou zložkou je prírodná vláknina Psyllium, ktorá po napučaní na niekoľkonásobok svojho objemu zastáva funkciu “kominára” črevných stien. Spolu s ďalšími zložkami napomáha pri obnovení črevnej flóry, upravuje stolicu.

- Parasic® kapsuly - 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

80% našej populácie trpí na črevné parazity - buď so známymi príznakmi, alebo bez príznakov. Črevné parazity, huby a ostatné parazity sa usadia v organizme, majú vplyv na vstrebávanie živín a ovplyvňujú aj triedenie živín (napr. vyvolávajú zvýšenú chuť na sladkosti), čo prispieva k vzniku ďalších ochorení. Parasic® obsahuje liečivé rastliny, ktoré majú antiparazitný účinok na celý organizmus. Antiparazitná kapsula očistí organizmus od parazitov.

- Slim Tea® - 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Čaj príjemnej chuti podporuje optimálnu funkciu čriev, je dôležitou súčasťou programu. Konzumácia čaju sa odporúča večer pred spaním, lebo má upokojujúce účinky na nervový systém.

Tu sú niektoré recenzie spokojných zákazníkov!

ToXiClean® – prírodná detoxikácia

1 balenie zodpovedá 1-mesačnej dávke a obsahuje nasledujúce 3 produkty:

- ToXiClean® detoxikačné kapsuly - 1 balenie (program bol pomenovaný podľa tohto produktu), dávka na 1 mesiac:

Predovšetkým pomáha činnosti pečene – pečeň je náš najdôležitejší detoxikačný orgán, ale má priaznivý vplyv na celý organizmus. Jeho detoxikačná účinnosť prostredníctvom krvného a lymfatického obehu prenikne ku každej bunke organizmu.

- Swiss Probiotix Max® kapsuly - 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Základom celého tráviaceho systému človeka je rovnováha črevnej flóry – t.j. rovnováha prospešných a škodlivých baktérií. Na túto dokonalú rovnováhu môže nepriaznivo vplývať mnoho faktorov (antibiotiká, nezdravá strava, stres, hnačka...), čo má vplyv na procesy stravovania, trávenia, na vstrebávanie a využitie živín. Prípravok Swiss Probiotix Max doplňuje do organizmu prospešné baktérie.

- DetoXvital® Antioxidačná formula na posilnenie imunity – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Toxické a škodlivé látky nachádzajúce sa v organizme spotrebujú minerálne látky a vitamíny potrebné k životu. DetoXvital® dodáva do tela antioxidanty, aminokyseliny, rastlinné živiny a rôzne enzýmy, čím podporuje prirodzené detoxikačné procesy v organizme.

Tu sú niektoré recenzie spokojných zákazníkov

Použitie Clean Inside® Programu

Prečo práve NaturalSwiss?

  • Prírodný, pohodlný, účinný!
  • Odstránia sa ťažkosti, ako sú napr. zápcha a nadúvanie
  • Užitočná investícia do Vášho zdravia
  • Môžete sa zbaviť niekoľkých kíl a budete mať plochejšie brucho
  • Kúra je bezpečná aj pri užívaní iných liekov

Často kladené otázky

Po kliknutí na otázku sa Vám zobrazí odpoveď.

Na to nie je žiadny predpis, s programom sa dá začať hocikedy. Program Clean Inside® je voči organizmu mimoriadne ohľaduplný. Na základe doterajších skúseností ľudí, ktorí ho vyskúšali, ani v prvých dňoch, ani neskôr u nich nenastali žiadne neprimerané nepriaznivé reakcie. Všeobecná skúsenosť je, že program harmonicky zapadá do každodenného života a nijako nenarušuje ani pracovné povinnosti užívateľa. Pre tých, ktorí by sa predsa len užívania obávali, odporúčame, aby s kúrou začali v dňoch, keď nemusia odchádzať z domova – napr. cez víkend.
Aplikácia programu Clean Inside® je jednoduchá: ráno treba užiť 2 alebo 4 kapsuly Parasic®-u, vypiť alebo v inej forme užiť vlákninový nápoj Clean Inside® a večer vypiť čaj Slim Tea®. Chuť vlákniny a kapsúl je príjemná. Ešte viac možno zlepšiť chuť vlákniny tak, že do nej pridáme ovocie, alebo ju pijeme s čajom, do ktorého sme pridali med. Cez deň treba dbať na požadované dostatočné množstvo tekutín – hlavne čistenú vodu. Prípadné nepríjemné vedľajšie účinky sa prejavujú len vo výnimočných prípadoch a bez zvláštnej liečby samy ustúpia.
Počas programu Clean Insid®e na očistu čreva sa zvýši príjem vlákniny, preto je nutné denne vypiť v priemere 1,5 až 2 litre tekutín. Alkohol môže mať vplyv na účinnosť detoxikačných byliniek, preto keď už konzumujete alkoholické nápoje, tak až niekoľko hodín po užití produktov. Užívanie kúry na očistu čreva a detoxikáciu Natural Swiss nevyžaduje žiadne zmeny životného štýlu. Odporúčame, aby ste počas kúry jedli ľahšie jedlá, konzumovali viac ovocia a zeleniny, vyhýbali sa jedlám rýchleho občerstvenia, konzumáciu alkoholických nápojov a kávy znížili na minimum, vyhýbajte sa polotovarom a jedlám s prídavnými látkami, používaniu mikrovlnky, čím môžete zvýšiť účinnosť kúry. Snažte sa čo najviac hýbať a aj tým pomôcť lymfatickému systému. Odporúčame dodržiavať tieto rady aj po absolvovaní kúry, čím výrazne zlepšíte kvalitu svojho života.
Po úplnom trojmesačnom Programe Clean Inside® zistíme, že náš organizmus bude oveľa čistejší, čiže náš tráviaci systém bude zdravší, naša vitalita sa zvýši. Mnohých ľudí tento fakt ovplyvňuje natoľko, že si želajú dosiahnuté zmeny udržať čo najdlhšie, preto sa snažia dodržiavať zdravý životný štýl. Snažia sa zdravo stravovať, jesť potraviny bohaté na vlákniny, piť viac tekutín a žiť aktívnejší život. Iní zas na svojich predošlých – nie veľmi zdravých – stravovacích návykoch nič nezmenia, uspokoja sa s priaznivým zdravotným stavom dosiahnutým pomocou Programu Clean Inside®. Tak či onak, väčšina sa zhoduje v tom, že kúra je všeobecne prospešná, že pomocou nej sa u nich vyriešili desaťročia trvajúce problémy a celkový stav sa im zlepšil. Uvedomujú si, že neskorším opakovaním programu je možné tento stav dlhodobo udržať. Pri neskoršom opakovaní postačí kúru absolvovať jeden mesiac, aby sa zachoval priaznivý zdravotný stav. Ak by si to niekto želal užívať vlákninu nepretržite – je to bežne možné, vláknina je neškodná. Užívanie kapsúl Parasic a čaju Slim Tea odporúčame len raz za pol roka, resp. raz za rok.
Záleží od každého jednotlivca. Ľudia, ktorí vyskúšali produkty, už v priemere po týždni zaznamenali výsledky. V niektorých prípadoch už i na druhý deň po začatí kúry, ale boli aj takí, u ktorých nastali viditeľné zmeny až okolo tretieho týždňa užívania. Ako prvé zaznamenajú užívatelia zmenu stolice – čo sa týka množstva i konzistencie. Ak sa stolica dostaví denne aj viackrát než obvykle, a to vo väčšom množstve, sú to prvé znaky toho, že program funguje. Zmení sa aj farba a zápach stolice. Keď je stolica slizká a spozorujeme v nej „cudzie látky”, sú to známky očisty organizmu. Obvykle sa so stolicou vylúčia aj parazity. Parazity kvôli ich malým rozmerom nie je možné vidieť voľným okom, ale larvy bývajú dobre viditeľné. Všeobecnou skúsenosťou je, že už jeden – dva týždne po začatí kúry sa začneme cítiť lepšie, máme viac energie, lepšie znášame stres a záťaž.
Produkty NaturalSwiss patria medzi takzvané „šetrné“očistné kúry, čo znamená, že vyváženými a nezaťažujúcimi dávkami byliniek pomáhajú pri čistení organizmu. Takto si organizmus postupne zvyká na „upratovanie“, preto zvyčajne nenastanú žiadne ťažkosti. Môže síce dôjsť k individuálnej precitlivenosti na niektorú zo zložiek, ale nie je to obvyklé. Musíme si však uvedomiť, že počas vnútornej očisty sa toxické látky dostanú do krvného obehu, preto sa náhle zvýši hladina toxínov v krvi, v črevách a v lymfatickom systéme, čo môže spôsobiť bolenie hlavy, závraty a nevoľnosť. Prítomnosť týchto príznakov závisí od toho, koľko toxínov máme v organizme (napr. fajčenie, pravidelné užívanie liekov, atď.). Ako budú toxíny odchádzať z organizmu, stále sa budete cítiť lepšie a ľahšie. A veľmi dôležité na záver! Konzumujte dostatočné množstvo tekutín, aj tým riedite hladinu toxínov v krvi. Pravidelným pohybom môžete pomôcť lymfatickému systému, čím urýchlite proces vyprázdňovania.
Tým, že s našimi produktmi budete spokojní a budete zdravší, sme si natoľko istí, že na každý náš produkt ponúkame 100%-nú záruku okamžitého vrátenia peňazí. * Tým, že sme riziko úplne prevzali na seba, nezostáva Vám nič iné, ako v pokoji a bez obáv využívať výhody našich produktov, ktoré boli vyrobené výlučne z prírodných zložiek. * Garanciu vrátenia peňazí ponúkame len na tie produkty, ktoré boli objednané priamo na webových stránkach: www.detoxikacia-organizmu.com alebo www.naturalswiss.sk a len na dvojmesačnú kúru užívanú do 60 dní. Záruka sa nevzťahuje na to, keď ste si naše produkty kúpili u iného predajcu. Ďakujeme za pochopenie!

Filozófia v NaturalSwiss sa líši od ostatných výrobkov tým, že bola vytvorená z viacerých súvisiacich produktov. Aby počas užívania v rôznych časových intervaloch mohli vyvinúť ten najlepší účinok.

Súčasným užívaním detoxikačnej kúry ToXiClean® spolu s Clean Inside® kúrou na prečistenie čriev dosiahnete komplexný účinok (užívať sa môže aj samostatne). Užíva sa súčasne, alebo po absolvovaní Clean Inside® kúry sa odporúča ihneď začat s kúrou ToXiClean®, lebo takto môžeme zabezpečiť najlepšie podmienky pre detoxikáciu organizmu.

Pokiaľ si neželáte užívanie oboch kúr spoločne, v tom prípade dbajte na to, aby medzi kúrami Clean Inside® a ToXiClean® neuplynulo viac než 2-5 mesiacov.Očistu čriev-detoxikáciu sa odporúča zopakovať o 6-12 mesiacov.

Uľavilo sa mi v každom ohľade.

Program Clean Inside mi veľmi pomohol. Dlhú dobu som mala problémy s vyprázdňovaním. Stávalo sa mi, že som mala potrebu vyprázdnenia raz za 5-6 dní a aj to bolo sprevádzané nepríjemnými bolesťami a kŕčmi, ktoré mi znepríjemňovali každý deň. Program Clean Inside poznám, lebo som ho už raz vyskúšala a vedela som že je účinný. Prvý krát som ho užívala len jeden mesiac a účinky boli výborné, preto som sa preň rozhodla znova. A účinok bol ešte viac prekvapivý. Už druhý deň po užití vlákniny a čaju, ktorý som si veľmi obľúbila som pocítila účinok. Bola som prekvapená, že už od začiatku to začalo pôsobiť a moje problémy tak rýchlo skončili. Bolesti ani kŕče už nemám a každý deň môj organizmus pracuje tak ako má. A keď som pozorovala čo všetko sa vo mne nachádza, tak som sa rozhodla, že budem pokračovať a objednám si ďalšiu kúru, aby ten účinok bol lepší Odporúčam to každému, kto má podobný problém. S pozdravom,
Erika Lukačinová Praha 15.3.2013

Odporúčam ho všetkým ľuďom, minimálne z preventívnych dôvodov.

Váš čistiaci program Clean Inside som objavila na internete. Som mladá, zdravá a napriek tomu som sa rozhodla si detoxikovať organizmus, nakoľko sme dennodenne vystavení vplyvu mnohých tisícok toxínov a chemikálií. Svoj organizmus zaťažujeme v prvom rade potravinami nízkej kvality- akými sú jedlá s nízkym obsahom vlákniny a kvôli tomu som sa rozhodla pre program Clean Inside. Zaujalo ma na ňom, že je vyrobený výhradne z prírodných látok a bylín. Detoxikácia organizmu sa doporučuje pre tých , ktorí majú nejaké problémy, ale aj pre úplne zdravých. Medzi nimi patrým aj ja. Asi dva týždne sa nič nedialo, približne po troch týždňoch sa črevo začalo samo zbavovať nánosov pri rannej stolici. Stolicu som mala pravidelnú a som bola plná energie. Taktiež sa mi zlepšilo trávenie, celkovo som sa cítila veľmi dobre.
Na tento produkt nedám dopustiť a odporúčam ho všetkým ľuďom, minimálne z preventívnych dôvodov.

Monika Sz., Nesvady, 2013.06.18.

Teraz chcem CLEAN INSIDE posunúť ďalej, darovať ako darček celej rodine.

Dobrý deň,
CLEAN INSIDE si objednávam prvýkrát z internetu, ale spotrebovala som už dve balenia, ktoré som si kúpila z lekárne. Teraz chcem CLEAN INSIDE posunúť ďalej, darovať ako darček celej rodine. Vyskúšala som to ja a teraz chcem, aby pomohol niekomu inému.
Mala som problémy so zápchou, nevyprázdňovala som sa. CLEAN INSIDE mi veľmi pomohol, cítim sa šťastnejšia, mám úsmev na tvári. Prečítala som si všetky fóra na internete a bola som sklamaná, čo sa tam všetko popísalo, aká to je hlúposť a podobne. je to podľa mňa drahé, ale nie je nič doležitejšie ako zdravie a keď to pomohlo, tak si myslím, že sa to oplati kúpiť, vždy.
Neschudla som, ale som sťastnejšia, pretože vyprázdňovanie je najdôležitejšie.
Ďakujem vám za výrobok, hoci dúfam, že bude trošku lacnejší časom, lebo nie každý si to môže dovoliť...
s úctou a vďakou,
Mirka Buckova, 2013.03.06.
ďakujem vám tisíckrát!!!!

Uplynuli dva mesiace od začiatku užívania a stratila som v páse 8 cm.

Dobrý deň, volám sa Viera Drgoňová. Asi pred 2 rokmi som navštívila vašu webovú stránku Natural Swiss, všetko som si prečítala o Clean Inside, popozerala obrázky a bola som spokojná s tým, že ja ho nepotrebujem, pretože nemám žiadne zdravotné problémy. Stravujem sa zdravo, mám pravidelnú stolicu, veľa plávam, chodím do sauny, na masáže, bicyklujem. Avšak aj napriek týmto aktivitám som však v rámci menopauzy za tie dva roky, "nenápadne" nabrala 8 kg, pretože sa mi spomalil metabolizmus. Mala som, aj napriek pravidelnej stolici, stále taký pocit plných čriev ! Po dlhšom čase som sa stretla, nezávisle na sebe, s dvomi kamoškami, ktoré mali osobnú skúsenosť s užívaním Clean Inside . Obe vyzerali vynikajúco. Clean Inside som začala užívať 2. 11. 2012 ako vnútornú očistu organizmu a prevenciu proti rakovine hrubého čreva. Dnes po dvoch mesiacoch užívania mám v páse menej o 8 cm - pozri priložená fotografia. Cítim sa výborne a som veľmi šťastná, že sa pomaly oslobodzujem od toxických odpadov, ktoré sa mi dlhé roky usádzali v hrubom čreve.
Viera Drgoňová, Bratislava, 2013.02.22.

Upravil sa mi črevný trakt.

Vážený predajca prípravku Clean Inside, rada by som sa Vám za tento prípravok veľmi pekne poďakovala, lebo mi skutočne veľmi pomohol. Celý program som užívala dva mesiace, no bola som prekvapená, ako dobre ma vyčistil. Mala som veľké problémy s tvrdou stolicou a už od prvého dňa užívania Clean Inside to bol pre mňa ako zázrak, mala som stolicu každý deň bez problémov a úplne normálnu, Stalo sa to presne tak , ako som to čítala na webovej stránke, s vlákninou Clean Inside pokračujem aj naďalej, lebo sa môže užívať dlhodobo. Popritom mi upravil črevný trakt. Váš prípravok by som odporučila každému, kto má takéto problémy.
Erika G., okr. Komárno, 2013.01.17.

Kliknite sem a prečítajte si všetky príspevky NaturalSwiss!

Nastal čas odstrániť toxíny z Vášho tela!
A to hneď, čo najskôr!

Závisí od toho Vaše zdravie a kvalita Vášho života. Programy na očistu čreva a detoxikáciu Natural Swiss sú jednoduché na použitie, cenovo dostupné, účinné a bezpečné. Nečakajte, objednajte teraz!

Objednávať môžete kliknutím na obrázok, resp. získajte ďalšie informácie o produktoch a ich cenách

Program Clean Inside® na očistu čreva

Produkt neovplyvňuje hladinu glukózy
a je vhodný aj pre vegetariánov

Objednávam produkt na webovej stránke

Detoxikačný program ToXiClean®

Produkt neovplyvňuje hladinu glukózy
a je vhodný aj pre vegetariánov

Objednávam produkt na webovej stránke

Testimonial video

Produkty spolu:
0